Ново
N/Часовник Кутија За Накит СТП Кожна Обетка Прстен Ѓердан Кутија За Чување Ковчег Држач За Дисплеј Пакување Контејнер За Шминка Кутија За Часовници

N/Часовник Кутија За Накит СТП Кожна Обетка Прстен Ѓердан Кутија За Чување Ковчег Држач За Дисплеј Пакување Контејнер За Шминка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Изработен од луксузна синтетичка кожа, тој е отпорен на абење и издржлив. Најдобро за прикажување на вашите часовници што и да е во продавница или на вашата маса за облекување. Отстранливи влошки внатре за одржување на часовниците организирани, совршено одговараат на вашите потреби. Со големо огледало во капакот за лесна шминка и облекување. Совршен за лична употреба или деловна употреба. Изработен од луксузна синтетичка кожа, тој е отпорен на абење и издржлив. Најдобро за прикажување на вашите часовници што и да е во продавница или на вашата маса за облекување. Отстранливи влошки внатре за одржување на часовниците организирани, совршено одговараат на вашите потреби. Со големо огледало во капакот за лесна шминка и облекување. Совршен за лична употреба или деловна употреба. Изработен од луксузна синтетичка кожа, тој е отпорен на абење и издржлив.Најдобро за прикажување на вашите часовници што и да е во продавница или на вашата маса за облекување.Отстранливи влошки внатре за одржување на часовниците организирани, совршено одговараат на вашите потреби. Со големо огледало во капакот за лесна шминка и облекување.Совршен за лична употреба или деловна употреба.Описи : внатрешна мека постава заштитете го вашиот сакан накит од нула и оштетување.Доволно голем за вашите ѓердани, нараквици, часовници, обетки, столпчиња за уши и друга козметика.Со метална брава за чување на целиот накит безбеден. Добро е за декорација на домашен накит.Спецификации : Материјал : Стп Големина : 300*200*80mm Color : вклучен е црн пакет : 1 x Pu Кожен Накит Case Notes : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2.Поради рачното мерење и различните методи на мерење, дозволете отстапување од 1-3 см.Фала!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гроздобер Дрвена Кутија За Складирање Богатство 4 Слоеви Совршен за чување на вашата омилена нараквица,

●Големина : 9 х 6 инчи ● МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН : оваа дрвена кутија е рачно издлабена Од квалитетно дрво Од М�

Песната Е Меморија Рачно за ротирање на часовникот во насока на стрелките на часовникот,а потоа ослобод

Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог Кабелскиот синџир мери

Кутијата за накит е изработена од висококвалитетна златна стп кожа и лесонит со средна густина, луксузе

Ова е нов сет од 2 црни кутии за приврзоци Овие кутии ви овозможуваат да презентирате накит во стилски, е�

Вклучувајќи 2 парчиња од пакетот, големи и мали, задоволувајќи ги вашите потреби Исклучителна изработка

Внатрешноста е изработена од кадифе со меки монистра за дополнителна заштита на накитот...

Материјал : висококвалитетна футрола Од Легура На Цинк со мека кадифена внатрешност погоден за чување о

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

Има ротација од 360 степени за лесен пристап наоѓањето на вашата ситница за неколку секунди и дизајнот на

Ова е Уникатна И Убава Кутија со Мазна и Светла Површина која е неспоредлива УБАВА И ПРАКТИЧНАОваа Кути�

● Дрвен надворешен слој и мек материјал за обложување, лесен за чистење, подобро заштитете го часовнико

ГОЛЕМИНА Недовршена кутија за прстен од борово дрво со димензии на лизгачки капак Надворешност : 3 х 2 х 1

Легура Случај За Складирање на ситници : Изработен од легура, многу Ситница Шарки Случај : тоа е убаво и п

Дисплејот за очила за сонце на маса содржи дрвена конструкција со црна кожа од надворешноста, обезбедув

Гроздобер Ситница КутијаСтилски правоаголна форма, карактеристики класичен ретро цвет модел резби...

Чувајте ги вашите најдобри манжетни, прстени, иглички и други додатоци уредни и организирани со овој ор�

1 х Организатор На Накит ( Накит не се вклучени) 1 х Клуч Со елегантен изглед и внимателна,издржлива и изво

Уреден и елегантен Нека мирно уживате во радоста на извонредниот живот за складирање Интимен и мек енте

Тежина : 1,5 килограми Димензија : 3.1 "Х х 11.75" В х 5 " Д.Материјал : Декупаж на борово дрво Земја на Потекло : Ме

Тоа мора да го видите сами! Спецификации : • 14к бело злато над нерѓосувачки челик • 6мм кружен исечен куб

Изработени од материјал од цврсто дрво; трендовски дизајн на палети од дрво изгледаат со потресена, изд�

МАТЕРИЈАЛ : кутијата За Ситници е изработена од Метална Легура и емајлирана обвивка со рачно нанесени п�

●Голем Капацитет И Мултифункционален Дизајн ● нашиот женски накит( 10.24" × 7.28" × 3.15") опремени се со двојн�

За создавање на оваа кутија беа користени најквалитетни материјали и изработка ● Прилагодено за вас : с

Одлично за накит и други мали предмети Висококвалитетна дводелна конструкција Целосно собрани за да за

Време на производство : 35 време за испорака на работен ден : 35 работен ден надградба на махагони стил кут�

Квалитетен МатеријалИзработен од мека надворешност од стп кожа, водоотпорен и отпорен на прашина; тврд

Scroll