Ново
МИН ЗДРАВО 2022 Преносни Проѕирни Футроли За Кармин Покриваат Куќиште За Чување Клучеви Организатор Додатоци За Забави

МИН ЗДРАВО 2022 Преносни Проѕирни Футроли За Кармин Покриваат Куќиште За Чување Клучеви Организатор Додатоци За Забави

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Овој Дизајн На Накит Е Произведен со Највисоки Стандарди за Квалитет. Сите Напори Се Прават За Користење На Одбранбени Ресурси И Општествено Одговорни Провајдери. Дневни Најважни Работи : Без Разлика Дали Барате Додатоци, Ве Покривме Со Висококвалитетен, Удобен И Трендовски Накит. Дизајниран Да Трае : Овој Накит ќе Ја Задржи Својата Сјајност Со Текот на Времето кога Ќе се Почитуваат Едноставни Практики За Нега; Отстранете Пред Контакт со Вода, Лосиони или Парфеми за Да ГО Продолжите Животот на Вашиот Накит. Софистицираност Од Глава До Пети : Нашите Обетки, Ѓердани И Нараквици Се Создадени За Да Го Надополнат Облекувањето Од Глава До Пети Со Префинети Силуети Што Можат Да Ви Овозможат Да Одите Од Биро До Вечера Со Стил. Разноврсна И Привлечна : Без Разлика Дали Е Секојдневен Акцент Или Уникатен Додаток За Започнување Разговор Овој Накит Е Едноставно Парче Што Го Надополнува Секој Изглед Во Секоја Пригода. ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Овој Дизајн На Накит Е Произведен со Највисоки Стандарди за Квалитет. Сите Напори Се Прават За Користење На Одбранбени Ресурси И Општествено Одговорни Провајдери. Дневни Најважни Работи : Без Разлика Дали Барате Додатоци, Ве Покривме Со Висококвалитетен, Удобен И Трендовски Накит. Дизајниран Да Трае : Овој Накит ќе Ја Задржи Својата Сјајност Со Текот на Времето кога Ќе се Почитуваат Едноставни Практики За Нега; Отстранете Пред Контакт со Вода, Лосиони или Парфеми за Да ГО Продолжите Животот на Вашиот Накит. Софистицираност Од Глава До Пети : Нашите Обетки, Ѓердани И Нараквици Се Создадени За Да Го Надополнат Облекувањето Од Глава До Пети Со Префинети Силуети Што Можат Да Ви Овозможат Да Одите Од Биро До Вечера Со Стил. Разноврсна И Привлечна : Без Разлика Дали Е Секојдневен Акцент Или Уникатен Додаток За Започнување Разговор Овој Накит Е Едноставно Парче Што Го Надополнува Секој Изглед Во Секоја Пригода. Опис : 3.5*9*2см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Ова е нов сет од 2 црни кутии за приврзоци Овие кутии ви овозможуваат да презентирате накит во стилски, е�

●Голем Капацитет И Мултифункционален Дизајн ● нашиот женски накит( 10.24" × 7.28" × 3.15") опремени се со двојн�

Ова е задолжителна кутија за накит за секоја жена Кутијата За Накит е убава за да го заштити вашето скап�

Песната Е Меморија Рачно за ротирање на часовникот во насока на стрелките на часовникот,а потоа ослобод

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

Дисплејот за очила за сонце на маса содржи дрвена конструкција со црна кожа од надворешноста, обезбедув

Има ротација од 360 степени за лесен пристап наоѓањето на вашата ситница за неколку секунди и дизајнот на

МАТЕРИЈАЛ : кутијата За Ситници е изработена од Метална Легура и емајлирана обвивка со рачно нанесени п�

●Големина : 9 х 6 инчи ● МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН : оваа дрвена кутија е рачно издлабена Од квалитетно дрво Од М�

Тоа мора да го видите сами! Спецификации : • 14к бело злато над нерѓосувачки челик • 6мм кружен исечен куб

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно...

Scroll