Ново
Кутија за накит, Стп Мала Пренослива Кутија За Патување, Кутија За Складирање На Организаторот За Прстени, Обетки, Ѓердани , Нараквици-Боја На Срце

Кутија за накит, Стп Мала Пренослива Кутија За Патување, Кутија За Складирање На Организаторот За Прстени, Обетки, Ѓердани ,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 219.68

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ-3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен за носење во чанти или во багаж.Нашата мала кутија За Накит го одржува вашиот дневен накит уредно организиран и може да се стави во чанта или багаж; одлично за ноќевања, викенди, службено патување, одмор, присуство на активности итн. ?Повеќекратна УПОТРЕБА - горниот дел од капакот има 3 куки со еластичен џеб за да се отплетка низа ѓердани заврзани со обетки и прстени; долна колекција за мали украси како што се прстени, обетки, столпчиња, приврзоци, манжетни; исто така може да се стави во мала козметика како кармин или часовници откако ќе се извади преградата. ?МАТЕРИЈАЛ-Луксузна надворешност од синтетичка кожа (не вистинска кожа, туку врвна синтетичка стп кожа)+висококвалитетен фланелен ентериер.Супер меката кадифена обвивка го перничи вашиот накит за мека заштита за да спречи гребење. ?СОВРШЕН ПОДАРОК-паметен подарок за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџери во секоја прилика како Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, Годишнина, Свадба или забави. ?ЕДНОСТАВЕН И НЕЖЕН - Идеален За чување накит за девојки, вклучувајќи нараквици, обетки, прстени, ѓердан и други скапоцени спомени. ?Изработен со карактеристичен шарм и исклучителна алатка, овој пренослив случај на организатор на патувања Од Mnpota123mk е одличен начин да го одржувате вашиот мал накит организиран покрај креветот пред спиење секојдневно или додека патувате. ?Избраниот СТП и ватиран надворешен капак, текстурираната површина прават да го чувствувате поскапо отколку што беше со квалитетно чувство. Премиум големината на патувањето на куќиштето ви олеснува да го напикате овој организатор на накит во торба или куфер за стил без напор во движење. Има убав распоред за ефикасно организирање на вашиот омилен накит или мала козметика. ?Едвај чекаме да ја искористиме нашата футрола за накит на празници или викенд патување! Тоа е извонредно. Прицврстете го за да останете целосно кога престојувате надвор во секое време. ?ДЕТАЛИ ЗА ПРЕДМЕТОТ-Материјал : надворешност Од Синтетичка кожа+висококвалитетен фланелен ентериер-Големина : 3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm-ПРОЕКТ За Дизајн : qb2eg825khze ?ЗАБЕЛЕШКИ-ве Молиме избегнувајте испакнатини и гребнатини бидејќи капакот на куќиштето е вештачка кожа. - За одржување, избришете го куќиштето со влажна крпа и избегнувајте натопување вода во капакот или внатрешноста. - Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да варира од сликата. ?Ви благодариме за разбирањето, убав ден!.

За стоката

Слична стока во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : кутијата За Ситници е изработена од Метална Легура и емајлирана обвивка со рачно нанесени п�

●Големина : 9 х 6 инчи ● МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН : оваа дрвена кутија е рачно издлабена Од квалитетно дрво Од М�

Внатре има подлога за филц : секој слој има вградена подлога за филц за нежно да се грижи за вашиот накит.

Песната Е Меморија Рачно за ротирање на часовникот во насока на стрелките на часовникот,а потоа ослобод

Quoticle GREAT CHOLECTION : стилски организатор на патувања за накит е мал и симпатичен и со уникатни отпечатоци...

Квалитетен МатеријалИзработен од мека надворешност од стп кожа, водоотпорен и отпорен на прашина; тврд

1 х Организатор На Накит ( Накит не се вклучени) 1 х Клуч Со елегантен изглед и внимателна,издржлива и изво

Има ротација од 360 степени за лесен пристап наоѓањето на вашата ситница за неколку секунди и дизајнот на

ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души.

Кутијата за накит е изработена од висококвалитетна златна стп кожа и лесонит со средна густина, луксузе

Материјал : висококвалитетна футрола Од Легура На Цинк со мека кадифена внатрешност погоден за чување о

●Голем Капацитет И Мултифункционален Дизајн ● нашиот женски накит( 10.24" × 7.28" × 3.15") опремени се со двојн�

Вклучува кутија за подароци МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран х�

ГОЛЕМИНА Недовршена кутија за прстен од борово дрво со димензии на лизгачки капак Надворешност : 3 х 2 х 1

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

ПЕРФОРМАНСИ СО ВИСОКИ ТРОШОЦИ : ќе добиете убава музичка кутија за накит и ѓердан само за цената на друг�

Дисплејот за очила за сонце на маса содржи дрвена конструкција со црна кожа од надворешноста, обезбедув

Големина : послужавник за накит е изработен со висококвалитетен акрилик Одлично за прикажување накит н

Прекрасната изработка обезбедува практичност и издржливост Дрвена Кутија За Подароци Мазна површина б

Кутијата За Накит За Патување е пренослива и мала тежина,лесна за носење во чанти или во багаж...

Легура Случај За Складирање на ситници : Изработен од легура, многу Ситница Шарки Случај : тоа е убаво и п

Изработени од материјал од цврсто дрво; трендовски дизајн на палети од дрво изгледаат со потресена, изд�

Тоа мора да го видите сами! Спецификации : • 14к бело злато над нерѓосувачки челик • 6мм кружен исечен куб

Кадифеното корито може да складира различни додатоци, што е добро место за прекрасни додатоци Може да с�

Чувајте ги вашите најдобри манжетни, прстени, иглички и други додатоци уредни и организирани со овој ор�

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

Уреден и елегантен Нека мирно уживате во радоста на извонредниот живот за складирање Интимен и мек енте

Ова е нов сет од 2 црни кутии за приврзоци Овие кутии ви овозможуваат да презентирате накит во стилски, е�

Откако ќе го направите купувањето, ве молиме љубезно испратете ни порака што да се врежани на предметот.

Дрвени Кутии За Накит Не Се Склони Кон Хемиски Промени И Се Погодни За Складирање На Фини Производи.Нема

Scroll