Ново
Број еден АВТОМОБИЛ Hud Главата Нагоре Дисплеј KMH &засилувач; MPH Дигитални GPS Брзинометар Со Преголема Брзина Аларм, Предупредување Замор Возење, Навигација Компас, 3 ?

Број еден АВТОМОБИЛ Hud Главата Нагоре Дисплеј KMH &засилувач; MPH Дигитални GPS Брзинометар Со Преголема Брзина Аларм, Предупредување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

● 3 " ЛЦД-Дисплеј●овој гпс-брзинометар има 3 инчен екран, целосен HD дисплеј со голем зелен фонт, зелено светло ќе му овозможи на возачот поудобно и ќе ги заштити очите на возачите, специјално за возење на долги растојанија. Компактен дизајн, држете ги очите на возачот секогаш на пат за да избегнете опасност од спуштање на главата за да ја прочитате контролната табла!. ●Богата Содржина●Основните податоци за возење што сакате да ги знаете може да се прикажат на овој дисплеј со глава на возилото, вклучувајќи време на возење, брзина на возење, растојание за возење, сателитски број, насока на возење. Слободно префрлување помеѓу кмх производителите на автомобили ја зголемуваат фабричката брзина прикажана на таблата со инструменти за 5-7%, но меѓународниот стандард се заснова на сателитски податоци; фино подесување на брзината како што е инструментот покажува 100 км /ч, оваа станица прикажува 105 км/ч, прилагодете ја вредноста на параметарот на 102. Сателитот нема да може да ја идентификува насоката на патување и ќе се прикаже нормално кога брзината надминува 5 КМ/Ч . Подземни паркинзи, тунели, под пешачки мостови, сигналот може да биде нестабилен кога има пречки, мобилни сателити кои се движат кон отворен пат. Свртете го тркалото спротивно од стрелките на часовникот 2 секунди за да го исклучите сирената и свртете го спротивно од стрелките на часовникот 2 секунди за да ја вклучите сирената.

За стоката

Слична стока во категоријата

Забележано : овој флип надолу монитор за автомобил нема ДвдУред Забележано : овој флип надолу монитор за

●РАБОТИ ЗА сите ВОЗИЛА не треба да се грижите за проблемите со компатибилноста Овој Дисплеј Со Глава На

Слободна ротација, почувствителна Користи моќни функции : ПАМЕТЕН гпс МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БРЗИНОМЕТАР н�

Лесен За Инсталирање, Само Треба поврзете ГО ХАД Со портата ЗА Автомобил ОБД со КАБЕЛ ОБД, ХУД ќе се прик�

+ Екран 3 инчен HD дисплеј.Приклучете и Репродуцирајте поврзување со кое било возило СПОСОБНО ЗА ОБДИ или

Автоматско фотосензитивно : автоматски прилагодете ја осветленоста и темнината 2 Единствено време на п�

Важно пред купувањето, имајте предвид дека штекерот под совозачкото седиште е 26 пина, во спротивно нема

®Оригинален Приказ На Податоци За Автомобилски Податоци Qarbar дигитален брзинометар поддржува информац�

ДИГИТАЛНИОТ Гпс Брзинометар Е дизајниран да нуди доверливи информации во реално време, може да го миним

Гпс брзинометар : собирање брзина во реално време од ГПС сателити Време на возење и пресметка и приказ н�

10,1 инчи Лцд Двд Видео, Видео ЦД, МП4 ФмБезбеден Дигитален (СД) Мултимедијална Картичка (ММЦ) Широк Екран �

Scroll