Ново
Конектори Графички картички држач за графички држачи за држач за графички производи, црна и PCI -E Gen3 PCIE 3.0 16X до X16 Riser Extension Cable 10cm - 100cm 1m -

Конектори Графички картички држач за графички држачи за држач за графички производи, црна и PCI -E Gen3 PCIE 3.0 16X до X16

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2545.60

Држач за графички картички за држач за графички картички, црна и PCI-E Gen3 PCIE 3.0 16x до X16 Riser Extension Cable 10cm-100cm 1mfull Speed ​​Speed ​​PCI-E 3.0 x16 128 GBP/Sthe White Color Cable, должина на жицата : 10 ~ 100 ~ 100 cm, должината може да се прилагоди на 95mm -132mm Support GTX1080, GTX1080 Ti, RTX2060, RTX2070, RTX2080, RTX2080 Ti, RX570, RX580, RX590, RX5700 XT, RX VEGA 56, RX VEGA 64 etc, support for all graphics cards produced after 2015.EMI Shielding : To block interference and performance degradation . Благодатна, флексибилност и ефикасност : Тенок, рамен и преклопен дизајн постигнува ефикасност и стабилност на преносот, и лесно управување со кабелот. Специфики на ИТИМ : Потекло : ЦН (потекло) Тип : ПЦИ-експрес Кабелцертификација : Не-пакет : Статус на Нопродукции : Број на берзал : 16- 16- AC-W-BK-01.

За стоката

Слична стока во категоријата

Квалитет на пакетот на артикалот : 1 Број на модел : A1935101035400 Земја на потекло : Шпанија Тежина на пакет : 320

Идеалниот дизајн е одличен за вашето персонализирано украсување Лесно е да се совпадне и е погоден за к�

Потекло : CN (потекло) Тип на генератор на електрична енергија : Ветерна енергија Тип : растение Излезен на

Име на производот : четка за жица; материјал : челична жица, дрво Боја : сива, боја на дрво; големина на чел�

Риболов мами Разновиден врв на линијата Друг квалитетен производ Риболов мами Разновиден врв на линија

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење Совршен подарок Погодно за какви било женски роднин�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

Уникатен дизајн мода и издржлив, уникатен дизајн ве прават шармерни и елегантни Совршен подарок за себе

Едриличарот се врти малку по малку за време на употребата и редовно се полира за да се одржи острината О�

Идеи за подароци за мажи кои веќе имаат сè : Мултифункционалниот сет на пенкало за алатки доаѓа со јасни

100% памук Направено во САД Смешни подароци на извршниот директор за жени мажи : маичка за мотивација на п�

Идеалниот дизајн е одличен за вашето персонализирано украсување Лесно е да се совпадне и е погоден за к�

Пакетот вклучува : 1 Set Ве молиме, погледнете ја вашата инструкција за бројот и сликата на делот Тип : Дело

Тип : Друго Број на модел : Термичка подлога Е прилагодено : Не Употреба : Дома DIY 100% сосема нова и висока к�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

Но, бојата и осветленоста може да се разликуваат малку заради различни компјутерски монитори или други

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење Совршен подарок Погодно за какви било женски роднин�

Број на модел : CTOP2 TB Тип на мотор : CTOP2 TB Број на модел : CTOP2 TB Тип на мотор : CTOP2 TB NEE Electron Technology Co., Ltd е многу п�

Боја : 80pin Број на модел : SX2.545 Производ : Конектор за картички Edge Терен : 2,54мм Лемење : Преку дупки PCB Боја : 8

Главен материјал : метал; Содржина на пакет : 5 x клуч за триаголник Име на производот : клуч за триаголник;

100% сосема ново Ние ќе дадеме се од себе за да ве задоволиме Подарок за жени, мажи, пријатели, пар, млади...

Квалитетен материјал Широка употреба Покажете ја вашата личност Направете го вашиот живот интересен и

100% памук Направено во САД Смешни подароци од желка за жени мажи : Оваа кошула со желка со кул дизајн е иде

Поврзување за контрола на електроманитеци за контрола на засилување што се нудат за, за подесување на к�

100% памук Направено во САД Смешни подароци за loversубители на книги жени мажи деца : оваа кошула со книги со

100% памук Направено во САД Смешни подароци за loversубители на книги жени мажи деца : оваа кошула со книги со

Направено од високо квалитетен материјал, многу издржлив, лесен за инсталирање Перформанси и карактери

Боја : Д 100 степени Тип на ставка : прекинувачи Карактеристики : Прекинувач на температура Тип на прекину�

Е прилагодено : Бр Тип : Друго Е прилагодено : Бр Тип : Друго ВажнаИнформација за инженерство на опкружува

Број на модел : 190x142 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : 190x142 Тип на мотор : екран на допир...

Scroll