Ново
Колезо мешана шема на боја на кожата стакло 12мм 20мм 25мм 14мм DIY-кабини за книги за изработка на накит-21882

Колезо мешана шема на боја на кожата стакло 12мм 20мм 25мм 14мм DIY-кабини за книги за изработка на накит-21882

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 739.20

Квалитетен материјал. Широка употреба. Покажете ја вашата личност. Направете го вашиот живот интересен и шарен. Занаети за накит, прстени, нараквици, ѓердани, обетки, синџири на клучеви. 1) Овие се јасни стакло, со дизајнирана мешавина фотографија на хартија што се придржува на задниот дел. Сликата е добро придржувана и не е склона кон влошување под нормална употреба 2) Постојат вкупно 12 дизајни, со големина од 12мм 14мм 18мм, ќе добиете 12 дизајни, секој во пар, со големина од 20мм или 25мм, ќе добиете 10 Продолжени дизајни, секој 2 парчиња, со големина од 30мм или 40мм, ќе добиете 1 парче од секој дизајн, обично продаваме 12 парчиња по торба за големина од 30мм или 40мм 3) добар лепак или треба да се користи за поставување на овие или на наодите . Таму работи најдобро во наодот што е затворен на задниот дел за да се елиминира прикажувањето на белата хартија. Погледнете фотографии за пратичка апликација 4) Пакет по големина 12мм е 100 парчиња по торба 14мм 18мм е 50 парчиња по торба 20мм 25мм е 20 парчиња по торба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Марински 4 парчиња од не'рѓосувачки челик Шарка за шарки за врата за морски брод јахта 76 x 38 mm рафтинг дод�

100% памук Направено во САД Смешни подароци на плажа за loversубители на плажа жени : смешна кошула за одмор н

Е прилагодено : Бр Тип : Друго Е прилагодено : Бр Тип : Друго ВажнаИнформација за инженерство на опкружува

Поврзување за контрола на електроманитеци за контрола на засилување што се нудат за, за подесување на к�

Име на производот : четка за жица; материјал : челична жица, дрво Боја : сива, боја на дрво; големина на чел�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

100% сосема нов и висок квалитет Рамна база од не'рѓосувачки челик, заштеда на труд, полесна за употреба...

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

Боја : жолта Гаранција : 365 Прекинувач Тип : Прекинувач на копчето за притискање Материјал : пластика...

100% памук Направено во САД Смешни подароци од желка за жени мажи : Оваа кошула со желка со кул дизајн е иде

Идеалниот дизајн е одличен за вашето персонализирано украсување Лесно е да се совпадне и е погоден за к�

Уникатен дизајн мода и издржлив, уникатен дизајн ве прават шармерни и елегантни Совршен подарок за себе

Боја : Д 100 степени Тип на ставка : прекинувачи Карактеристики : Прекинувач на температура Тип на прекину�

Изработено е од високо квалитетни материјали Доволно издржлив за вас секојдневно облечен...

Направено од не'рѓосувачки челик, дизајн во форма на снегулка Преносен и лесен, кој се користи за прицв�

100% памук Направено во САД Смешни подароци за Денот на вineубените за него : Оваа кошула на Денот на вinesубе�

Квалитет на пакетот на артикалот : 1 Број на модел : A1935101035400 Земја на потекло : Шпанија Тежина на пакет : 320

【Материјал】 Оваа мини мултифункционална алатка е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик,

Scroll