Ново
Professional Professional Professional Mait Cast, 3/8 Sq. Mesh, 12ft.

Professional Professional Professional Mait Cast, 3/8 Sq. Mesh, 12ft.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3039.84

1,25 од вистинско олово по стапало на радиус. 25 метри рачно. Вклучен ДВД за инструкции. Брзо тоне. Се отвора целосно. 1,25 од вистинско олово по стапало на радиус. 25 метри рачно. Вклучен ДВД за инструкции. Брзо тоне. Се отвора целосно. Фати во живо мамка со професионална екипа на радост риба со мрежа од 3/8 "квадратни мешки и тешка тежина од 1,25 фунти олово по радиус стапало. Тоне брзо и се шири отворено.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стандард 42 'Должина, 3.5' Висина тениска мрежа Висококвалитетна полиестерска мрежа со плетенка од 4мм...

1 Материјал : алуминиумска легура + оксфордска ткаенина, различна од обичните маси и столови на отворено,

Тешкиот вистински мијалник за цинк : Нашата екипа мрежа усвојува надграден галванизиран мијалник, цело�

Избор од 1 или 2 Количини6 стапки (ширина) x 4ft (висина) + 1ft " (Горна Длабочина) + 4ft 6 "(Длабочина На Дното)...

Преносен, преклопен, само 4 килограми, со торба за носење, може да се земе насекаде! Ширина : 5,1м / 200in, прила

Имаме тим за професионален снабдувач и тим за услуги по продажбата за да ви обезбеди најдобро искуство �

ИНЖЕНЕРИНГ : оваа кошаркарска мрежа е дизајнирана да спречи нето камшик за помазна игра ИЗДРЖЛИВ : Израб

Фудбалската бекстоп мрежа е изработена од висококвалитетен најлонски материјал со третман СО ув и атмо

синтетички челик Произведено во САД или Увезено Тешка Кошаркарска Мрежа : Одлична За секое училиште или

Шема : Цврсто Здолниште : Боја на здолниште во еден чекор : црвена, црна, сина содржината на главните сост�

Сјај Во Темната Кошаркарска МрежаОваа кошаркарска мрежа на отворено се напојува од сонце, изработена о�

Големина : Просечна Големина Стил : Класификација На Улична Боја : бел врв Со Кружен врат црн врат Црно зд

Висина Прилагодливи Одбојка Столбови : НКВ одбојка мрежа со столбови се прилагодливи за 3 нивоа висина...

Куфа спортска кула стил винил обложена челична прачка стапица CT130 Димензија на стапици : 30 "x20" x12 "(ч)...

4мм тешка замена лабава мрежа за цели во дворот 6х6х6 или 6х6х7 Премиум пребивањето е направено од плетен п�

Овој преклопен нето кафез со железен ланец и лебдечка топка е погоден за реки и езерца Тој е многу погод�

Нето со голем капацитет Без разлика дали риболов во поток или река, мрежата на риболов Goede Vangst најлон ќе

Тежина : 0,24 кг Состојки : 83% полиестер 17% спандекс Шема : цврст тип на здолниште : боја на здолниште во еден

Систем за тежина на Float'n : Тамер за мамка го задржува мамката потопена, но достапна за рибарите; Обезбеду�

Направено од високо квалитетен квалификуван најлон материјал, оваа риболов мрежа е добра боја, цврста и

Мрежа Нечистотијата со црна мрежа нуди подобра видливост од белата мрежа Добро, 500 дупки по квадратен ин

Нето за фаќање и ослободување нема да испрска или да наштети риба Чиста чиста гумена мрежа нема да испу�

ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : доволно Силна За надворешни терени во сите временски услови, оваа и�

Scroll