Ново
Player Player / MP4 Player, Hotechs Mp3 Music Player со 32 GB меморија SD картичка SD -картичка SLIM Classic Digital LCD 1.82 '' Mini USB порта со FM Radio, Voice Record

Player Player / MP4 Player, Hotechs Mp3 Music Player со 32 GB меморија SD картичка SD -картичка SLIM Classic Digital LCD 1.82

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

【32 GB Големо складирање】 Преносен MP3 плеер доаѓа со SD картичка од 16 GB и поддршка до 128 GB (не е вклучена). Пуштете музика со MP3/Voice Record/FM радио/е-книга Поддршка TXT формат/Преглед на фотографија/видео со AMV формат. 【Лесно да се работи】 Дизајнирано со независна контрола на јачината на звукот, да ви дадам повеќе корисничко искуство. или папка директно кога се поврзувате со компјутер. 【Квалитет на звук без загуба на Hifi】 Тој усвојува професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата и технологија за оптимизација на врвни кола за да се намали бучавата, обезбедувајќи висока стапка на земање мостри на звук и обезбедување звук со висок квалитет. 【Долг траење на батеријата Едноставно управување со датотеките. Моден и исклучителен изглед, совршен за вашата забава и учење, фитнес на отворено и теретана. 【Гаранција од 12 месеци】 Имаме професионален тим за услуги по продажбата. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно и ќе добиете брз одговор и задоволителен одговор. Вашето задоволство е наше единствено извршување. MP3 плеер. MP3 плеер. Зошто да изберете Hotechs. Mp3-Player ♫ Долг век на траење на батеријата и брзо полнење : До 10 часа репродукција со 1-2 часа целосно полнење ♫ FM радио : вграден FM приемник, поддржува рачна мелодија и автоматска мелодија, добијте го сигналот многу лесно ♫ голем Капацитет : Вградена внатрешна меморија од 32 GB, MP3 плеер поддржува Micro TF картичка до 128 GB, која ви овозможува да додадете повеќе складирање ♫ издржливо : Metal Material Case го прави MP3 плеер потрајни ♫ Креирај папка : Можете да креирате папки во компјутер и да го ставите Песни во неа ♫ Силна компатибилност : Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista/2000/Mac OS 10 Спецификација ➳ Капацитет на батеријата : 3,7 V/200 m Ah ➳ екран : 1,8 инчен TFT LCD екран ➳ Аудио формат : поддршка MP3 ➳ Видео формат : Поддршка на АМВ со резолуција од 240*320 ➳ Гласовен рекордер : Поддршка MP3 / WAV ➳ Опсег на гласовно снимање : 5-8 метри ➳ Слика Прелистување на слика : Формати за поддршка на JPEG / BMP (240*320) ➳ FM Фреквенција на примање : 87,5 MHZ ~ 108 MHz ➳ E-E-книга : Поддршка TXT формат ➳ Големина : 10,6 x 5 x 0,9 cm ➳ Нето тежина : Околу 76 g ➳ Напојување : DC 5 V микро USB интерфејс ➳ Капацитет на Airframe : 16 GB ➳ TF картичка : Максимална поддршка 128 GB (меморија (меморија (меморија (меморија SD HC картичка не е вклучена) Пакет 1 x MP3 Player 1 x Упатство за корисникот 1 x USB кабел 1 x слушалки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Шарена метална школка и ултра лесен MP3 со 24 G со екран и задниот клип, најдобар избор за играње музика при

Компактен и преносен : мини музички плеер има мало преносно тело, погодно за работа, студија, релаксациј�

Гаранција】 Ние нудиме една година гаранција на нашиот клиент Ако имате какви било прашања во врска со в

Компактен медиумски уред : Samvix Highclass 16 GB Kosher MP3 плеер има компактен дизајн, обезбедува hifi квалитетна музи�

Дигитална музика и плеер со фото со FM радио, Drag & Drop од i Tunes (компјутер) или Windows Media Player, батерија што може д

【Комбинација на онлајн музика и локална музика】 Поддржувајте ја музиката преку Интернет и преземете ј

Компатибилен со најразлични формати на видео и звук, што ви носи подобро гледање на филмови и уживање во

Аудио плеер со висока резолуција : Овој тенок преносен музички плеер ви дава висока изведба со време до 1

Рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки 90 x 40 x 8mm / 3,54 x 1,57 x 0,31 Инскрипција Големина : 1,8 инчен екран

Само креирајте ги вашите листи за репродукција во ММ и потоа кликнете со десното копче на името и избере

? 【Големо складирање од 64 GB】 Чувајте енергично и безбедно! Заедно со музиката е одличен начин да се осло

Играчот на супер лесна категорија на облеката или опрема и останува на место за тренинг без загриженост

Медиуми за внатрешно складирање : Флеш меморија, Медиуми за надворешно складирање : SD / MMC, Метод на компр�

66" TFT LCD Full Color Display Може да се пофали со 1,66инчен TFT LCD, дисплеј со целосна боја со 160 x 128 пиксели резолуција и

Компактен медиумски уред : Samvix iibusiness комплетен 32 GB Kosher MP3 плеер со својот компактен дизајн, обезбедува hifi

Модел#MA993 A5 W Модел#MA993 A5 W Можност за поддршка на повеќе јазици, овој 512 MB MP3 плеер во Вајт од Next Ar, свири MP3 / W

1 Системот може да управува со повеќе задачи во позадина, истовремено обезбедувајќи приоритет на аплика

Компактен, носат дигитален MP3 плеер со 256 MB флеш меморија Ги поддржува форматите MP1, MP2, MP3, WMA и WAV; УСБ масов

Должина на кабелот : 2.53ft Конектор : Тркалезен врв 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот н

Опис на производот : 1) Поддршка MP3 формат, моќност автоматски репродуцирајте, репродуцирајте го статусо�

Mp3Player ♫ Долг век на траење на батеријата и брзо полнење : До 10 часа репродукција со 12 часа целосно полнењ�

Scroll