Ново
HP L1706 17-инчен Лцд Монитор

HP L1706 17-инчен Лцд Монитор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1476.80

1280 х 1024 мајчин резолуција. 300-гнида осветленост и 500 : 1 сооднос на контраст за остри, вистински слики. Ѕид монтажа. Инсталација за приклучок и играње. Енергетска Ѕвезда во согласност. Од Производителот едно од најновите дополнувања на редизајнираната линија на монитори за рамен панел на почетно ниво, Мониторот ЗА Рамен Панел HP L1706 обезбедува високи резолуции и квалитет од деловна класа во монитор со рамен панел од 17 инчи по високо конкурентна цена. Карактеристики Достапност : Олеснување на буџетските соеви и зголемување на повратот на инвестицијата (РЕНТАБИЛНОСТ), благодарение на комбинацијата на прифатливи цени и намалена Потрошувачка На енергија Перформанси : Типично ниво на осветленост од 300 гниди и сооднос на контраст од 500 : 1 на 17-инчен екран што може да се види помага да се подобри видливоста додека изобилството 1280 x 1024 мајчин резолуција ви овозможува да гледате повеќе податоци и апликации истовремено на екранот. Компатибилност : Обемното тестирање обезбедува компатибилност надвор од кутијата со деловни Компјутери СО HP и тенки клиенти, така што кога ќе го купите мониторот СО HP КОМПЈУТЕР, ќе добиете услужливост и поддршка од крај до крај на производот од HP со само еден телефонски повик Леснотија на користење : погодност за Приклучување и Играње нуди лесно поставување и одржување; широк спектар на контроли базирани на икони на екранот овозможува брзо прилагодување на екранот за да одговара на корисничките преференции лесен дизајн : Целосно Отстранлива Основа Го прави овој монитор лесен за монтирање, а ergономијата : широките АГЛИ на гледање и Целосниот опсег на поставки за навалување го олеснуваат наоѓањето удобна ПОЗИЦИЈА за гледање еколошки дизајн : hp мониторите се држат до високи стандарди за рециклирање, се сертифицирани за ниски Емисии и Се Во Согласност со енергетската starвезда и повеќето главни меѓународни стандарди.

За стоката

Слична стока во категоријата

1,024 х 768 резолуција, 0.297 мм пиксел теренот Аналогни и дигитални ДВИд влезови 300 : 1 сооднос на контраст, осв�

Одлични КАРАКТЕРИСТИКИ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола н�

МПН : 0947ДП1ЧР Барел Болт Хромирана Бронзено Тело И Чувар ⅜ "Дијаметар Болт Преграда Чувар Лесно Се Инста�

320 х 480 хардверска резолуција Отпорна контрола на допир Компатибилен и поддржан од било која верзија На �

€Целосен HD 1080p пренослив надворешен монитор quonshli 16.1 инчен ултра тенок преносен монитор карактеристики

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

6 стапки AC / DC адаптер компатибилен со лето новороденче 28030 28034 02640 A 02640 02641 A 28400 28034 28035 28074 28280 LOREX BABY CARE STCE LB311

?型号参数 : est0240z05wbx00 ?Новите производи доаѓаат со 12месечна гаранција Доколку ви треба, можеме да понудиме н

?型号参数 : pfxgp4603tad ?Новите производи доаѓаат со 12месечна гаранција Доколку ви треба, можеме да понудиме не�

21,5" големина на екранот (54,61 см) 1920 х 1080 резолуција на пиксели ВЕЛИКА Британија Издание : Бродови СО велик�

?型号参数 : агп3300Л1Д24М.?Новите производи доаѓаат со 12месечна гаранција Доколку ви треба, можеме да понудим�

Овој модел користи понапредни проектирани капацитивни екрани на допир, многу точни и реагираат веднаш �

7 инчен стандарден дисплеј, 1024 х 600 ултра јасна резолуција Капацитивен екран на допир за максимален допи�

Панел Модел : EW32 F10 NCW Панел Големина : 5.7 Инчен Резолуција : 320*240, QVGA Панел Тип : STNLCD, Панел Состав : STN Диспле�

Компатибилен со Саќе Алфа Или Логитех Лет јарем Поддржува Симиновации Кнобстер Вимаксит 15.6 "Пренослив �

AsVE228 H 21.5 " LED Lcd Монитор 16 : 95 Ms Прилагодлив Агол На Прикажување1920 x 108016.7 Милиони Бои250 Nit10,000,000 : 1 Звучници

DEN 2080.00

23,8' (60,47 см), 1920 х 1080, 250 цд / м2, 8 мс, 0,2745 х 0,2745 мм, 1000 : 1, 16 : 9, ДВИД, Дисплеј, ВГА, УСБ 2,0 х 4, Епеат Злато...

[Повеќе РЕЖИМИ НА РАБОТА] : пренослив монитор За Допсплеј нуди четири различни режими на работа за да ги �

Секојдневна елеганција со сите најважни работи Овој вешто дизајниран, 27инчен монитор со живописен дисп

МОБИЛНО ПОВРЗУВАЊЕ : Безжичниот Декс отклучува целосно искуство со КОМПЈУТЕР Користете апликации за мо

Замена За Следните Броеви На Делови Од Батеријата : Motorola GP80 AAHC3 BMX, Motorola HRMR03 Компатибилен Со Следниот Моде

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

Scroll