Ново
Umounion Монтирање На Еден Монитор-Монтирање На Биро За Една Мониторска Рака, Држач За Еден Монитор Со Прилагодлив Држач ЗА ВЕСА, За Екрани до 40 Инчи во Рамките на 25 фунт

Umounion Монтирање На Еден Монитор-Монтирање На Биро За Една Мониторска Рака, Држач За Еден Монитор Со Прилагодлив Држач ЗА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Одговара на дебелината на бирото помеѓу 0,4" до 2,4 " (10 - 61 мм). Минимално растојание од бирото до ѕидот : 0,5" (13 мм). Одговара на дебелината на бирото помеѓу 0,3" до 2 "(8 - 50 мм). Биро дупка помалку од 2,4" (60 мм). Секоја рака има вграден мотор за подигнување, што може да го направи прилагодувањето на екранот полесно и помолчено. Побезбедни, постабилни и потрајни од гасните извори. Во споредба со традиционалните извори. Торзионата пружина има голема флексибилност и издржливост, што ги намалува потребите за одржување и ја подобрува безбедноста. ①Поставување Без напор Е6 еден држач за монитор може брзо да се инсталира во 3 чекори следејќи ги упатствата за инсталација/онлајн видеа и тогаш држачот за компјутер ќе ги држи вашите монитори цврсто на бирото. Е6 единечна рака на мониторот има флексибилна структура на движење, што овозможува моментално и без напор прилагодување за идеални височини за гледање, поефикасно од традиционалните монитори за монитори. ●Максимизирајте Го Просторот На Бирото ● прилагодливите краци на држачот За монитор На е6 бирото може да се повлечат до работ на бирото, а заедно со вградениот систем за управување со кабли, тоа е одлично решение за канцелариска организација. ①Универзален Држач За Монитор Е6 единечен монитор монтирање одговара на повеќето 13 17 22 24 27 32 34 инчни монитори со капацитет за полнење од 7 до 25 фунти (3,2-11,3 кг). ЗАГРАДАТА НА ВЕСА е компатибилна со 100 x 100 mm и 75 x 75 mm. q Широка Компатибилност На Клупите Q6 држач за компјутерски монитор за биро поддржува И C-стегач и grommet монтирање. Ц-стегачот одговара на клупите помеѓу 2/5 и 2 2/5 инчи. Громот одговара на клупи со дебелина помала од 2 1/4 инчи. ①Поставување Без напор Е6 еден држач за монитор може брзо да се инсталира во 3 чекори следејќи ги упатствата за инсталација/онлајн видеа и тогаш држачот за компјутер ќе ги држи вашите монитори цврсто на бирото. Е6 единечна рака на мониторот има флексибилна структура на движење, што овозможува моментално и без напор прилагодување за идеални височини за гледање, поефикасно од традиционалните монитори за монитори. ●Максимизирајте Го Просторот На Бирото ● прилагодливите краци на држачот За монитор На е6 бирото може да се повлечат до работ на бирото, а заедно со вградениот систем за управување со кабли, тоа е одлично решение за канцелариска организација. ①Универзален Држач За Монитор Е6 единечен монитор монтирање одговара на повеќето 13 17 22 24 27 32 34 инчни монитори со капацитет за полнење од 7 до 25 фунти (3,2-11,3 кг). ЗАГРАДАТА НА ВЕСА е компатибилна со 100 x 100 mm и 75 x 75 mm. q Широка Компатибилност На Клупите Q6 држач за компјутерски монитор за биро поддржува И C-стегач и grommet монтирање. Ц-стегачот одговара на клупите помеѓу 2/5 и 2 2/5 инчи. Громот одговара на клупи со дебелина помала од 2 1/4 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Монтирање на ѕид : двојната рака може да се монтира само на бетонски / ѕидови од тули, помагајќи ви да поп�

Вклучете : 1 Му1002 Самостојна Единечна Рака на Мониторот и 1 Штанд За Бел Сребрен Двоен Монитор МУ0024 Крајн�

●ОДГОВАРА НА ЕКРАНОТ ОД 13" ДО 35 " ● монтирање на двојна мониторска маса одговара на повеќето рамни / закр

Исклучително разноврсна : Вклучува хардвер за прицврстување на неколку површини и Држачи За Ergотрон...

Scroll