Ново
4 Порта Масовно СМС Гсм Машина Со Wavecom Q24PLUS МОДУЛ USB Интерфејс На Команди Масовно СМС

4 Порта Масовно СМС Гсм Машина Со Wavecom Q24PLUS МОДУЛ USB Интерфејс На Команди Масовно СМС

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 243.20

(1) 4 Порти Гсм Модем Базен. (2)Врз основа На МОДУЛОТ WAVECOM Q24 PLUS. (3) USB Порт Интерфејс. (4)Поддршка Масовно СМС/СТК/УССД/IMEI Промена/По Команда/Испрати И прими СМС. (5) Работни Фреквенции : ГСМ 850/900/1800/1900 Мхз. Напојување, УСБ-Кабел,Адаптер,Антени, ЦД. 4 Порти Модем Базен е голем рефус смс машина која се состои од 4 на гсм модеми..Модемскиот базен обезбедува ефикасен начин за управување со броеви на модеми. По поврзувањето на модемскиот базен со компјутерот преку USB кабел, компјутерот покажува 4 COM Порти. Можете да користите "ПО Команда" или некој софтвер за контрола на секој од модемите за испраќање СМС, користејќи МОБИЛНО полнење СТК УССД и менување на imei. Технички Параметри : (1) Тип : 4 Порта Гсм Модем Базен. (2)Модул : WAVECOM Q24 PLUS. (3) Работна Фреквенција : GSM 850/900/1800/1900 MHz. (4)Интерфејс : USB Порта. (5)Извор На Енергија : 5-24 V DC. (6)Поддршка Масовно СМС/СТК/УССД/IMEI Промена/По Команда/Испрати И прими СМС. (7)Контрола ПРЕКУ КОМАНДИ. (8)Список За Пакување : Модем Од една единица ,ЕДНОДЕЛЕН УСБ-Кабел,Едноделен Адаптер за Напојување,ЕДНОДЕЛНО ЦД ЗА Двигател, 4 Парчиња Антени.

За стоката

Слична стока во категоријата

(1) 16 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ УГ96 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната

КОМПАТИБИЛЕН СО XFINITY ИНТЕРНЕТ И ГОВОРНА УСЛУГА : Сертифициран Од Comcast За Xfinity НЕ е компатибилен Со VERIZON, AT&T

(1) ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ FXT009 GSM GPRS Модем (2)Врз основа На WAVECOM Q2687 RD Модул (3) RS232 / Сериска Порта и МИНИ USB Инт�

(1) Индустриски Одделение Гсм ГПРС Модем (2)Врз Основа На МОДУЛОТ WAVECOM Q2406 B (3) USB Порт Интерфејс (4) Работни Ф�

(1) 64 Порти 4g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ ЕК21 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната

(1) 64 Пристаништа Гсм Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот Квектел М26 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Ма�

Циско 12порта Дс3 Трансмултиплексер Картичка12 Х Дс3 Cisco Ons 15454 Sonet 12порт Ds3 Трансмултиплексер Картичка Обез

(1) 4 Порти 4g Модем Базен (2)Врз Основа НА Симком СИМ7600 Модул (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната С�

ЕЛИМИНИРАЈТЕ ГИ МЕСЕЧНИТЕ ТАКСИ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ КАБЕЛСКИ МОДЕМдо 156 долари годишно ДОКСИС 3 0 Кабелски Мо

USRN520 е двоен сериски сервер за уреди, кој може да реализира транспарентен пренос помеѓу tcp / UDP пакет со по

(1) 4 Порти Гсм Модем Базен (2)Врз основа На МОДУЛОТ WAVECOM Q24 PL(3) USB Порт Интерфејс (4)Поддршка Масовно СМС / СТК

(1) 4 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ УГ96 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Смс / Imei Пром�

(1) 16 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ УГ96 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната

(1) 32 Порти 4g Модем Базен (2)Врз Основа НА Симком СИМ7600 Модул (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната С

(1) 4 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ УГ96 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната �

Приклучок ЦФ 56к Модем, В.92 Дали барате најсигурен и удобен начин за пристап до Интернет од Вашиот Џебен К

(1) 32 Порти 4g Модем Базен (2)Врз Основа На Модулот КВЕКТЕЛ ЕК21 (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната

Тип На Производ : Електронски Кабел Димензии На Пакетот : 39,5 "Л X0, 5" W X0, 3 " H Тежина На Пакетот : 2,72 Фунти...

Технички параметри Поврзување НА КОМПЈУТЕР : УСБИнтерфејс Излезен сигнал : во согласност со стандардот

802.11 A / b / g Двојна Радио Безжична Пристапна Точка, со истовремена поддршка од 802.11 а и 802.11 b / g со брзина до 5

Следната генерација Wi Fi 6 рутер и мрежен систем за непречено играње, стриминг и видео конференции на над

(1) Индустриски Одделение Wavecom Врховниот Gsm GPRS Модем (2)Врз Основа На Модулот Wavecom Q2687 (3) RS232 / Сериска Порта и

(1) ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ FXT009 GSM GPRS Модем (2)Врз основа На WAVECOM Q2687 RD Модул (3) RS232 / Сериска Порта и МИНИ USB Инт�

(1) Индустриски ОДДЕЛЕНИЕ PHS8 PHS8P 3g Модем (2)Врз Основа На Phs8 PHS8P Модул (3) Rs232 / Сериски Порт Интерфејс (4)Работ�

Компатибилен Со Xfinity Voice & интернет Сервис превземи брзини до 343 Mbps DOCSIS 3.0 Кабелски Модем 2 Година Гаранциј

Модел : 6ЕС79720МД000ХА0 Тип : Тс Модул Модем 100% големи акции, Нови Во Кутија, 1 година гаранција!Имаме сите пр

Scroll