Ново
Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV9730EV

Power4Laptops Замена Лцд Инвертер Компатибилен СО HP Павилјон DV9730EV

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 734.40

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Делот за замена може да бара лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар.

За стоката

Слична стока во категоријата

Издржливото метално куќиште обезбедува напредна заштита од капки и испакнатини USB Излез12 : USBC Излез : PD2..

Инверторот е дизајниран за употреба само СО DC 12v и автомобили, не е погоден за УПОТРЕБА НА DC 24 V или авион..

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

Производ 1 : ● МОЌЕН DCAC QUINUSE, 2000w врвен наплив за време на стартување на оптоварување, 12v ДО 120vac чист синусе

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

[Параметар] : Опсег На Влезен Напон : DC 3560 V(36 V / 48 V); Излезен Напон : 12 V (Фиксен Излез) [Врска] : Црвено до лилј�

Scroll