Ново
ЕОЛ ОКО НА ЉУБОВТА Осмели Пакет За Машки Лгбтк Феромон Келн за привлекување мажи-Примамливи И уникатни - Големина На Патување И 30мл Сет

ЕОЛ ОКО НА ЉУБОВТА Осмели Пакет За Машки Лгбтк Феромон Келн за привлекување мажи-Примамливи И уникатни - Големина На Патување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Спарување моќни феромони со волшебни мириси. Мисијата на окото На Љубовта е да ви даде уникатен предност во сите вас средби. Без разлика дали работите. играње. или да бидеме интимни, сите можеме да користиме дополнителна предност. Феромоните испраќаат потсвесни сигнали за мирис до други поединци и можат да предизвикаат моќни социјални одговори. Вегански ние користиме чист Esратетраенол. не е мешавина на феромони. Најефективните Феромони за привлекување жени. Сите наши миризливи масла се увезуваат Од Франција и имаат привлечни својства!. Ефективно И Долготрајно : Бидете попривлечни. социјална. и успешен. Добијте дополнителна предност во вашиот секојдневен живот! Висока концентрација на феромони и миризливо масло ќе ви трае цел ден!. Мириса Неверојатно : Возбудлив Парфем За Мирис. Испрскајте ја просторијата. листови. и твоето тело. Го поставува расположението во собата. прави да се чувствувате помоќни во канцеларијата и сигурни во сите социјални ситуации. Експлодирајте ги неговите сетила со оваа смела и зачинета комбинација на сончев цитрус и топла роза со тост подтонови на темјан. сандалово дрво. и ѓумбир. Што може да се очекува тогаш од користење На Феромони? 1. Луѓе кои работат во области како што се услуги на клиентите. недвижен имот. и козметолозите можат да забележат повисоки совети. подобри квалитетни интеракции. и поголема продажба. 2. Паровите можат повторно да се поврзат на сосема нов начин. Можеби се чувствувате како да сте повторно во фаза на меден месец. слушање повеќе. зборувајќи повеќе. и повторно се чувствувам поблиску. 3. Сензуални моменти како уживање во масажи. гушкање. и уживањето во страсните бакнежи може да се зголеми. 4. Првите впечатоци или случајни состаноци можат да имаат позитивен тон. на пример : релаксирани интеракции. општо чувство на удобност. и тенденција да се чувствувате повеќе ангажирани или поврзани. Која е разликата помеѓу Тоалетна Вода или Парфем? Добро прашање! Разликата лежи во обемот на парфемско масло во формула. Тоалетна вода содржи помеѓу 5-9%. додека Парфемот содржи повеќе. обично околу 8-14%. Затоа Парфемите траат подолго и имаат поинтензивен мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој мирис е 100% оригинален Гучи Од Гучи Спортот се препорачува за дневна или секојдневна употреба...

Информациите подолу се само по пакет Сите наши мириси се 100% оригинали од нивните оригинални дизајнери...

Харем султан парфемското масло е луксузен и софистициран мирис што може да направи секој да се чувствув

Врвен Познат Бренд "Атар" Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ Достапни се атар со големина од 10 мл �

Врвен Познат Бренд "Атар" Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ Достапни се атар со големина од 25 мл �

Врвен Познат Бренд "Атар" Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ Достапни се атар со големина од 100 мл

Врвен Познат Бренд "Атар" Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ Достапни се атар со големина од 10 мл �

Фините мириси што содржат висока доза на природни состојки можат да бидат предмет на мали варијации...

Врвен Познат Бренд "Атар" Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ 5мл големина атар се достапни ние вер

? НАУЧНО ДОКАЖАНО! Научно Формулирана Мешавина На Човечки Феромони За Мажи Што Се Покажа Дека Привлекув�

2 ПАКЕТ ПАКЕТ : Добијте 2 целосни големини на нашите најпопуларни луксузни масла за парфеми Лаванда И Па�

Scroll