Ново
ЧИСТ Фиџи Кокос Гел За Туширање, Гел За Миење На Телото-Природно Миење На Телото-Тело&засилувач; Гел За Туширање За Коса За Мажи, Жени И Бебиња, Цвет Од Портокал, 8,5 мл

ЧИСТ Фиџи Кокос Гел За Туширање, Гел За Миење На Телото-Природно Миење На Телото-Тело&засилувач; Гел За Туширање За Коса За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 464.00

Кокосово МАСЛО (КОКОС НУЦИФЕРА) - Ниската молекуларна тежина овозможува да навлезат во кожата на подлабоко ниво. Богата Со Витамин Е и масни фирми, ја тонизира и лечи кожата. Ги затнува порите. Навлажнува ја храни и штити кожата. Нашето целосно природно миење на телото има целосна смисла за најделикатната кожа. МАСЛО ОД МАКАДАМИЈА (МАКАДАМИЈА ТЕРНИФОЛИЈА) - маслото Од Макадамија ја омекнува и навлажнува кожата. Високо со Витамини А, Б, Ц и Е.Високо Со Омега 3, 6, 7 и 9 масни киселини создавајќи помазен, порамномерен и поздрав изглед на тен. СОВРШЕНО ЗА СЕКОГО : Нашето миење на телото или сапун за тело се вклопуваат како мажи, жени и бебиња. Поради органски состојки гелот за туширање од кокосово млеко е преполн со навлажнувачки средства за хидратација на кожата без да и се одземат природните масла. ЕКСТРАКТ ОД ПАСИФЛОРА-Ја Смирува и смирува кожата додека го регулира вишокот на производство на маснотии. Заштитува од стресни фактори во животната средина. Лек Бар сапун, Лек Сапун За Мажи и Жени Гел За Туширање. КАКО да СЕ КОРИСТИ : Користете секојдневно во туш или бања. Масирајте во влажна кожа за да создадете лесна луксузна пена и исплакнете. Откако кожата ќе се исуши, следете со вашиот омилен Чист Навлажнувач За Тело На Фиџи (Путер За Тело, Хидратантен Путер за Тело или Негување Егзотично Масло).

За стоката

Слична стока во категоријата

Вклучува 2 миење На Телото Од Лубеница и Нане (25 мл + ) + Боја Координирана Луфа Доставување исклучително ч

МЕТОД ТЕЛО ТУШ И БАЊА ВО собатаБери Рамнотежа & Чист Мир (Секој 18 fl oz 532 ml) Со Пилинг Мрежа Луфа Пуф во кути�

100% средство за чистење добиено од растенија Кремаста пена нежно ја мие кожата и се грижи за целото семеј

Што прави : ја остава вашата кожа да се чувствува чиста и освежена Внесени со добри работи (витамин Е и ал

ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : # 1 Препорачан Дерматолог, Гулаб Мажи+нега миење на Телото ја остава кожата лад

Нашиот пакет содржи 2 шишиња Суров Шеќер Зелен Чај, Краставица и Алоа Вера Чувствително Миење На Телото �

ПУР ботаника : Прочистување на гел за туширање од чајно дрво со алое вера Натопен со прочистувачки ботан

НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕН ПОУДОБЕН со замена на еден куп различни шишиња во вашата бања со еден ефикасен п

НЕГУВАЊЕ ЛОСИОН : Хидрирајќи ја и негувајќи ја вашата кожа, овој природен навлажнувач за тело од растите

Замислено дизајнирани производи за мажи и жени Создаден од природни, органски или одржливи извори за не

Без слс, сулфати, парабени, фталати Без триетаноламин, натриум бензоат, бензил алкохол, меа, деа, чај, едт�

Совршен за сува, чувствителна кожа Оставете ја кожата да се чувствува мека, исчистена, утешена и хидрира

СЕТ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА БАЊА и НЕГА на ТЕЛО : Пофалете ја вашата убавина на вистинскиот начин со овој витален �

РАЗГАЛЕТЕ се : Излезете од тушот чувствувајќи се неверојатно Џ.р воткинс секојдневно навлажнувачко мие�

1 антиперспирант, ги лансира своите први производи за туширање и капење за да ви помогне да ги ресетират�

НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ : Нежните средства за чистење помагаат во чистењето и состојбата додека навлажнувачките �

Мерења35,5" Х 50" Х 41" Дрвена Рамка и 38,5" Х 52 " Капак За Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено о

Мерења35,5" Х 50" Х 41" Дрвена Рамка и 38,5" Х 52 " Капак За Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Што прави : ја остава вашата кожа да се чувствува свежа, чиста и убаво миризлива Внесени со добри работи (

Деликатната формула на гелпена нежно ја чисти и навлажнува детската кожа, правејќи ја мека и свиленкаст

Бања И Тело Работи Бесконечен Викенд Мирис : мешавина од шербет од личи од малина, магнолија бакната од с

Scroll