Ново
Hsdsbebe новороденче девојчиња Мери Janeејн Флас се поклонуваат нелизгање меко единствено принцеза Детето за прва пешаци

Hsdsbebe новороденче девојчиња Мери Janeејн Флас се поклонуваат нелизгање меко единствено принцеза Детето за прва пешаци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 191.84

Гума ѓон. 【Материјал】- висококвалитетна пичка од горната, горната постава за памук. Кожа на нозете на бебето. 【Мека】-мека, лесна и ѓон против лизгање е добро изработен за да го направи одење да се чувствува природно, да му даде на вашето бебе чувство на удобност. Поставете бебето да расте природно и здраво. 【Лесно за носење】- Дизајнот на кука и јамка ги прави нашите чевли лесни за облекување, полетување. И што е најважно стабилно на нозете на вашето бебе нема да биде избркано. Вашето бебе ќе може да го истражи нивниот свет со удобност и безбедност. 【Моден дизајн】- Класичен Мери Janeејн Флејс со симпатичен дизајн на Bowknot го прави вашето бебе уникатно, и привлекува многу внимание и комплимент. Пресметување на класични чевли на Мери Janeејн ФЛАТС. Овие чевли за креветчиња одговараат за различни прилики како ползи, одење и играње. Тоа би било одлично крштевање на новороденчиња, туш, прв роденденски подарок. 【Гаранција】 - 100% Задоволство е гарантирано враќање на нултата кавга - вратете ги чевлите од која било причина. Тип на ставка : Први пешаци. Материјал : Висококвалитетна PU кожа Горна, памучна обвивка, гумен ѓон за удобност, заштита и дишење. Боја : црна, бела, жолта, кафеава, кајсија. Затворање : Кука и јамка. Големина : Тоа за 0-18 месеци бебе. Сезона : Пролет, лето, есен, зима. Големина 1 : Препорачана возраст од 0-6 месеци, единствена должина 11см-4,33 ". Големина 2 : Препорачана возраст од 6-12 месеци, единствена должина од 12 см-4,72". Големина 3 : Препорачана возраст од 12-18 месеци, единствена должина 13см-5,12 ". 1, околу мерење на предмети за големина, може да биде 0,1-0,5 см различен. 2, за бојата Сликата ја прикажува реалните артикли без никаква посебна обработка. Но Бојата и осветленоста може да се разликуваат малку заради различни компјутерски монитори или други фактори. За нас : Нашата компанија има повеќе од 5 години искуство во правење чевли за бебиња. Нашите производи имаат пет карактеристики : лесен, дише, удобно, модерно и економично. Ако сакате да ги најдете првите чевли за вашето бебе, ние ќе бидеме добар избор за вас.^0^. Овие чевли за бебиња се одлични за пешаци за почетници!.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Увезени Единствено од памучно платно Вклучува еден пар балетски лизгалки со лак...

100% кожа Увезени Гума ѓон Премиум кожа со полно зрно Рачно изработени во Шпанија Целосна мека кожа поста�

Гума ѓон Удобен и перничен дизајн : Овие чевли за фустани се дизајнирани со удобност на вашето малечко И�

Гума ѓон ? Мека и удобна : 100% оригинална кожа му даваат на бебето најудобно и меко искуство кога ползи и о�

СТП кожа Гума ѓон 【Пријателски за кожата】Поставата за дишење и пријателски за кожата, безбедносни чев�

100% синтетички Увезени Етилен винил ацетат ѓон Вратилото мери приближно непрестајно од лак...

Solid Blease Дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење 1 пар чевли за бебиња (не вклучувајќи кутија за чевли)

Дизајн на принцеза со лак rhinestones на бебето фустани чевли со големина 6 дете девојче чевли бебе момче санд

Меки стапала за развој на стапалата? Педијатрите препорачуваат да изберете чевли за бебиња со лесен и ф�

Гума ѓон Забелешка за важна големина Ве молиме следете ја препорачаната возраст за секоја големина под

Гума ѓон Премиум мек материјал, лесен и дише, го прави бебето да се чувствува пријатно Лесно е да се обле�

Дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење Да се ​​постави за светло или поставување на приказ, ве мол

Scroll