Ново
32gb Меморија За Dell Прецизност Работна Станица 5810 T5810 XL DDR4 PC4-17000 2133 MHz LRDIMM RAM МЕМОРИЈА

32gb Меморија За Dell Прецизност Работна Станица 5810 T5810 XL DDR4 PC4-17000 2133 MHz LRDIMM RAM МЕМОРИЈА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Капацитет : 32 GB. Брзина : DDR4 PC4-17000 2133 MHz. Форма Фактор : 288 ПИН ECC Оптоварување Намалена DIMM. Халоген Слободен; РОХС; Гаранција : Живот. Капацитет : 32 GB. Брзина : DDR4 PC4-17000 2133 MHz. Форма Фактор : 288 ПИН ECC Оптоварување Намалена DIMM. Халоген Слободен; РОХС; Гаранција : Живот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Распрскувачот На Топлина На Меморијата Бикски е одличен начин за подобрување на ладењето на ВАШИОТ RAM М�

Капацитет : 16 GB (2 x 8 GB) 4000 MHz DDR4 комплет Ниска латентност; КЛ 16161636 Компатибилност : Тестирано преку најнови�

Големина на меморијата : 16 GB Тип на меморија : DIMM Тип на врска : DDR3 SDRAM Брзина на меморија : 1866 MHz Големина на

Технологија : CMOS Ширина на меморија : 64 Напоннапонмакс (VSUP) 1,58 V, напон на напонмин (VSUP) 1,42 V, напон на снабду

16 GB 260PIN DDR42400 PC419200 SODIMM 2400 MHz 1,2 волти; Двоен ранг (2 RX8) Пристапете до клучните податоци побрзо со надградба н

16gb Комплет (2x 8 GB Модули) DDR4 3200 MHz ( PC425600) DDR4 DIMM (288Pin) НеECC Unbuffered 1.2 V DDR4 Стандарден Напон Надградба На МЕМОРИС�

64 GB (2x32 GB) DDR4 3200 MHz PC425600 Комплет за меморија на лаптоп SODIMM NVTEK меморијата се тестира за компатибилност на с�

Замена за Dell SNPM04 W6 C / 16 G AA783421 16 GB (1x16gb) DDR4 3200 MHz PC425600 RDIMM 2 RX8 288PIN 1.2 V Компатибилен со : Dell Power Edge R6515, R6525, R7515, C6525,

Марка : Г Вештина, Серија : Рипџавс ДДР5 СОДИММ, Модел : Ф54800С4039А16ГА2РС Комплет ОД 32 GB кој содржи 2 x 16gb модул�

Samsung M386 A4 G40 DM0CPB 32 GB DDR4 2133 MHz PC42133 4 RX4 1.2 V ECC LRDIMM Оптоварување со намалена DIMM меморија Компатибилен само за се

Може Да Бидат Самсунг, Кингстон, Хиникс, Смарт, Корсар, Елпида, Микрон или Нања Гаранција : ДОЖИВОТНА ГАРА

Фактор на форма 260pin sodimm Вкупен капацитет 16 GB (16 GB x 1) Спецификации DDR4 16 GB DDR4 3200 PC43200 AASA212 CL = 22 Неискрена неECC

16 GB (4 x 4 GB) 1600 MHz CL9 (99924) (PC3 12800) Компатибилен со Intel LGA1155 / LGA1156 и AMD AM3 / LLANO / AM3+ Platformsintel XMP поддршка за 1 ви, 2 ри и 3

Антената е усогласена со мрежна импеданса од типот , односот на стоечкиот бран е помал од 1,65, а перформан

DELL Компатибилен SNP29 GM8 C / 64 G A8711890 64 GB (1x64 GB) PC42400 ECC 4 Rx4 1.2 V Оптоварување Намалена Lrdimm Меморија ЗА DELL Power Edge FC630

16gb Модул (1x 16 GB ) DDR3 1333 MHz ( PC310600 R ) DDR3 DIMM (240pin) ECC RDIMM (Регистриран DIMM) 2 Rx4 Двоен Ранг x4) 1.5 V Ddr3 Стандарден Напон

Густина : 8 GB (2x4 GB) Брзина : 1866 MHz Тестирана латентност : 910927 Напон : 1.5 V Формат : DIMM ИНГО : 240 игла Ограничена г

Scroll