Ново
Црна Отпорна На Топлина Силиконски Гумени Ленти За Ролна Со Висока Температура 60А, Без Лепило,Материјал ЗА ДИХТУНЗИ, Погоден За Заптивки, Потпори, Влошки, Цевковод,

Црна Отпорна На Топлина Силиконски Гумени Ленти За Ролна Со Висока Температура 60А, Без Лепило,Материјал ЗА ДИХТУНЗИ, Погоден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

Силиконски гумен лист. Изработени Од силиконски гумен материјал, без лепило. Овој лист е широк 25мм и достапен во 3мм, одлични изолациски својства, силна еластичност, висок сјај на површината, отпорност на висока температура. Отпорен на ултра-виолетова светлина и обработка на атмосферски влијанија, анти-стареење, отпорност на озон, отпорен на топлина, електрична изолација, отпорност на масло, отпорност на растворувач, отпорен на корозија. тоа е лесно да се намали со ножици или егзакто нож. Само нацртајте ја формата на страната на хартијата, исечете ја. Одлично за заштита на површините од гребнатини или за употреба како водоотпорна заптивка ; Има многу висока толеранција на топлина. Ова е задолжителен, ефтин додаток на секоја фиока за кујнски проект. Користете го Гумениот Лист за проекти како што се создавање заптивка, намалување на вибрациите, изолација на вода, израмнување на предмети, абразија, амортизација на подот, заштита од чекан, Цевковод,електрична изолација, намалување на звукот,Заштита, Абразија.пробијте ги сите видови заптивки од гумени заптивки. Вклучен пакет : 1/8" x1 "x3, 3' инчи (3, 0mmx1mx25mm) црн Тенок силиконски подлога гумен заптивка лист, ве Молиме запомнете да го отстраните заштитниот филм од ДВЕТЕ страни. Силиконски гумен лист. Изработени Од силиконски гумен материјал, без лепило. Овој лист е широк 25мм и достапен во 3мм, одлични изолациски својства, силна еластичност, висок сјај на површината, отпорност на висока температура. Отпорен на ултра-виолетова светлина и обработка на атмосферски влијанија, анти-стареење, отпорност на озон, отпорен на топлина, електрична изолација, отпорност на масло, отпорност на растворувач, отпорен на корозија. тоа е лесно да се намали со ножици или егзакто нож. Само нацртајте ја формата на страната на хартијата, исечете ја. Одлично за заштита на површините од гребнатини или за употреба како водоотпорна заптивка ; Има многу висока толеранција на топлина. Ова е задолжителен, ефтин додаток на секоја фиока за кујнски проект. Користете го Гумениот Лист за проекти како што се создавање заптивка, намалување на вибрациите, изолација на вода, израмнување на предмети, абразија, амортизација на подот, заштита од чекан, Цевковод,електрична изолација, намалување на звукот,Заштита, Абразија.пробијте ги сите видови заптивки од гумени заптивки. Вклучен пакет : 1/8" x1 "x3, 3' инчи (3, 0mmx1mx25mm) црн Тенок силиконски подлога гумен заптивка лист, ве Молиме запомнете да го отстраните заштитниот филм од ДВЕТЕ страни. Користете Температура : -60~~220€, Спречете несакани вибрации во вашиот стерео, на мебел и машини за перење и сушење. Гумениот лист е најдобриот избор за апсорпција на ударот и вибрациите.

За стоката

Слична стока во категоријата

€Добар Квалитет QЛепливите Тампон Влошки изработени од издржлив стаклен лепак и гумен материјал во јас

?ВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите заштитници на подот се изработени од нерѓосувачки челик, нетоксични стомачни п�

ДАЛИ СОФАТА СЕ ЛИЗГА И ГО ПРЕКИНУВА ОСТАТОКОТ НА НЕА? ДАЛИ ВАШИОТ СТОЛ ГО ГРЕБЕ ПОДОТ? Нелизгачките Влош�

?●Услуга по продажбата ●ТОПЛИ СОВЕТИ : ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ИЗМЕРЕТЕ ГО ДИЈАМЕТАРОТ НА НОГАТА НА СТОЛО�

Заштитете Ги Тврдите ПовршиниНежните, но издржливи влошки од филц ги штитат вашите дрвени предмети, пло

1Инчен Круг Беж Самолеплив Мебел Почувствувани Влошки 48 парчиња чувствуваа влошки за мебел со врвен ква

●Предупредувања●осигурајте се дека нозете на столот се мазни и рамни Не е погоден за нерамни површини

[Без ГРЕБЕЊЕ И БЕЗ БУЧАВА] капакот НА НОГАТА НА БАЛЕИНСКИОТ стол ќе помогне да се заштити вашиот дрвен ил

8 .250" висок х .671 " Ширина на врвот х.652" Долна Ширина Гумени Нозе И Завртки Центар Дупка Вдлабнатина Диа 336

Scroll