Ново
ASUS ROG Strix Z690-F Игри На Среќа WiFi 6E LGA1700 ATX Игри Матичната Плоча

ASUS ROG Strix Z690-F Игри На Среќа WiFi 6E LGA1700 ATX Игри Матичната Плоча

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Интел лга 1700 приклучок : Подготвен за 12-Ти генерал интел основни процесори, поддршка PCIe 5.0, DDR5 и Надвор Од кутијата Windows 11 подготвени.Аудио : ALC4080 + SAVITECH SV3 H712 ЗАСИЛУВАЧ. АИ Матична Плоча : АИ Оверклокување, АИ ладење, АИ вмрежување(Игра ПРВА ВИ) и аи бучава откажување. Робусно Решение За Напојување : 16+1 фази на напојување со Приклучок За напојување Pro Cool II, висококвалитетни задави од легура и издржливи кондензатори за поддршка на повеќејадрени процесори. Оптимизиран Термички Дизајн : heatsink VRM, pch fanless heatsink, двостран m. 2 heatsink, хибридни заглавија на вентилаторот и Алатка Fan Xpert 4. Високо-перформанси Игри Вмрежување : На-Одборот Wi Fi 6 E И Intel 2.5 Gb Етернет СО ASUS Langard.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој комплет е дизајниран ЗА десктоп компјутерите DT и MT mid (не СФФ или фактор на мала форма) Ви овозможува

2ГБ Форма Фактор : 240 ПИН ДИММ Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz Халоген Слободен; РОХС; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

Интел лга 1700 приклучок : Подготвен за 13Ти и 12ти Генерал Интел основни процесори и Виндоус 11, поддршка PCIe 5

Intel Z87, LGA 1150, DDR3, SATA3, USB 3.0, Gigabit Ethernet, ATX, Black ASMotherboard Saabertooth Z87 ATX LGA1150 Socket Intel Z87 чипсет до 32 GB DDR3 на одборот Crossfire

За Модели 120 B / 120 G / 12 G / 130 G / 140 B / 140 G / 14 G / 1673 C / 215 / 225 / 235 / 3160 / 3208 / 3304 / 3306 / 3406 / 3412 / 518 / 528 / 621 B / 627 B / 637 B / 637 D / 657 B

Поддржува Intel Core XСерија Процесор Семејство ЗА Приклучокот LGA 2066 Поддржува DDR4 4400+(OC) Слотови : 4x PCIЕкспрес 3

Интел Лга 1700 Приклучок : Подготвен за 13ти и 12ти генерал Интел процесори Ултрабрзо Поврзување : PCIe 5.0, три P

Процесорот : AMD A Series Processors / Athlon Series процесори во штекер FM2 Меморија : 2 x 1.5 V DDR3 DIMM приклучоци кои поддржува

Најбрзиот 6 основен процесор на AMD за мејнстрим работна површина, со 12 навои за обработка Може да испорач

Интел ксеон процесор е52600 v3 семејство (до 160w TDP ), Двоен Приклучок R3 (LGA 2011) До 18 Јадра / До 45мб Кеш...

Со најголема брзина на часовникот и револуционерна нова архитектура, ќе можете да ја турнете вашата игр

Може точно, стабилно и брзо да најде компјутерски неуспеси Вредноста на кодот на "почетниот код" е специ�

Компатибилен intel core i7 процесор обезбедува молскавична брзина и врвни перформанси, дури и за најтешките �

Супермикро H11 SSLC Матичната Плочаподдржува Еден Епик 7000Серија Процесор Супермикро H11 SSLC Матичната Плоча�

АМ4 приклучок : Подготвен ЗА AMD Ryzen 3000 и 5000 серија, плус 5000 и 4000 gсерија десктоп процесори Најдобра поврзув�

AMD Приклучок AM5 (LGA 1718) ЗА Amd Ryzen 7000 Серија Десктоп Процесори Интелигентна Контрола : ASUSексклузивни алатки,

Графичка моќност на Quad јачина4насочен PCIE Gen3 X16 Поддршка на Nvidia Ge Force SLI и AMD Cross Firex на побарувачката...

Core i7 / i5 / i3 / pentium / celeron (LGA1151) DDR4 3733+ (OC) / 3600 (OC) / 3200 (OC) / 2933 (OC) / 2800 (OC) / 2400 / 1133 Core I7 / I5 / I3 / Pentium / Celeron

Ги поддржува сите верзии на Raspberry Pi : Поддржува Raspbian, 5поени допир, бесплатно возач; го поддржува Ubuntu / Kali

Интел лга 1700 приклучок : Подготвен за 12Тиот Генерал Интел Јадро, Пентиум Злато И Целерон Процесори...

Revуино Уно Рев3 е совршен за почеток : флексибилен, робустен, издржлив и стандарден Идеален за почетници :

ГЕЈМЕРСКА МАТИЧНА ПЛОЧА : Дизајнирана околу Чипсетот Z690 На Интел, N7 Z690 ја поставува основата за невероја

Дигиталната контрола на моќноста и 8+2 ги здружија фазите на напојување со висококвалитетно задавување �

Штекер AM3+ Поддржете ги AMD FX процесорите AMD 760 G+SB710 Micro ATX Форм фактор Штекер AM3+ Поддржете ги AMD FX процесорит�

Scroll