Ново
Ориентална суштинска суштина бања и масло за масажа со органски авокадо, органски инки и масла од трици од ориз 9,97 fl oz.

Ориентална суштинска суштина бања и масло за масажа со органски авокадо, органски инки и масла од трици од ориз 9,97 fl oz.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1529.60

Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја и без мирис. Комбинирање на богато масло од трици од ориз на витамин Е, органски авокадо и органски инки инчи масла за да се обезбедат долготрајни навлажнувачки и антиоксидантни својства. Лесен емотивен од маслиновото масло обезбедува карактеристична мазност на кожата. Есенцијалните масла од вар и лимоновата трева ја зголемуваат егзотичната смисла на ориентацијата и ја стимулираат циркулацијата. Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја и без мирис. Комбинирање на богато масло од трици од ориз на витамин Е, органски авокадо и органски инки инчи масла за да се обезбедат долготрајни навлажнувачки и антиоксидантни својства. Лесен емотивен од маслиновото масло обезбедува карактеристична мазност на кожата. Есенцијалните масла од вар и лимоновата трева ја зголемуваат егзотичната смисла на ориентацијата и ја стимулираат циркулацијата. Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја и без мирис. Комбинирање на богато масло од трици од ориз на витамин Е, органски авокадо и органски инки инчи масла за да се обезбедат долготрајни навлажнувачки и антиоксидантни својства. Лесен емотивен од маслиновото масло обезбедува карактеристична мазност на кожата. Есенцијалните масла од вар и лимоновата трева ја зголемуваат егзотичната смисла на ориентацијата и ја стимулираат циркулацијата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Зелено кафе : Обезбедува совршен додаток за масажа за контрола на целулит Помогнете на подобрување на т�

Негување на охрабрување што вашата кожа ќе ја сака и цени Соларно нанесено во прозорец на лице место кор

Специјалисти за нега на кожата Индикации : За закрепнување по процедури за козметичка и пластична хирур

20 минути разгалување на ден ќе остават суво, непривлечно чувство на кожата меко и свиленкаста .; Имајќи с

100мл стакло килибарско шише со лесно дистрибуција на евра капнувач (капаче за вметнување во шише) капа...

Д р Клиниќ Уди Хинди Јаж, Цилт Саглиќ Корума ве Немлендирм Исин Озел Оларак Формул Едилди Cilt lekelerinden arınmak,

Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење Широк спектар на апликации : Користете ја обвивкат�

За : Чист и природен неразреден органски стандард на нафта Метод на екстракција масло за носач на ладно �

【Прилагодлив дизајн】 Погоден уред за прилагодување на Snap и Slide за лесна инсталација и употреба Тие мож�

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

Scroll