Ново
Жолта Лепило Врвот Вчитување Листа На Документи За Пакување Пликови Отпечатени Со Список За Пакување Затворен, 4 1/2 х 6 за Прикачување На Лизгалки За Пакување, Факту?

Жолта Лепило Врвот Вчитување Листа На Документи За Пакување Пликови Отпечатени Со Список За Пакување Затворен, 4 1/2 х 6 за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Легенда "СПИСОК ЗА ПАКУВАЊЕ ЗАТВОРЕН". Пликовите на списокот за пакување чувствителни на притисок обезбедуваат и штитат документи што се прикачени на надворешната страна на пратките. Целосно лице, обоено и претходно испечатено. Леплива подлога за топло топење обезбедува силна адхезија на хартија и брановидни производи. Мери 4-1/2-инчи должина со ширина од 6 инчи. Пликовите На Списокот за Пакување чувствителни на притисок обезбедуваат и штитат документи прикачени на надворешноста на пратките. Пликовите На Списокот за пакување ја чуваат документацијата заштитена и безбедна при транзит. Кога се применуваат, документите не можат да се отстранат без сечење или уништување на пликот. Издржливиот полиетилен ги чува важните документи заедно и заштитени од нечистотија, влага и елементи. Нанесете на кутии, пликови, торби за испраќање, цевки и многу повеќе! Постојани лепливи врски веднаш до различни подлоги; едноставно излупете ја подлогата и нанесете притисок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти...

Украсете и затворете ги пакетите за подароци со колекционерски сјајни ленти! Тие се репозиционирани и с

Материјал : Хартија Боја : како што е прикажано Должина : 50м Ширина : 24 мм Самолеплив Материјал : Хартија...

Неговото специјално лепило се спротивставува на деградацијата на сончевата светлина за лесно отстрану

Адхезија 18 Мл. / Во Материјал Винил Темпо На Изведба 60158 степени Ф Дебелина 2,3 Мил, Должина 72 Јд 3м Претпочи

АБЦ хоби маскирање лента 50мм х 18м Земја на производство : Јапонија АБЦ хоби маскирање лента 50мм х 18м Земј

Со термичка технологија ќебе изолација опфатена помеѓу wallsидовите на дуелите, Duratech нуди супериорна без�

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете без единечни или повеќекратни ролни ленти на истио

Еколошки : кафеавата лента за пакување се произведува со материјал засилен со фиберглас и крафт хартија

Украсете ги и затворете ги пакетите за подароци со ленти за лепило од цветно деко! Тие се репозициониран

Купувате 1 Парчиња Ролни Црна Двојна Лента За Застаклување Обложен Прозорец 1 / 8 во дебел х 1 Во Широк...

Мешани оптоварувања точки на плакард, легенда „опасна“ Направено од пластика Црна комбинација на бела

Оваа лента е дизајнирана да се користи во операции за печење на средна температура Отпорност на раствор

Без оштетување на површината лентата за маскирање има ниско лепило што овозможува да се отстрани лента

Флексибилна лента за лесно позиционирање Лента за маскирање со фина линија за фасија, рокерски панели, �

Тенок, широк само 9 мм Идеално за фиксација на кабелски канали, мали украси, LEDшипки Силно задржување од о

Притиснете ги лентите за подот додека ја отстранувате лентата додека не заврши инсталацијата...

Третирани со заситен отпорен на топлина за употреба во циклуси на печење на висока температура Непрече�

Издржлива е светла боја, не избледува или деформација со текот на времето и ќе го задржи долго време раз�

Протокол за чистење на простории* протокол, полиетилен^ без остаток Протокол за чистење на простории пр�

За лесна до средна должност во затворен простор Мазна и прилагодлива Лесен за ракување, нанесување и от�

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете бесплатно Исклучете ги единечните или повеќекратн

Цена за : Секоја јачина на адхезија : 20 мл . / in Лепило : Гума серија чувствителна на притисок : 35 Температур

Плакард од класа на опасност од класа 2 Легенда „Токсичен гас 2“ со графички Направено од пластика...

KaruCut ви овозможува да се намали и права линија од кога било диспензерот за лента Половина транспарентно

Скриен тефлон филм ламинирана до многу висока врска од пена со акрилно лепило Ефективното намалување н�

Идеално за општа намена на автомобилски апликации, опрема и покриеност на мебелот и заштита на боја Лес�

Scroll