Ново
Жолта Лепило Врвот Вчитување Листа На Документи За Пакување Пликови Отпечатени Со Список За Пакување Затворен, 4 1/2 х 6 за Прикачување На Лизгалки За Пакување, Факту?

Жолта Лепило Врвот Вчитување Листа На Документи За Пакување Пликови Отпечатени Со Список За Пакување Затворен, 4 1/2 х 6 за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Легенда "СПИСОК ЗА ПАКУВАЊЕ ЗАТВОРЕН". Пликовите на списокот за пакување чувствителни на притисок обезбедуваат и штитат документи што се прикачени на надворешната страна на пратките. Целосно лице, обоено и претходно испечатено. Леплива подлога за топло топење обезбедува силна адхезија на хартија и брановидни производи. Мери 4-1/2-инчи должина со ширина од 6 инчи. Пликовите На Списокот за Пакување чувствителни на притисок обезбедуваат и штитат документи прикачени на надворешноста на пратките. Пликовите На Списокот за пакување ја чуваат документацијата заштитена и безбедна при транзит. Кога се применуваат, документите не можат да се отстранат без сечење или уништување на пликот. Издржливиот полиетилен ги чува важните документи заедно и заштитени од нечистотија, влага и елементи. Нанесете на кутии, пликови, торби за испраќање, цевки и многу повеќе! Постојани лепливи врски веднаш до различни подлоги; едноставно излупете ја подлогата и нанесете притисок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Протокол за чистење на простории* протокол, полиетилен^ без остаток Протокол за чистење на простории пр�

Сјај во темната лента овој неонски сјај во темната леплива лента е одличен за сè што треба да се види во

Декоративна лента за белешка и други креативни активности Боја : Сина Материјал : хартија Тип : Лепички л

Предприликата хартијата за маскирање може да ги заштити мебелот и уредите за домаќинства од прашина и п

Плакард од класа на опасност од класа 2 Легенда „Токсичен гас 2“ со графички Направено од пластика Црна

Класа на опасност 1 / дивизија 4 F точка плакард Легенда "1,4 експлозив f 1" Направено од PFкартон Црна комбина

Наменето за употреба на деликатни површини како што се насликани dryидови, свежо обоени wallsидови*, дрвени

Апликација : Лента за маскирање главно се користи за работа со сликање и украсување кога се придржувате

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете бесплатно Исклучете ги единечните или повеќекратн

Добра сила на затегнување Примена на ниска температура Краткорочен и висока температура отпорност...

KaruCut ви овозможува да се намали и права линија од кога било диспензерот за лента Половина транспарентно

Идеално за кодирање во боја, запечатување, спојување и крпење Лесно се применува што создава минимално �

✅ Лента за маскирање, хартија, сина, 11 / 4 " ✅ Должина на лента : 1 1 / 4 in ✅ Ширина на лента : 1 1 / 4 in 3 in UV14 адхез�

Општа употреба, лента за маскирање : Економично решение за лесни до средни апликации Сопствена, лепило ф

Скриен тефлон филм ламинирана до многу висока врска од пена со акрилно лепило Ефективното намалување н�

Материјал : Хартија Боја : како што е прикажано Должина : 50м Ширина : 24 мм Самолеплив Материјал : Хартија Б�

Лента на тенки сликар низок профил и висока адхезија обезбедуваат одлично раздвојување на линијата во

Третирани со заситен отпорен на топлина за употреба во циклуси на печење на висока температура Непрече�

Сет за маскирање на ленти 1мм, 3мм и 6мм x18m ролни Оригинален производ Тежина на пакетот на артикалот : 0,02 к�

Идеално за додавање влечење на кади, тушеви и мијалници Текстурираната, површина со низок профил ја зго�

Купувате 1 Парчиња Ролни Црна Двојна Лента За Застаклување Обложен Прозорец 1 / 8 во дебел х 1 Во Широк...

Украсете и затворете ги пакетите за подароци со колекционерски сјајни ленти! Тие се репозиционирани и с

Лентата се користи за заштита, топлинска изолација и заштита од сонце на метални и пластични цевки...

Издржлива е светла боја, не избледува или деформација со текот на времето и ќе го задржи долго време раз�

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Кука за зав�

Идеално за општа намена на автомобилски апликации, опрема и покриеност на мебелот и заштита на боја...

2 "х 2", дупка во кружен стил за закачување на производ на малопродажни локации Обезбедува контрола и зашт

Без оштетување на површината лентата за маскирање има ниско лепило што овозможува да се отстрани лента

6,9 милји за отфрлање на лентата за употреба со хартии од светлина до голема тежина со голема брзина на во

Scroll