Ново
Д-Р Морита Маска За Суштина На Хијалуронска Киселина-10 парчиња

Д-Р Морита Маска За Суштина На Хијалуронска Киселина-10 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Поддршка за хидратација погодна за сите типови кожа со 10 маски за чаршафи; Направено Во Тајван. Маската е натопена со богат и концентриран лосион за убавина кој содржи Хијалуронска Киселина и ботанички екстракти од Сунѓер Краставица, Краставица, Сладунец и Алги. Хијалуронска киселина и друга суштина доаѓаат од органски растенија; обезбедување на кожата со долготрајна хидратација со цел да се поправи досадната кожа и фините линии предизвикани од дехидрација. Зачувајте ја вашата кожа природна способност против стареење и одбрана. маска за хидратација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

1 Ние брод преку забрзана превозот услуга 2 Обучени членови на медицинската професија користат само.3...

Кажете им збогум на брчките : нашите лепенки за брчки на лицето се дизајнирани да ги спречат и елиминира�

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден з

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Лесен, дише, транспарентен изглед, ви помага да добиете мазна и цврста кожа Анти брчки лепенка за очите, �

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Подобрете ја кожата : Природното подлога за очи може да промовира лимфна дренажа, да помогне во затегнув

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Количина : пакетот вклучува 200 парчиња шпатули за маска за лице, доволно за шминка или нега на кожата...

Ултра луксузна, органска маска од Геле формулирана за зацврстување, подигнување и ревитализација на ко�

Високо збогатен пакет за спиење со лекозна текстура што ги содржи вредните хербални состојки на Баекјо�

Удобно и дишење материјал направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% н�

Scroll