Ново
Медихеал Официјален [Кореја Број 1 Лист Маска] - Колаген Суштински Кревање &засилувач; Зацврстување Маска За Лице

Медихеал Официјален [Кореја Број 1 Лист Маска] - Колаген Суштински Кревање &засилувач; Зацврстување Маска За Лице

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.68

① Убаво жив за 15 минути, пробајте и заблагодарете ни се подоцна. Оваа супер-кондиционирачка маска за лице докажува дека возраста е само бројка. Стареење на кожата не повеќе! Постигнете младешка, блескава кожа со нашата Корејска Маска за чаршафи внесена Со Колаген. [СОСТОЈКИ] : оваа маска за лим е преполна со Хидролизиран Колаген— колаген кој е разложен на повеќе растворливи амино киселини за да може лесно да се апсорбира од кожата. Вклучува Еластин, Алое Вера за да го подигнете тонот и текстурата на вашата кожа со надополнувачки поттик на пептиди. ● [ПРИДОБИВКИ] : Видливиот Ефект На Измазнување, Полн и Контурирање прави фините линии и брчките да изгледаат помалку забележливи. Ја подобрува еластичноста на кожата додека ги намалува знаците на стареење, Помага да се ослободите од сувоста и Го Осветлува тонот на кожата. ● [ДЕТАЛИ ЗА МАСКАТА] : Изработена од ултрафина 100% памучна обвивка за мекост и дишење. Контурите на лицето како втора кожа, заклучување во серумот за максимална апсорпција. Притиснатиот индикатор за лого НА МЕДИЈАЛ станува повидлив кога ќе заврши 15-минутниот третман. Од : вештачки бои, парабени, сулфати, алкохол, минерално масло и силикон.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа Хидрогелна Маска За Гел За Лице Е нежна и некомедогена ја гаси кожата и помага во одржување на осно�

Калапи За Лепенки За Маски За лице : може да се користи ЗА самостојни маски за раце, маски за гради, маски

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Количина : пакетот вклучува 200 парчиња шпатули за маска за лице, доволно за шминка или нега на кожата...

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Сино Нестерилни Лесен за употреба Земја на потекло : Сад Смитс Медицински АСД МДХ 215015 Дм Терапија Систем

【Познато како ремекдело на „Машина за кожа на очите“】 Долг век Удобност на вашиот дом, можете да ужива

Потопло за очите на суво око, потопло на пареата за очите може да го олесни заморот на очите, да ги навлаж

Ефективна Ефикасност на црни точки : , вајтхед Ниската температура автоматски ќе се зацврсти, ќе ја прим�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Луксузна и трендовски : 24К златната нега на кожата е сè возбуда во моментов! Овие закрпи со злато око има�

Подобрете ја кожата : Природното подлога за очи може да промовира лимфна дренажа, да помогне во затегнув

П с природна МАШИНА ЗА МАСКА ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШЈЕ : оваа машина може да се направи совршена маска за лице од �

Исклучителната изработка и материјалите со добар квалитет обезбедуваат долг животен век и совршени де�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Лесен, дише, транспарентен изглед, ви помага да добиете мазна и цврста кожа Анти брчки лепенка за очите, �

3 Слоја Материјал50пакувања маската е изработена од 3 слоја висококвалитетна неткаена ткаенина УдобноЕк

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

3 Слоевит Перат Еднократно Дише 100% памучна маска за лице Ве молиме имајте предвид дека поради природата

Удобната и смирувачка топлина во 45 ℃ Обезбедува топла компресија, го олеснува напрегањето на очите, ги �

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

✅ ??????????? ?????????? ???? : Ние користиме гел крем маска, и ноќна маска за нега на кожата мултитраен метод, мешање

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина на патување : 0,5 мл / 15мл секој, Сет Од Два, Вкупно 1 мл / 30мл Отпечатен И Незапечатен, Означен "не

Scroll