Ново
Мувла За Маска За лице, Алатка ЗА МАСКА ЗА МАСКА ОД Овошје И Зеленчук Маска За Лице Калапи За Лепенка За Лице За Повеќекратна Употреба Калапи За Маски За Лице Алатка

Мувла За Маска За лице, Алатка ЗА МАСКА ЗА МАСКА ОД Овошје И Зеленчук Маска За Лице Калапи За Лепенка За Лице За Повеќекратна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Калапи За Лепенки За Маски За лице : може да се користи ЗА самостојни маски за раце, маски за гради, маски за усни и други маски за лице, треба да се користи со машина за маски и е лесен за ракување.Можете да направите каква било маска како што сакате, оваа задебелена мувла е лесна за перење и еднократно, што е многу погодно и практично. Самостојна Алатка За Маска За Машина За Правење Маски : Контурите одговараат на лицата на повеќето луѓе. Лесно направете маска од кристални алги, така што не само што ќе можете да ја доживеете забавата за правење маска, туку и да добиете совршена кожа. Погоден за домашна употреба во салонот. Алатка За Додатоци за Производител на машини ЗА Маски за лице од овошје Зеленчук : Нема хемикалии за да го добиете најдобриот ефект на нега на кожата, побезбедна и убава маска. Подобра хранлива апсорпција за кожата на лицето ви обезбедува зелена нега на кожата, враќајќи ја флексибилноста и виталноста на кожата. Маска за Повеќекратна Употреба За Правење Плочи Мувла : Список На Пакувања : 1 х Маска за Усни; 1 х Маска за Очи; 1 Х Лепенка за Очи; 1 Х Лепенка за Вратот; 1 х Лента за Нос; 2 Х Маска за Раце; 2 х Маска За Гради; Лесен за перење И еднократно користење, тоа е важна самостојна алатка за правење производи за нега на кожа. Мувла За Маска За лице : Правењето маска сами може да заштеди трошоци, лажица честички од алги може да направи маска. Едноставна операција, а маската може да се направи веднаш штом ќе се притисне капакот, без потреба од мешање со сад. Функција : 1. Лесно се мие и еднократно, тоа е важна самостојна алатка за правење производи за нега на кожата. 2. Може да се користи ЗА самостојни маски за раце, маски за гради, маски за усни и други маски за лице, треба да се користи со машина за маски и е лесен за ракување. 3. Мала тежина, мала големина, лесна за чување и носење, погодна за домашни и професионални салони за убавина. Спецификација : Тип На Ставка : Боја На Мувла За Маска За Лице : Транспарентна Ефикасност : Рачно изработена маска за очи, маска за гради, маска за вратот, треба да се користи Со Машина За маска За лице Материјал : Список НА ПАКЕТИ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : 1 х Маска за Усни 1 х Маска за Очи 1 Х Лепенка за Очи 1 Х Лепенка за Вратот 1 х Лента за Нос 2 х Маска за Раце 2 х Маска за Гради.

За стоката

Item Type:
Facial Mask Mold
Color:
Transparent
Efficacy:
Hand-made eye mask, chest mask, neck mask, need to be used with facial mask machine
Material:
ABS
Package List:
1 x Lip Mask:
1 x Eye Mask:
1 x Eye Patch:
1 x Neck Patch:
1 x Nose Strip:
2 x Hand Mask:
2 x Chest Mask:

Слична стока во категоријата

Исклучителната изработка и материјалите со добар квалитет обезбедуваат долг животен век и совршени де�

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Потопло за очите на суво око, потопло на пареата за очите може да го олесни заморот на очите, да ги навлаж

Отстранување на црни точки Пори Акни Маска За Нос мозолчиња крем во 1 шише 20 листови хартија, лупење на к

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

ЧИСТЕЊЕ НА АКТИВЕН ЈАГЛЕН : Обезбедува салонски стандарден третман за нега на кожата, темелно чистење н�

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Луксузна и трендовски : 24К златната нега на кожата е сè возбуда во моментов! Овие закрпи со злато око има�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Количина : пакетот вклучува 200 парчиња шпатули за маска за лице, доволно за шминка или нега на кожата...

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

1 Ние брод преку забрзана превозот услуга 2 Обучени членови на медицинската професија користат само.3...

Маската за очи со мирис на помело добива нова енергија, пукајќи од животот и забавата Оние кои сакаат чи�

Поддршка за хидратација погодна за сите типови кожа со 10 маски за чаршафи; Направено Во Тајван...

Метална Козметичка Лажица Шпатули Шминка Нега На Кожата Крем За Лице Маски Лажичка Крем Лажици Апликат�

① Убаво жив за 15 минути, пробајте и заблагодарете ни се подоцна Оваа суперкондиционирачка маска за лице

✅ ??????????? ?????????? ???? : Ние користиме гел крем маска, и ноќна маска за нега на кожата мултитраен метод, мешање

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Не е важно каков вид на маскарада топката ќе се планира да учествуваат Тука ќе ја најдете совршената мас

Scroll