Ново
Ксигуа Лејдибуг за спиење на очи со маска со прилагодлива лента, дише затемнување удобно спиење за очи за мажи и жени#202

Ксигуа Лејдибуг за спиење на очи со маска со прилагодлива лента, дише затемнување удобно спиење за очи за мажи и жени202

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 507.20

Меки материјал : Направено од птици крпа за очи (100% полиестер), 87% најлон +13% спандекс. Тоа е многу лесна, пријателска ткаенина за дишење е удобно за носење. Исполнет со памук, помек и близу до контурата на очите, мека и мазна, удобна и дише, добар ефект на засенчување. Прилагодлива лента : Без оглед каква е големината на главата, маската за спиење добро се вклопува. Дизајн на Velcro, во комбинација со еластично мрежно поврзување, може да ја прилагоди големината според различни потреби. Ова не се движи или паѓа додека спиете. Нема да го фатите вашиот Коса. Сигурен затемнување : Ултра меко за да го собере лицето одблизу, специјалната форма на контурата, внимателната големина за да ги покрие очите околу околината многу добро, може да ја искористи светлината совршено за блажена ноќ или да патува спиење. Повеќекратни намени : Погодно за носење, можете да го користите во секоја прилика каде што треба да се одморите и да ви донесат добар сон. Добар помошник за да ви помогне да го ослободите заморот. Инструкции за перење : Машинска перење (треба да се става во торба за перење). Без разлика дали ќе легне во кревет ноќе, да се одмори во канцеларијата, да се одмори во хотел или во патувањето, нашите засенчувачки очила можат совршено да ги решат вашите проблеми со спиењето! Материјал 100% полиестер, високо квалитетен 87% најлон + 13% Спандкс мек и материјал од излишен избран и дише материјал. Понудете светлосен допир на пердув и нема притисок врз очите. Прилагодлив и еластичен дизајн на Strapvelcro, комбиниран со еластично мрежење, може да ја прилагоди големината според различни потреби. Блок светла совршено меко за да се собере лицето одблизу, контурирана форма на дизајн за да ги покрие очите околу областа многу добро. Уживајте во шопингот, уживајте во среќното време! Кликнете на копчето „Додај во количка“ за да го нарачаме сега! Цврсто се придржуваме кон квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служиме на секој клиент. Ако има какви било проблеми, ве молиме слободно кажете ни.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% кашмир Маската за очи е 100% чиста кашмир и мери 7 ½ ”x 4” Кашмир се чувствува неверојатно против вашата

Печатената страна е направена од топло чувствителна ткаенина која е поблиску до природната температур�

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна...

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Дизајн�

✿ Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти...

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀ ова е маска за очи од полиестерски материјал што може да с�

Полиестер, Спандекс Миење Раце Само Унисекс Долна Облека Капа Целосно покривање на главата со зашиени в

Полиестер Нашата мека маска за очи е обложена со ватиран памук за мека удобност Маската за очи има добар

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Стил : Лесен диз

Капачето за олеснување на мигрената изработено од 80% најлон и 20% спандекс Отворениот дизајн на ушите нем

Материјал Со врвен КвалитетИзработен од супер мека 100% свилена ткаенина и материјали од мемориска пена,

Материјал Со врвен Квалитет прилагодлива маска за врзани очи користете полиестер+еластични ремени...

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Стилск�

Полиестер Нашата мека маска за очи е обложена со ватиран памук за мека удобност Маската за очи има добар

Безбедно и издржлива : Маската за очи е изработена од медицинска оценка ПВЦ и мека кадифен ткаенина, отп�

✿ Материјал Со врвен Квалитет прилагодлива маска за врзани очи користете полиестер+еластични ремени...

Ноќни маски за очи Ова око е изработено од високо квалитетни материјали, мала тежина, дишење и удобно за

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна...

Маска За Очи за Спиењеголемина 4" х 8" со прилагодлив ремен за глава за да одговара на повеќето луѓе...

Ве молиме, не користете го кога се полни Ве молиме не за третман цели Ве молиме не користете ја оваа пора�

Оваа маска за очи е многу погодна за хотели, патувања, возови, семејства, конференции или каде и да ве мач

Scroll