Ново
Гроп Мала Преклопна Маса За Кампување Со Алуминиумска Маса, Маса За Плажа За Песок Со Торба За Носење, Префект За Отворено, Пикник, СКАРА, Готвење, Фестивал

Гроп Мала Преклопна Маса За Кампување Со Алуминиумска Маса, Маса За Плажа За Песок Со Торба За Носење, Префект За Отворено,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 303.84

●Цврста Конструкција Нашиот врв за маса за кампување е изработен од 6063 алуминиумска легура,а секој дел од горниот дел е поврзан со зајакнување на јажето со двојно влакно, што е висока еластичност и многу затегнато. Поддршката на масата За Кампување На Плажа е изработена од армиран алуминиум и вкрстениот фиксен дизајн во Форма На Х ја прави масата за кампување стабилна и ефективното оптоварување е околу 60 килограми (132,2 килограми). ●Лесно За Поставување И Големина Е брзо и лесно да ја поставите масата за пикник што може да се преклопи, не ви требаат алатки за инсталирање .Уникатниот дизајн на шарката ја отвора и преклопува оваа мала маса за кампување на отворено за неколку секунди. Големината на поставувањето на оваа табела на кампот е 15,5" * 13,8" * 12,6", а преклопената големина е 17,3" * 5,5" * 3,34". ●Дизајн лесен За корисниците Не треба да се грижите дали ќе удрите во агол и повреда бидејќи горниот дел од масата за кампување е закривен аголен дизајн. И масата е опремена со гумена подлога за четири стапки против лизгање, таа е постабилна од која било друга маса за кампување. ●Анти-гребнатини и Лесни За Чистење●нашиот пренослив врв на масата во кампот е водоотпорен и спречува гребнатини, па затоа ви е многу лесно да го избришете горниот дел чист. ●Ултралесен и Лесен За Носење ● целата маса е ултралесна, а тежината е околу 1,87 Фунти, нашиот пакет вклучуваше црна торба што можете да ја ставите во преклопената маса. Можете лесно да го ставите во вашиот автомобил и да го носите каде сакате.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПРОИЗВОД : Една (1) Тркалезна Мала Акцентна Маса Сложено врежаниот мотив е убаво рачно врежан на горните �

Ако имате програма после училиште или центар за учење возрасни, оваа табела за трапезоидна активност е �

КОМПЛЕТЕН СЕТ : Вклучува Претходно собрана Маса за ПингПонг,со 2 лопатки, мрежа за игри ИНСТАНТ ЗАБАВА ЗА

12 ' Симонис 860Злато 12 ' Симонис 860Злато 12 ' Симонис 860 Злато Билијард Базен Маса Крпа Чувствува Симонис 860Ор

Современа Модерна Трпезариска Маса за Јадење Употреба По Собранието, Мерки : 53.35 во Должина, 29.92 во Висин�

Вознемирувачки вклучува распаѓање, сечкање, гушкање и штици за раце Алуминиумски лим врвот со дизајн на

Употребата е бесконечна на оваа табела за активност на правоаголник за време на оброк и домашна задача �

МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 22"W x 30"d x 42" H Завршете го вашиот ресторан, просторија за одмор или

Водоотпорен, отпорен на дамки и масло, без мирис, може да се исчисти со бришење Цврстиот и издржлив нема �

Четири процес на боја дигитално печатење, второ печатење на површината Акрилен врв отпорен на триење, х�

Знаеш колку фрустрирачки може да биде кога не можеш да постигнеш нешто? Малите деца постојано се чувств�

Вкупна Големина : 31,5"W / 39,3 " W x 39,3"D x 28,7" H Вкупна Тежина : 38,7 фунти Капацитет на тежина : 150 фунти...

Богати, топли и привлечни се неколку зборови што ја опишуваат оваа трпезариска маса во стилот на квадра�

Создадете искуство за јадење со опремување на вашиот ресторан со трпезариски маси кои се привлечни за д

10 " квадратни дрво тик так пети игра Користете како домашен декор или како вистинска игра за играње Анти�

100% ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА : Идеја, Дизајн, Проект и Производство Од Мобили Фивер ТРПЕЗАРИСКА МАСА : Продо

МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 48"W x 96"D x 21.12530.125" H; Бродови во Повеќе Кутии Табелата За Активност �

Голем капацитет : шините за маса за билијард се поврзани со масата за билијард, во која може да се сместа�

Scroll