Ново
Fyledaee Sequin Тркачи На Маса Розово Злато 1pc 12x108 инчи За Правоаголник Тркалезна Пенлива Маса Покријте Украси За Материјали За Забави За Настани Украси Од Ткаенина За Пра

Fyledaee Sequin Тркачи На Маса Розово Злато 1pc 12x108 инчи За Правоаголник Тркалезна Пенлива Маса Покријте Украси За Материјали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

1. Филидејско Семејство На Светки - направете ја вашата свршувачка или церемонии да блескаат со нашите тркачи на маса за сјај и глам!. 2. Тркач-беспрекорниот сјај и глам зрачат со многу грациозни, светли, крвни ефекти на вашите маси. 3. Светка - овој елегантен тркач за маса со светки се состои од 0,19 во сјајни парчиња светки. Мини светките се тесно зашиени заедно и се преклопуваат, што исто така ефикасно ги намалува обичните области за врвен изглед. 4. Ситуација : Свадба, Забава, Настан, Банкет, Декорација На Ресторан. Табела одговара : маси За Торта, маси За Десерти, маси за глава, маси за подароци и книги за гости и сл. 5. Џои Де Вивре - Нека вашите маси светкаат светло, смело и убаво со ова навистина ремек-дело што го одзема здивот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : 100% ленена ткаенина, без смалување, без избледување Соодветна Големина : 13 € 72nch (33 € 183cm)...

Тркачот на маса им дава на луѓето уникатно чувство на едноставност и елеганција.Големина на тркач на ма�

Памук и Лен ●Еколошки и безбедни материјали+ : Изработени од памук, целосно рачно изработени...

Јута ЗАБАВЕН ТРКАЧ СО ТЕМАТИКА НА ДЕНОТ НА СВЕТИ ПАТРИК : Украсете го вашиот дом со нашиот забавен и праз

100% Чист Европски Ленен Трпеза Тркач Тркач На Маса За Фетус Изработен од 100% Чиста Рачно Ткаена Европска П

Полиестер Увезени Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издрж�

? Везени симпатична шамрок и шапка на зелена боја ткаенина ? Две "Среќни" во центарот е бела боја; шамрок е

Комбинацијата Со Две Бои може да го направи вашиот настан посебен, Тоа е Совршен декор за маса за вашата

Полиестер Увезени Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издрж�

Постелнина Висококвалитетен ленен тркач за маса е направен со 100% полиестер, умерена дебелина,мека приј�

ПАКЕТ И ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи само еден тркач на маса 13 х 72 инчи (33х183см), одговара на маси за 4 до 6 лиц

Памучна Мешавина Произведено во САД Карактеристики поинсетија среде панделки, лакови, холи и бобинки, с

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ј

100% Откачи Полиестер Висок Квалитет : овој тркач за маса марди грас е направен од 100% откачена полиестерск

Scroll