Ново
Кубиле Слободен Чаша, 3.2 х 4.1 инчи, 7.1 мл, Слободен Чаша, Ресторан, Ресторан, Комерцијална Употреба,

Кубиле Слободен Чаша, 3.2 х 4.1 инчи, 7.1 мл, Слободен Чаша, Ресторан, Ресторан, Комерцијална Употреба,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 192.80

[8.2 x 10.6 cm / 211 g ] Нечистотија. Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме бидете свесни за. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Елегантните рамни садови прават одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена услуга, подарок за саканата личност, затоплување на куќата, прослава на отворање, Фенг Шуи, Среќа, Злобен Амајлија, Денот на Вљубените, Белиот Ден, Роденденот, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот На Средната Година, Почитувањето На Стариот Ден, прославата На Шеесеттиот Роденден, Божиќ и Нова година. Се разбира, добиваме и завиткување подароци, картички за пораки и директна испорака до вашите пријатели. Ние, исто така, носат голем број на производи, кои се движат од традиционалните Сето стоки и најновите кујна и внатрешни и комерцијални производи.

За стоката

Слична стока во категоријата

[6,5 х 3,7 см ] 85гр во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат о�

[8.7 x 6.4 x 7cm 130cc] 120g.во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат

[24,3 х 3 см ] 567гр.во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат о�

[8,6 х 8,5 см 260 кубика] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликув�

[22 х 6,5 см ] 658 гр во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат о

[33 х 13,5 х 4,2 см ] 550гр во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликува

Мермер убава Масичка Врвот 670 Мермер Инлеј Кафе Маса Врвот Пјетра дура табела врвот Вметнување Уметност

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [ 9,8 х 9,8 х 1,5 см 132гр ] Во зависност од производ�

Мермер Вметнување Маса Врвот 6078 Мермер Инлеј Кафе Маса Врвот Пјетра дура табела врвот Вметнување Уметн�

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче : 4,6 х 3,6 инчи (11,8 х 9,1 см), 16,5 фл оз (470 кубика)...

Мермер Вметнување Маса Врвот 7074 Мермер Инлеј Кафе Маса Врвот Пјетра дура табела врвот Вметнување Уметн�

Рачно Изработен Цинк Фрли Цврст Цинк 24" х 24" х 0.4 " Дебели Рака Сива / Црна ПатинаБрој 2 маси се исти Зачуду

Големина На конец : М6 х 13мм / 0,24 "х 0,5" (Д*Л); Дијаметар На Основниот Максимум : 35мм / 1,38" Гумена вшмукувачка ч

Мермер Вметнување Маса Врвот 2052 Мермер Инлеј Кафе Маса Врвот Пјетра дура табела врвот Вметнување Уметн�

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [8,6 x 2,3 x 1,1 инчи / 21,8 x 5,9 x 2,8 см] Производите со

Димензија : 14 Х 14 ИНЧИ квадратни маса врвот Висина : 1 инч Природен полу скапоцен камен црвен јаспис масич

[ 10,6 х 9,8 х 3,7 инчи (27 х 25 х 9,4 см), 22,1 мл (620 гр), Врвна Слика, Не За Микробранова Печка Во зависност од производ

Scroll