Ново
Теско 4 Парчиња Чаша За Печурки/Чаша За Птичји Чаши Креативно Коктел Мартини Стакло Чиста Печурка/Чаши За Вино Во Форма На Птица Новина Чаши За Пиење За Пијалоци За ?

Теско 4 Парчиња Чаша За Печурки/Чаша За Птичји Чаши Креативно Коктел Мартини Стакло Чиста Печурка/Чаши За Вино Во Форма На Птица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Соодветна Количина : пакетот вклучува вкупно 4 парчиња чаши за печурки и 4 прави сламки, кои ви се погодни за употреба во секојдневниот живот, идеални за одржување разни видови пијалоци на забави и доволно за задоволување на вашите потреби за замена и споделување, додавајќи повеќе забава во вашиот живот. Симпатична Форма На Печурки : нашето стакло за коктели од печурки има симпатична форма на печурки, смешна и романска, симпатична и привлечна за очи, лесно може да ги привлече очите на вашите гости, носејќи ви на вас и на вашите гости пријатно визуелно искуство и уживање во пиењето; може да стои цврсто на масата со рамно дно, ќе биде добар избор за декорација на вашиот дом и употреба во кујна. Широко Се Вклопуваат : овие чаши се со димензии околу 4,3 х 6,7 х 2,8 инчи/ 11 х 17 х 7 см, погодни за пиење и лесно држење; покрај тоа што е атрактивна декорација, може да се примени и за различни пијалоци, како што се вода, сок, млеко, вино, џин, мартини, пиво, коктел и с о, помагајќи ви да уживате во пијалоците, ве молиме проверете ја големината пред да купите. Сигурен Материјал : овие креативни чаши за пиење се изработени од квалитетен стаклен материјал со извонредна изработка, цврст и цврст, лесен за чистење и складирање, не е лесен за кршење, носење или деформирање, способен да ви служи долго време. Соодветни Прилики : овие кул чаши за вино може да се појават на различни места и прилики, како што се ресторани, кафулиња, барови, хотели, банкети, свадби, ангажмани, годишнини, роденденски забави и многу други; тие можат да ви донесат повеќе нови и интересни искуства и радост. Карактеристики : можете да го дадете ова стакло во форма на печурка на вашето семејство, пријатели, соседи, роднини, колеги, гости и други луѓе што ги сакате. Тие ќе бидат среќни да го добијат кул и стилски подарок. Овие забавни чаши за мартини се јасни по изглед, што може да ја покаже оригиналната боја на вашиот пијалок, подобро да ги прикаже шармот на виното и да донесе пријатно визуелно искуство. Спецификации : Материјал : боја на стакло : јасна Големина на чаша : околу 1,7 инчи во дијаметар на устата, 3 инчи во долниот дијаметар и 5,1 инчи висок Капацитет : Околу 8,5 мл пакет вклучува : 4 Парчиња очила за печурки 4 Парчиња прави сламки Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Стаклени производи, бидете внимателни за употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вампир Филтер Стакло За Вино : Не само што може да ги собере вашите пијалоци, туку е и убава декорација за

●Не ' рѓосувачки и Цврст Q : Нашите очила за мартини се изработени од цврст и издржлив нерѓосувачки челик

Прави одличен почеток за разговор на секое дружење, За Bенски Иachенски Забави, Бар, Ноќен клуб, Свадбена З

Големина на производот : Дијаметар (Калибар) х Висина (4,9 инчи (124 мм) х 6,5 инчи (165 мм) Тежина : 8,8 мл (250 гр)...

Дизајнот е песок во површината создавајќи 3д олеснување Острите рабови никогаш не можат да избледат, из�

КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН : ние го ажуриравме историскиот дизајн на купе очила, така што тие совршено го

??РАЗВОД ПАРТИЈА УКРАСИ : ?? Користете ги овие чаши за да ви помогне да истражуваат различни забава...

[Совршено големина] Нашите чаши за купе се поголеми од другите чаши, длабочината на чашата е подлабока, п

●Дизајн На База на кристал, Без матични мартини очила, тесниот дизајн на основата на кристалот ги прави

КУПЕ ОЧИЛА ЗА ПОЗНАВАЧИ и ЕНТУЗИЈАСТИ ова препознатливо класично коктел стакло прави префинет додаток

?МАРТИНИ ОЧИЛА Рог Вино Очила Месечината Облик Мартини Коктел Очила Креативен Пехар Шампањ Наздравува�

Стаклото со црвено вино со уникатен дизајн на сијалицата е уникатно, ново, креативно и многу декоративн�

Чаши за вотка Чашата Може да се Користи За Коктел, Вода, Чај, Сок, Вино Итн Дизајн, Ви Донесе Повеќе Забава

Подигнете ги вашите кулинарски вештини со прикажување на вашиот талент во кујната со извонредни купе о�

ВРВЕН КВАЛИТЕТ (СЕТ од 4) : кристалија коктел мартини очилата се направени со висококвалитетно чисто и ма

Кристална конструкција без олово Разнесена уста и рачно завршена во Верона, Италија Безбедна машина за

Scroll