Ново
Cra-Z-Арт Перат Супер Врвот Маркери, 30 Брои

Cra-Z-Арт Перат Супер Врвот Маркери, 30 Брои

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.52

Cra-Z-Art 30ct Маркерите за Перење доаѓаат во класични бои совршени за училишни проекти. Супер Кра-З-Арт Маркерите цртаат широки и фини линии. Маркерите за перење Cra-Z-Art доаѓаат во супер светли, класични бои. Училишната Листа Мора да Има - 30 индивидуални, избрани бои совршени за секој проект. Безбеден и нетоксичен, совршен за возраст од 3 и повеќе години. 30 Перат Супер Врвот Маркери. Маркерите Цртаат Дебели Или Тенки Линии. Маркери за перење. Нетоксични. Квалитетот на училиштето. Маркерите за Перење Cra-Z-Art 30ct се совршени маркери што треба да ги Имате при рака за училиште. Секој маркер црта и широки и фини линии. Кра-З-Уметничките Маркери доаѓаат во супер светли, класични бои со сенка за секоја потреба. Маркерите Cra-Z-Art 30ct се супер перат и лесно се мијат од кожата и повеќето ткаенини. Уживајте во 30 избрани маркери во нијанси на блуз, розова, црвена, зелена, виолетова, жолта, портокалова, црна, сива и кафеава боја. Cra-Z-Art 30ct Перат Supertip Маркери се нетоксични и се одлични за возраст од 3 и повеќе години.

За стоката

Слична стока во категоријата

Боите се живи и мазни, полесни за боја и мешање Се лизга без напор над хартијата и апсолутно изгледа убав

Овие ќе дадат конзистентни линии за детална ликовна уметност, ќе донесат добро искуство со пишување и п�

Фино акрилно пенкало за лесно, спонтано цртање на светло или темни површини; Идеално за материјали како

Живописни бои за мастило засновани на вода Издржливиот врв на влакна произведува фини линии Дарежливот

Врвот четка На Пенкало Киселина Слободен Мастило Нетоксично Мастило Мастило На База На Вода...

Совети за близнаци и мастило засновано на боја на алкохол за беспрекорна завршница Направено специјалн

Комплетите за маркери на ткаенини од фино точка се одлични за деца и возрасни кои создаваат ткаенина ум�

Произведено Во Јапонија Димензии на пакетот : 1,5 L x 8,31 H x 3,19 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,06 фунти Број на мод

Маркери на сликари : Напишете, нацртајте и украсете ја секоја стаклена површина со виножито од долготра�

Калеидоскоп на бои : Молокаи серијата нуди 24 опции во боја поделени на 4 сета (сиви тонови, стакло од небо�

Добрата способност за мешање за да се постигне подобра тонска градација со мешањето, создавајќи убава н

3 парична казна точка (0.4) Пенкала Во Црно Произведува живописни, проквалитетни трансфери кои траат цел ж

120 Двојна Четка Пенкала Уметност Маркери ФЛЕКСИБИЛНИ ДВОЈНИ СОВЕТИ : пенкала со Двоен врв со врвот на фи�

Погодни двојни совети : Финениот врв од 0,4 мм е погоден за цртање релативно тенки линии, можете да го кори

? Финиот врв е одличен за скицирање на скици и тенки линии и мека четка за засенчување и брзо боење во уме

Маркери на сликари : Напишете, нацртајте и украсете ја секоја стаклена површина со виножито од долготра�

BUNDLE INCLUDE : 1 set of Ohuhu Pastel Markers, Ohuhu 48 Colors Alcohol Markers Double Tipped Marker Set, Chisel & Fine, Artist Art Markers for Adults' Coloring Illustration, 1 Colorless Alc

Екстраголеми 119мм NIB : Маркерите на Молокаи имаат уникатна екстраголема брадавица која е 3x поголема од б�

Совети за фини и длето : Секоја маркери со двојна ткаенина на Леликс е опремена со убава точка и широка т�

Интегрирани античапски очи на Break Beam + повеќе режими на отпуштање Рачка за завиткување за заштита од еле�

Боите се живи и мазни, полесни за боење и мешање Без напор се лизга над хартијата и апсолутно изгледа уба

Овој производ се користи за украсна намена Овој производ е високо квалитетен високо издржлив производ..

Scroll