Ново
Метарино мерино волна маица жени, кратка ракав лесен екипаж на вратот на вратот, маица за пешачење, спорт

Метарино мерино волна маица жени, кратка ракав лесен екипаж на вратот на вратот, маица за пешачење, спорт

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 639.84

Мерино волна. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Супер мека и удобна - женската маица направена од 100% мерино волна. Сите мерино волна обезбедуваат удобност цел ден и нема чешање. ви обезбедува свилен-мек мазен основен слој. Отпорна на влага и отпорна на мирис-Природната анти-ОД и Функцијата за поттикнување на пот и потта на Мерино Волна му овозможуваат да ја апсорбира влагата подобро од сите други влакна, донесувајќи ви суво и удобно искуство. Ultralight & Fast-Dry-Ве одржуваме ладно во лето и топло во зима.160 GSM женски маички има карактеристика на брзо сушење, што ја прави кошулата да може да носи и во пролет. Одлично за пешачење и спорт - маичката беше дизајнирана за секојдневно носење, особено за жените што се користат за теретана, тренингот, трчање, скијање, лов, пешачење, кампување, циклус, авантура, активности на отворено. Материјалниот материјал од волна е многу погоден за отворено и спорт. Лесна грижа - Машинско миење или достапно за сушење. За подолго трајно абење, миење на рацете и лежејте рамно на суво воздух. Tshirt Top природно ја регулира телесната температура за да ве задржи удобна четири сезона. Мерино волна. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Супер мека и удобна - женската маица направена од 100% мерино волна. Сите мерино волна обезбедуваат удобност цел ден и нема чешање. ви обезбедува свилен-мек мазен основен слој. Отпорна на влага и отпорна на мирис-Природната анти-ОД и Функцијата за поттикнување на пот и потта на Мерино Волна му овозможуваат да ја апсорбира влагата подобро од сите други влакна, донесувајќи ви суво и удобно искуство. Ultralight & Fast-Dry-Ве одржуваме ладно во лето и топло во зима.160 GSM женски маички има карактеристика на брзо сушење, што ја прави кошулата да може да носи и во пролет. Одлично за пешачење и спорт - маичката беше дизајнирана за секојдневно носење, особено за жените што се користат за теретана, тренингот, трчање, скијање, лов, пешачење, кампување, циклус, авантура, активности на отворено. Материјалниот материјал од волна е многу погоден за отворено и спорт. Лесна грижа - Машинско миење или достапно за сушење. За подолго трајно абење, миење на рацете и лежејте рамно на суво воздух. Tshirt Top природно ја регулира телесната температура за да ве задржи удобна четири сезона.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Повлечете го затворањето Нема запирање на протокот на енергија, да бидам сигурен, но прана напр

100% мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машински миење Менс дуксери хипстер, мастички дукс�

65% ПЕС / 35% БИОГРАФИЈАЕден дреспраскајаглерод Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење...

? Merry Vibes Божиќ Симпатична Дедо Мраз Клаус Божиќ маица женски преголеми маички лабави маици половина рак�

Ве молиме контактирајте со нас во секое време, ако имате било каков проблем во врска со предметот...

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Увезен�

Полиестерски влакна Повлечете го затворањето Машинско Перење 90% Полиестер, 10% Спандекс Меки и Дише маш

90% рајон, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Материјално миење на машини Ултра истегнување и м

100% Полиестер Увезени жените смешни велигденски кошули блузи за работа маици Машинско Перење...

Данси : 5'7, 175 bs, големина xxl, одговара 【Женски кратки ракави голф кошула влага】 голф поло врвот за жени ус

Топови СО цевки џемпер Со пуловер СО 3Д печатење Божиќен мотив смешна долга кошула смешни празнични дол�

Краток ракав Класичен шарен Облечен брод со брод Бретон шарена кошула Маици на вратот на екипажот...

Меки ткаенини : Платното е изработено од полиестер, ткаенината е мека и нема да се намали значително во м

Машинско Перење Туника Блузи За Хеланки За Жени, Одлични За Сандали Во Лето, Чизми Во Пролет, Fall И Зима Ин

100% полиестер Увезени Машинска миење Блуза без ракави, 5 T блуза, блузи за жени краток ракав, блузи за жени

66% вискоза од бамбус, 29% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Вклучете се внатре, машин

Увезени 100% памучен тим во боја со краток ракав со апликација за печатење на екран Официјално лиценциран

Повеќе природно чувство Брзо Сушење ултрамека Влага фитил плете 100% Полиестер Повлечете го затворањето.

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценциран производ...

Велигденска Облека За Жени ЗАБЕЛЕШКА : НЕ СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА НА САД РАБОТИ МАЛ НАРАЧАЈТЕ 12 ГОЛЕМИНА НА�

Плус Големина Летни Врвови Маици Летна Забава Freizeithemd Цврсто Стилско Лабаво Вклопување Обични Пуловер Т

?[ПРИЛИКИ] да се носат насекаде со сѐ, погоден за Различни Секојдневни / Бизнис / Клуб / Свадба / Шоу / Мат

Scroll