Ново
Кошула за рак на дојка, жени паѓаат розова свест за рак на дојка, лента со кратки ракави со кратки ракави, екипаж за дишење на тунични врвови

Кошула за рак на дојка, жени паѓаат розова свест за рак на дојка, лента со кратки ракави со кратки ракави, екипаж за дишење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Меки ткаенини : Платното е изработено од полиестер, ткаенината е мека и нема да се намали значително во миењето. ❤both машина / миење на рака во ладна вода. Деликатна и цврста текстура што истакнува двојно шиење игла за шиење на вратот, потпевнувања и абдомен. Компанија која е специјализирана за дизајнирање и производство на женски мода во светот. ☘ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ИСПИТУВАЕ : Стандардно време → 7-15 дена; Забрзана испорака → 3-7 дена ☘ Ако има нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве сервисираме во секое време и ќе одговорите за 24 часа. Месец на рак на дојка е во октомври; Покажете ја вашата поддршка во текот на целата година со овие прилагодени дизајни. ❤both машина / миење на рака во ладна вода. ❀❀❀❀❀❀❀❀❀ 【Добредојдовте】 ❀❀❀❀❀❀❀❀❀ - - Нашата продавница е основана во 2016 година и е А./Не се трие премногу. Меки ткаенини : Платното е изработено од полиестер, ткаенината е мека и нема да се намали значително во миењето. Месец на рак на дојка е во октомври; Покажете ја вашата поддршка во текот на целата година со овие прилагодени дизајни. Деликатна и цврста текстура што истакнува двојно шиење игла за шиење на вратот, потпевнувања и абдомен. Нашата линија на женска облека вклучува маичка, врвови на резервоарот, фустани и повеќе, вклучувајќи опции со плус големина. Нашата конзистентна големина ја презема претпоставката од шопинг, а секое парче е ставено на тест за да ги одржи највисоките стандарди во квалитетот и удобноста. Препорачано машинско миење ладно однадвор со како бои, суво миење на ниско/рака. ☘Color : Малку може да варира заради различно поставување на дисплејот. Свесност за рак на дојка цвет розова маица женски долги ракави инспиративни кошули плус големина. ☘☘ 【Обидете се без ризик】 : Носете удобно или вашите пари назад! Тест за носење од 30 дена! Бесплатна испорака и враќање. Size се работи мали. Ве молиме, нарачајте 1-2 големина поголема. ☎✉ 【Гаранција за замена/наплата во рок од 30 дена】. Dones Договори за Ден на денот денес 2022 година, купете 1 Заштедете по 10 % на секоја од нив; Купете 2 Заштедете дополнителни 15 %, Нарачки додаваат до 50 $, заштедете дополнителни 15% ❦❦2023 ново-продажни новини нови изданија ❦❦. Препорачано машинско миење ладно однадвор со како бои, суво миење на ниско/рака.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Повлечете го затворањето Миење Раце Само Стил : Маица во хипхоп стил Ако сакате рапери или рап м

Женски Лето Fall Секојдневен Блуза Маица за жени трендовски маици со долги ракави за жени маици со долги �

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Оваа облека е лесен избор за прикажување на гордоста н

Поли / Памучна Мешавина Произведено во САД Или Увезено Машинско Перење СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : сите наши маи

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Нашите аниме кошули се изработени од мек

Машинско Перење Туника Блузи За Хеланки За Жени, Одлични За Сандали Во Лето, Чизми Во Пролет, Fall И Зима Ин

70% Рециклиран Полиестер, 30% Памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка маичка за екип�

Поднесени панели за подножје за дишење Зарем не е време да носите перформанси со долг ракав што е изград

65% ПЕС / 35% БИОГРАФИЈАЕден дреспраскајаглерод Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Увезени.

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Увезен�

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Гроздобер трки C10 197387 квадратни тела �

2022 кошула со долг ракав бела празна маица вметната маица Менс долг ракав под кошула сина маичка кошула в

Scroll