Ново
Јапонски Аниме Унисекс Кошула, 3д Печатени Возрасни Обични Спортски Кратки Ракави, Симпатична Модна Косплеј Маица

Јапонски Аниме Унисекс Кошула, 3д Печатени Возрасни Обични Спортски Кратки Ракави, Симпатична Модна Косплеј Маица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Нашите аниме кошули се изработени од мека и удобна истегнувачка полиестерска фина ткаенина, ткаенината има добра дишливост и апсорпција на пот, дише и не е затнат, удобен и мек за носење во лето или други сезони, нашето врвно мастило од лесна ткаенина обезбедува максимално трајно влијание и лесно се Вклопува. Изберете помеѓу лабави или вградени стилови за изгледот што го посакувате. Печатени со напредна технологија ЗА 3д печатење, користејќи еколошки нетоксично мастило за печатење, без лут мирис, совршен за вашата кожа, дистрибуцијата на бои на ткаенината е многу рамномерна, без мешање на бои или брчки, моделот На Маица е шарен и со висока дефиниција, висококвалитетно печатење се грижи за Вас пријателски за Кожата, безбеден, нетоксичен, без мирис и не избледува. Оваа маичка лесно може да се комбинира со какви било панталони, фармерки, шорцеви, боди или здолништа. Елегантната секојдневна силуета и лабавиот дизајн на вратот на екипажот прават да изгледате повеќе стилски и да се истакнувате. Тоа е совршен подарок за семејството, пријателите, соучениците и децата На Божиќ, Роденден, Годишнина, Ден На Детето, Денот на Благодарноста. Машина за перење, ладна вода за перење, сушење, избегнувајте белило, без собирање, без избледување, сите големини на возрасни се достапни во следните големини (S, M, L, XL, XXL), ве молиме погледнете ја нашата табела со големини лево, ако вашата големина е помеѓу две големини, нарачајте една големина нагоре. Поради различни компјутерски монитори, ќе има мала разлика во бојата. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Машки Процес На Производство На Маици Со Кратки Ракави : пренос На производи За печатење Материјал : Полиестер.

За стоката

Слична стока во категоријата

70% Рециклиран Полиестер, 30% Памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка маичка за екип�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машки трчање сингл направен делумно со р

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Гроздобер трки C10 197387 квадратни тела �

Данси : 5'7, 175 bs, големина xxl, одговара 【Женски кратки ракави голф кошула влага】 голф поло врвот за жени ус

?[ПРИЛИКИ] да се носат насекаде со сѐ, погоден за Различни Секојдневни / Бизнис / Клуб / Свадба / Шоу / Мат

Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдобр�

Краток ракав Класичен шарен Облечен брод со брод Бретон шарена кошула Маици на вратот на екипажот...

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер...

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Оваа облека е лесен избор за прикажување на гордоста н

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Измијте ладно Брза сува ткаенина : мажјак кошули за вежба

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер...

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценциран производ Сите

100% мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машински миење Менс дуксери хипстер, мастички дукс�

100% памук Повлечете го затворањето Нема запирање на протокот на енергија, да бидам сигурен, но прана напр

65% ПЕС / 35% БИОГРАФИЈАЕден дреспраскајаглерод Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Увезени.

Плус Големина Летни Врвови Маици Летна Забава Freizeithemd Цврсто Стилско Лабаво Вклопување Обични Пуловер Т

2022 кошула со долг ракав бела празна маица вметната маица Менс долг ракав под кошула сина маичка кошула в

Scroll