Ново
Женски исмејувачки врвови на вратот на Лиликоко, шарени кошула со долги ракави, основни термички маици мали

Женски исмејувачки врвови на вратот на Лиликоко, шарени кошула со долги ракави, основни термички маици мали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Краток ракав. Класичен шарен. Облечен брод со брод. Бретон шарена кошула. Маици на вратот на екипажот. Основна мета. Краток ракав. Надвор од рамото. Лабаво вклопување. Предно копче надолу. Ребреста плетена. Колечен поло V врат. Нурне против вратот. Врвовите на резервоарот. Опремено тело. Thong Body Suit. Асиметричен врат. Пресек назад. Исечете го костумот на телото на тока. Надвор од телото на рамото. Високо исечени ками -тела. Од фустаните на рамото. Петал шупнат коктел фустани. Фустани без грб на вратот. Име на бренд : Лиликоко. Тип на ставка : Womenените се потсмеваат со маица со шарена вратот. Мартериски : 95% памук, 5% спандекс. Деколте : исмејувачки врат. Ракав : долг ракав, должина на лактот 3/4 ракав. Тип на вклопување : Редовно вклопување. Модел : Шарена. Стил : Секси/трендовски/стилски/елегантен. Големина : Мала/средна/голема/x-голема. Грижа за облека : миење на рацете/ машината за миење со ладна вода; Измијте одсерено од други бои; Не бели; Висат да се исушат. 65%полиестер, 35%спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 95% памук, 5% спандекс. Мека, удобна, истегната и дише, не гледајте. Функција : Шарена кошула со долг ракав за жени, исмејувачки врвови на вратот, кошули со основни светлосни слоеви, тенок вклопна основна мета, едноставно, но елегантен стил, прилагодена за разни форми на тело. Повод : костум за секојдневно, секојдневно, излегување, забава, клуб, на отворено, работа, бизнис, итн. Кошулата Essentials е лесен за спарување со јакна, панталони, фармерки, хеланки, шорцеви, здолниште во цела сезона. Гранка грижа : машина или миење на рака со ладна вода. Не паѓајте суво или бели. Големина Белешка : Ве молиме, погледнете во табелата со големина што ја нудиме на нашите фотографии (не) пред да ги нарачаме. 65%полиестер, 35%спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 95% памук, 5% спандекс. Мека, удобна, истегната и дише, не гледајте. Функција : Шарена кошула со долг ракав за жени, исмејувачки врвови на вратот, кошули со основни светлосни слоеви, тенок вклопна основна мета, едноставно, но елегантен стил, прилагодена за разни форми на тело. Повод : костум за секојдневно, секојдневно, излегување, забава, клуб, на отворено, работа, бизнис, итн. Кошулата Essentials е лесен за спарување со јакна, панталони, фармерки, хеланки, шорцеви, здолниште во цела сезона. Гранка грижа : машина или миење на рака со ладна вода. Не паѓајте суво или бели. Големина Белешка : Ве молиме, погледнете во табелата со големина што ја нудиме на нашите фотографии (не) пред да ги нарачаме.

За стоката

Слична стока во категоријата

Маица со кратки ракави со обична боја, летни основни маички со графичка декорација на диносаурус...

секси блузи за жени датум ноќ Произведено ВО САД и Увезено ƸӜƷ НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве МОЛИМЕ про

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Гроздобер трки C10 197387 квадратни тела �

Данси : 5'7, 175 bs, големина xxl, одговара 【Женски кратки ракави голф кошула влага】 голф поло врвот за жени ус

Женски Лето Fall Секојдневен Блуза Маица за жени трендовски маици со долги ракави за жени маици со долги �

Поли / Памучна Мешавина Произведено во САД Или Увезено Машинско Перење СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : сите наши маи

♥ Информации за производот : Материјал : Полиестерска сезона : Четири сезони Пол : жени девојки дами стил

65% ПЕС / 35% БИОГРАФИЈАЕден дреспраскајаглерод Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење...

70% Рециклиран Полиестер, 30% Памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка маичка за екип�

100% Поликотон Произведено во САД Или Увезено ●Брза Испорака●720 дена!!!!! Има за цел да избере побрза логис

100% памук Повлечете го затворањето Нема запирање на протокот на енергија, да бидам сигурен, но прана напр

Увезени 100% памучен тим во боја со краток ракав со апликација за печатење на екран Официјално лиценциран

Scroll