Ново
ГОР НОСЕТЕ Женска Кошула Р3

ГОР НОСЕТЕ Женска Кошула Р3

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

100% Полиестер. Увезени. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Разноврсна женска кошула за вежби за топло време, Тркалезно деколте. Активно Вклопување за удобна слобода на движење, сечење специфично за Тркачот. Гор Избрани Ткаенини : Брзо отстранување на влага и екстремно дишење. Високо дише материјал, технологија за отстранување На Влага, удобност До кожата, рефлектирачки детали. Гор Р3 Кошула, Големина : М, Боја : Орбита Сина/Огнена Топка, 100611. Врв што го правите со чист изглед за вашиот секојдневен активен живот. ОВАА разноврсна женска кошула ОД НОСЕЊЕ ГОР е идеална за трчање во топли временски услови. Активното вклопување на кошулата Гор Р3, специфичното сечење на тркачот и Избраните Ткаенини на ГОР обезбедуваат оптимална удобност и перформанси. Овие ткаенини ја прават кошулата гор исклучително дише и овозможуваат брзо отстранување на влагата. Дополнителните карактеристики, како што се рефлектирачките детали, му даваат на ова парче трчање носете елегантен и привлечен изглед. Исто така е многу удобно и ја отстранува влагата, што го прави практичен придружник за секоја авантура.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Оваа облека е лесен избор за прикажување на гордоста н

100% памук Повлечете го затворањето Нема запирање на протокот на енергија, да бидам сигурен, но прана напр

100% памук Повлечете го затворањето Класично, удобно редовно вклопување Вратот на екипажот Печатени лент

66% вискоза од бамбус, 29% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Вклучете се внатре, машин

Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдобр�

100% памук во САД Повлечете го затворањето Машинско миење Лиценцирано само со првиот амандман...

2022 кошула со долг ракав бела празна маица вметната маица Менс долг ракав под кошула сина маичка кошула в

70% Рециклиран Полиестер, 30% Памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка маичка за екип�

32" ракав : 21cm / 8 【Модни врвови】 Овие трендовски кошули врвови се префект со спортски панталони, шорцеви,

Полиестерски влакна Повлечете го затворањето Машинско Перење 90% Полиестер, 10% Спандекс Меки и Дише маш

100% Поликотон Произведено во САД Или Увезено ●Брза Испорака●720 дена!!!!! Има за цел да избере побрза логис

100% памук Повлечете го затворањето Миење Раце Само Стил : Маица во хипхоп стил Ако сакате рапери или рап м

65% ПЕС / 35% БИОГРАФИЈАЕден дреспраскајаглерод Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Увезени

Поднесени панели за подножје за дишење Зарем не е време да носите перформанси со долг ракав што е изград

Велигденска Облека За Жени ЗАБЕЛЕШКА : НЕ СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА НА САД РАБОТИ МАЛ НАРАЧАЈТЕ 12 ГОЛЕМИНА НА�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер...

Данси : 5'7, 175 bs, големина xxl, одговара 【Женски кратки ракави голф кошула влага】 голф поло врвот за жени ус

♥ Информации за производот : Материјал : Полиестерска сезона : Четири сезони Пол : жени девојки дами стил

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер...

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машки трчање сингл направен делумно со р

●ШЕСТ ВИДОВИ ПАКЕТИ со ГОЛЕМИНА вклучува пакет : 1.4", 21 / 4", 21 / 2",23 / 4",3", 31 / 4" Големините Се Во Согласност Со

Ве молиме контактирајте со нас во секое време, ако имате било каков проблем во врска со предметот...

Краток ракав Класичен шарен Облечен брод со брод Бретон шарена кошула Маици на вратот на екипажот Основ

Jerseyерси Повлечете го затворањето Машинско миење Редовно вклопување штрајкува удобна рамнотежа помеѓу

Scroll