Ново
2 Пакет Црна Празно Автомобил Магнети со 50 милји, Спречи Гребнатини Автомобил &засилувач; Вдлабнатини, Заоблени Агли Празно Автомобил Магнет Во Собата, Магнет За Ав?

2 Пакет Црна Празно Автомобил Магнети со 50 милји, Спречи Гребнатини Автомобил &засилувач; Вдлабнатини, Заоблени Агли Празно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

од гребење на вратата на автомобилот. 2 Пакување : сет од (2) 12" х 17" магнетни знаци за возилата, црните празни магнети за автомобили се со дебелина од 50 мил, со посилен магнетизам, нема потреба да се грижите дали ќе ве однесат на автопат. Спречете Гребнатини И Вдлабнатини : овие деловни магнети за возила имаат различни апликации,, можете да прилагодите налепници за автомобили и ефективни алатки за да спречите домашни миленици, соседи, гаражни врати итн. Пишување и цртање.Налепниците за автомобили од 17" х 12 " имаат меки магнети со дебелина од 50 мил кои обезбедуваат супер силна магнетна сила за да не мора да се грижите дали ќе бидете исфрлени со голема брзина. 2 Пакување : сет од (2) 12" х 17" магнетни знаци за возилата, црните празни магнети за автомобили се со дебелина од 50 мил, со посилен магнетизам, нема потреба да се грижите дали ќе ве однесат на автопат. од гребење на вратата на автомобилот. Ве молиме користете маркери на база на вода и суви маркери, маркерите на база на масло тешко се бришат. Направени по нарачка : нашите магнети се направени од винилни листови за печатење со инк-џет што можат да се користат со растворувач, еко-растворувач, мастила од латекс (или постојан маркер) за да се создаде совршен комплет за прилагодени знаци или персонализирани магнети и налепници за автомобили. Ве молиме контактирајте со нас за каква било помош со вашата нарачка!". Исечете ја шемата. Направени по нарачка : нашите магнети се направени од винилни листови за печатење со инк-џет што можат да се користат со растворувач, еко-растворувач, мастила од латекс (или постојан маркер) за да се создаде совршен комплет за прилагодени знаци или персонализирани магнети и налепници за автомобили. Дебелината на налепницата на автомобилот е 50 милји, што во голема мера го зголемува магнетизмот на магнетот и не треба да се грижите дали ќе биде исфрлен на автопат.Можете да пишувате или печатите вашиот бизнис на овој магнетни налепници за вратата на автомобилот. Покријте логоа : овој силен црн магнет за автомобили лесно може да го покрие логото на вашата компанија ако сте Дел ОД Здружението На Сопственици на ХОА/ Домови. Спреј боја и графити. Покријте логоа : овој силен црн магнет за автомобили лесно може да го покрие логото на вашата компанија ако сте Дел ОД Здружението На Сопственици на ХОА/ Домови.Можете да пишувате или печатите вашиот бизнис на овој магнетни налепници за вратата на автомобилот. Спречете Гребнатини И Вдлабнатини : овие деловни магнети за возила имаат различни апликации,, можете да прилагодите налепници за автомобили и ефективни алатки за да спречите домашни миленици, соседи, гаражни врати итн. Гаранција : ние сме посветени на вашето задоволство. Гаранција : ние сме посветени на вашето задоволство. Можете да го испечатите текстот или сликите што ги сакате на печатач што поддржува големина А3, што ќе заштеди многу време (не се поддржани печатење со сублимација и термички трансфер). Ве молиме контактирајте со нас за каква било помош со вашата нарачка!". Нашите магнетни знаци за автомобили, исто така, лесно можат да се исечат на сопствени форми за елегантен и полиран изглед и лесен за чистење и расклопување. нашиот пакет со магнетни знаци лесно ве штити.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одличен квалитет на сонце и дожд, не е лесно да се избледат, не се лесни за брчки, не е лесно да Мека паста

[4 Пакет] [Големина : 10 "х 3 Само лепливи налепници се светлосни рефлектирачки знаци Откако другите возачи

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛПечатен и завршен во САД Овој магнет за знаме е со димензии 3х5 инчи Изработе�

Задоволете ги вашите барања за употреба : Пакетот доаѓа со 3 парчиња крстарење магнети за украси на врат�

Тенка и флексибилна магнетна потпирач за поддршка на челик (Отстранлив и еднократно.) 3 x 11,4 инчи...

Мериленд Државниот Знаме Рак 4х6 инчен магнет Пристигнува во малопродажниот превозник и лесно се појаву

hi low dress for women golf dresses for women gala dresses for women flower dress for women floral wrap dress plfloral wrap dress mini floral wrap dress midi floral wrap dress maxi floral dr

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛПечатен и завршен во САД Овој магнет на возилото има облик на отпечаток од 5 �

Вклучува 2 магнети што привлекуваат очи Карактеристики Die Cut Cut Team Logo Shapes Декорирани со смела и живописна

2 х 3 Инчи, Сјајна Завршница, Заоблени Агли Прилагодено Печатени на .030 Алуминиум Произведено во САД...

Овој производ е гордо направен во еден мал град во Северна Каролина, САД Се гордееме со производство на �

Ова е висококвалитетен ув заштитен винил кој е поддржан со дебел Квалитетпечатиме со мастила заштитен�

Произведено во САД Илустрирано во Мериленд Магнетот е широк 6 инчи и висок 4 инчи Висококвалитетен Винил

Полиестер, спандекс Симпатични фустани за жени со долга памучна макси фустан за жени Котагекор фустан п

Божиќ Магнети Комбинација : ќе добиете 20 парчиња Божиќ автомобил декор магнети, вкупно 20 видови на модел

ОТСТРАНЛИВ МАГНЕТ ЗА АВТОМОБИЛ : нема да падне дури и со голема брзина Произведено во САД Изгледа исто к�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛПечатен и завршен во САД Овој магнет на возилото е со димензии 3, 5х7 инчи лент

●Подобра заштита на штитот на бојата на вашиот автомобил● : Нашите производи се прилагодени Со ЈП филм

Налепници за возила : материјалот по избор е, безбеден, издржлив и практичен Ноќна Рефлектирачка Налепн�

Scroll