Ново
Navitech во преносен ДВД -плеер за одмор на главата/потпирачот за глава/држач за потпирач за глава, компатибилен со KSHOP 10 инчи

Navitech во преносен ДВД -плеер за одмор на главата/потпирачот за глава/држач за потпирач за глава, компатибилен со KSHOP 10

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 527.84

Исток за да се прикачи и одвои од потпирачот за глава, забележете дека прилогот е овластен безбедност на децата и не е лесно отстранлив. Вклучува шарка за да ја задржите монтирањето цврсто на вашето седиште. Може да се премести нагоре и надолу и навалена. Цврсто се вклопува на кој било уред со вградена шарка за притисок. Одговара на сите автомобили и држи до 5 килограми. Затегнување на мини пауза или ви треба 5 минути мир од децата, нашиот потпирач за глава на Navitech (Twin Pack) за преносни ДВД плеери е совршена. Има 4 силни раце засновани на завртки за да се обезбеди безбедност и може да се прилагоди на која било големина на екранот до 13 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

✅ 【Белешка】 : Секој уред дури и i Phone 14 / 13 / 12 мора да ја користи вклучената метална плоча ✅ 【【Држач за с�

? Стабилно, премија, безбедно】 Оваа монтажа на автомобили Котпор е дизајнирано со високоединечна едини�

, И исто така може да се примени на какви било мазни површини како што е биро или маса Лесно за работа : Ко�

[3 во 1, за сите автомобили] Монтирањето на телефонот RX001 за автомобил може да се користи на таблата, шофер�

Штандот за мобилни телефони го усвојува принципот на триаголна поддршка, кој го заклучува центарот на г

7*24 часа професионална поддршка 12 месеци бесплатна замена Најнови објекти [Дизајн за телефони со серии н

【12 парчиња многу високи врски со лепливи лепила】 Azxyi нуди 12 парчиња мали лепливи влошки на многу високи

Засилен дизајн отпорен на пад за да се спречи оштетување на падот Цврст компјутерски плоча + мека силико

[Што ќе го добиете] 1x моќен магнетски телефонски монтиран комплет (магнето магнетско сопортте порта де ca

Нема потреба да се карате над комплексните чекори за инсталација, одржувајќи се фокусирани на вашето во

Го претвора држачот на чашата во држачот на мобилни телефони Универзалниот дизајн одговара на повеќето

【Кул изглед】 : Ова е штанд за мобилни телефони со преклопен автомобил, користејќи го горниот материјал

{Севоеден сопственик на картички за телефон} крајниот мултифункционален магнетски телефонски ракав сп�

Побрзо колку што станува : Супер брз држач за магнетски телефонски телефони компатибилен со i Phone 12, 13, 14 и

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

Сите држачи за лизгање и монтирање се добро конструирани и дизајнирани за сила и грубост на патиштата...

Заклучување на држачот на телефонот Оваа висококвалитетна монтажа на телефон има функција за заклучув

Материјал : оксидација на алуминиумска легура Носилуентен држач за мобилни телефони (светлечки)...

Универзално ги држи сите комбинации на телефони и случаи со ширина од 5085мм Монтажата безбедно го чува в�

Широка компатибилност Силно прикачете се на сериите i Phone 13, 12 директно (без телефонски случај) или друга

Брза и лесна инсталација Универзален дизајн, компатибилен со сите паметни телефони Монтирајте брзо со �

Колекцијата на спојката на Вангоди Венеција, урбан стил на стил! Вклучува ланец и кожна лента за носење �

[Magsafe компатибилен] : дизајниран да совршено одговара на вашиот i Phone 12 Pro Max со вградени, самоусогласувачк�

Обезбедете го Magic Mount со лепило од 3 милиони одделенија Инсталирајте ја магичната плоча зад вашиот случа�

Испуштете го вашиот безжичен телефонски овозможен телефон во сопственикот и waala, го наплаќате вашето на

Премиум за квалитет на автомобили Одговара на сите паметни телефони со или без случај (вклучително и сл�

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Телефонскиот монтажа за автомобил е изработен од легура ABS+алуминиум+акрилик Држачот на телефонот на ав

Scroll