Ново
Случајот за спојки на спојката на паричникот Венеција за желба за HTC, еден, херој, чача, ево, истражувач и многу повеќе… и помошен кабел и ветровит

Случајот за спојки на спојката на паричникот Венеција за желба за HTC, еден, херој, чача, ево, истражувач и многу повеќе… и

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 559.20

Колекцијата на спојката на Вангоди Венеција, урбан стил на стил! Вклучува ланец и кожна лента за носење на рамо. Лесен пристап до одделот за копче за притискање со x9 слотови за кредитни картички, x1 i.d. Слот со прозорец и x2 7-инчни џебови на лепенка под слотовите за кредитни картички x1 патент 7-инчен џеб од густини со еден мал џеб џеб x1 за заклучување на надвор од џебната идеја. Спојка за паричник погоден за секојдневна употреба, училиште, бизнис и патување!. Приближни севкупни димензии : 7,5 (л) x 3,75 (w) x 2,25 (г) инчи. Погодно е за HTC Desire One Hero Chacha Evo Explorer + повеќе…. Колекцијата на спојката на Вангоди Венеција, урбан стил на стил! Вклучува ланец и кожна лента за носење на рамо. Лесен пристап до одделот за копче за притискање со x9 слотови за кредитни картички, x1 i.d. Слот со прозорец и x2 7-инчни џебови на лепенка под слотовите за кредитни картички x1 патент 7-инчен џеб од густини со еден мал џеб џеб x1 за заклучување на надвор од џебната идеја. Спојка за паричник погоден за секојдневна употреба, училиште, бизнис и патување!. Приближни севкупни димензии : 7,5 (л) x 3,75 (w) x 2,25 (г) инчи. Погодно е за HTC Desire One Hero Chacha Evo Explorer + повеќе…. Колекцијата на Венеција Колекција спојка за спојност, рачно изработена од најдобрата веганска кожа, спојката на паричникот во Венеција од Вангоди, комбинира спојка за премиум дизајнер и случај за вашиот телефон. Спојката на Венеција беше направена да ви одговара секој ден или на училиште, во канцеларија или едноставно само затоа што. Карактеристики : -Нојте ја лентата за рамо со соодветна кожа материјал на горниот дел од каишот што помага да се спречи вашата коса да не се заплетка на ланецот. Преден оддел за паметни телефони идеален за мали и големи телефони. Одделот е дизајниран со странични плети што помага да го задржите вашиот телефон на место. Приближни димензии на одделот : 5,87 (л) x 3 (w) x .5 (г) инчи. Се одликува со безбедна заклучување на фенси за злато метал. -Велето одделение што се затвора со копчето за притискање може да складира до X9 кредитни картички и картичка за идентификација на X1 и две 7-инчни џебови за лепенка под слотите за кредитна картичка идеални за хартиени белешки, сметки, купони и др. Со 2 џебови за лизгање идеални за пари и важни документи и еден центар за џеб на патент идеален за монети и мали предмети. -Проксимајте ги целокупните димензии : 7,5 (л) x 3,75 (w) x 2,25 (г) инчи вклучува : -Вклучува 3,5 мм стерео аудио кабел со вграден во микрофон со прекинувач за вклучување/исклучување -вклучи 360 ° ротирачко монтирање на шофершајбната, лесна за лесна Прилагодете и ротирајте ја вашата најдобра удобност во возењето. Исто така компатибилен со најмногу 6 "телефон, GPS, PDA и сите други 6 -инчни уреди. -HTC Desire 610, 516, 310, X+ LTE, P, Q, L, 600, 200 телефони -htc One E8, M8, SV LTE, Mini, M7, X, Vx, X+, SV, V, S телефони -htc Evo Design, 4 G LTE, 4 G, 3 D телефони -htc Hero S, Chacha, Explorer, First, HD, Travelible S, J, Rhyme, Телефони со салса -htc сензација xl, xe телефони -htc пеперутка s телефон -htc 8xt, draid DNA, 8x телефони.

За стоката

Слична стока во категоријата

{Севоеден сопственик на картички за телефон} крајниот мултифункционален магнетски телефонски ракав сп�

Држач за вентилатор за монтирање на AC Air Vent Roination Cradle Swivel Dock Air Vent Stand Strong Grip компатибилен со ZTE Blade A7 Prime...

Супер силни чаши за вшмукување со супер лепливи гел влошки безбедно се придржуваат кон таблите или пове

Држач за телефони со ретровизори на 360 ° Rotatable & Reta Ctable : PLOREWAY Држачот на ретровизорот усвојува прилагодли

Почувствувајте ја извонредната градба и вредност на крилото на клипот за напојување, произведено со су�

? Стабилно, премија, безбедно】 Оваа монтажа на автомобили Котпор е дизајнирано со високоединечна едини�

Лесен за инсталирање, не се потребни алатки Оваа монтажа на клип автомобил е дизајнирано за повеќенамен

100% висок квалитет и сосема нови Бренд : Puluz Sport Gear Изработена е пластика Компатибилност за Go Pro Hero 4, Go Pro Hero

Лесно го обезбедува вашиот телефон со функција за брзо ослободување на копчето Подобрете ја безбедност

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрили

Лесен и компактен, тоа е многу удобен и лесен за складирање Секој детал се разгледува во дизајнот на мон�

Доволно силен за да го задржите вашиот игла 5 G, но сепак доволно мал за да се вклопи во вашиот џеб! Клипот

Нема потреба да се карате над комплексните чекори за инсталација, одржувајќи се фокусирани на вашето во

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Издржлив за тешка употреба : Главно тело направено од алуминиумска легура Има голема толеранција за теш

[Magsafe компатибилен] : дизајниран да совршено одговара на вашиот i Phone 12 Pro Max со вградени, самоусогласувачк�

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Scroll