Ново
Држач за монтирање на монтирање на магнетски автомобил, силен магнет Универзален возило, табла за мобилни телефони со мобилни телефони со клип, со кука за клип, при?

Држач за монтирање на монтирање на магнетски автомобил, силен магнет Универзален возило, табла за мобилни телефони со мобилни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

[Што ќе го добиете] 1x моќен магнетски телефонски монтиран комплет (магнето магнетско сопортте порта де carro para celular), 2x правоаголни лепила метални плочи (за голем телефон), 2x кружни метални плочи (за мал мобилен телефон), 4x екстра транспарентни филмови (Зголемете ја вискозноста на металната плоча!), Упатство за упатства 1x! Услуга на клиентите : 1. [Преносен] : 1. Белешка : Пред да го прилагодите аголот, олабавете го копчето што ги поврзува магнетниот диск и куката. Прилагодливо - Универзална ротација за вентилација за вентилација на автомобили може да ротира 360 °, давајќи му на возачот најудобен поглед!. Ново надградената кука е различна од клипот за клип, така што не мора да се грижите за паѓањето на монтирањето!. Набавка со 7-дневна безусловна политика за враќање на парите. Куката за климатик е изработена од метален материјал, кој нема да се скрши и анти-пад и анти-лизгање и доказ за шок!. 30-дневна гаранција за враќање. Една рака операција - Телефонот може да се собере и да се спушти со едната рака - намалување на одвлекувањата за возачите кога користат мобилни телефони за да се движат! 3. Една година замена. (Но, забелешка : Ако користите некој од овие додатоци со вашиот телефон, ќе треба Прикачете ја вклучената метална плоча на дното на задниот дел од телефонот или телефонскиот случај!). 2x тркалезни метални чаршафи, за мал мобилен телефон, дијаметар : 40мм (1,6 инчи). Сите паметни телефони без безжично полнење можат да бидат прикачени на центарот на задниот дел од телефонот! Но, телефоните со безжично полнење треба да бидат поставени под областа за безжично полнење!. Разумна големина - Не ја блокира контролната табла! 2. Уникатен дизајн на изглед - Сребрениот Ватанабе додава допир на благородништво и мода на заградата за поддршка! Силиконот на магнетниот дел е направен со употреба на специјална технологија, што го прави отпорен на пепел и нечистотија. [Никогаш не паѓајте - 2023 година најновата кука] : Тешка должност - Куката е изработена од метална легура и нема да се скрши и да падне! Контактната површина на куката за надградба со сечилото на вентилаторот Air Vent е изработена од силиконски, што може да спречи да се изгребат воздухот за проветрување! Новата надградена кука за проветрување на воздухот, куката е подолга и поширока, може пошироко да се примени на најразлични хоризонтални аеродроми и вертикален излез на воздухот! Забелешка : Овој држач за монтирање на адаптер за магнетски AC адаптер не е погоден за кружен Air Vent!.[Пријателски за безжични држачи за полнење и прстени и корисници на приклучоци] : Погодно е за 95% од мобилните телефони! и пријателски расположени за корисници на безжично полнење и магични корисници и прстен на прстенот на прстенот, корисници на корисници и приклучоци за приклучоци, но Забелешка : Ако користите Било кој од овие додатоци со вашиот телефон, ќе треба да ја прикачите вклучената метална плоча на дното на задниот дел од телефонот или телефонскиот случај!. Консултации : 24ч + 7 дена. 2x правоаголни метални листови, за голем телефон, големина : 65*45мм (2,5*1,8 инчи). 2x кружен круг заштитни филмови. Една рака операција - Телефонот може да се собере и да се спушти со едната рака - намалување на одвлекувањата за возачите кога користат мобилни телефони за да се движат! 3. Прилагодливо - Универзална ротација за вентилација за вентилација на автомобили може да ротира 360 °, давајќи му на возачот најудобен поглед!. [Никогаш не паѓајте - 2023 година најновата кука] : Тешка должност - Куката е изработена од метална легура и нема да се скрши и да падне! Контактната површина на куката за надградба со сечилото на вентилаторот Air Vent е изработена од силиконски, што може да спречи да се изгребат воздухот за проветрување! Новата надградена кука за проветрување на воздухот, куката е подолга и поширока, може пошироко да се примени на најразлични хоризонтални аеродроми и вертикален излез на воздухот! Забелешка : Овој држач за монтирање на адаптер за магнетски AC адаптер не е погоден за кружен Air Vent!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Брза и лесна инсталација Универзален дизајн, компатибилен со сите паметни телефони Монтирајте брзо со �

Држач за телефони со ретровизори на 360 ° Rotatable & Reta Ctable : PLOREWAY Држачот на ретровизорот усвојува прилагодли

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Нема потреба да се карате над комплексните чекори за инсталација, одржувајќи се фокусирани на вашето во

Лесно го обезбедува вашиот телефон со функција за брзо ослободување на копчето Подобрете ја безбедност

Испуштете го вашиот безжичен телефонски овозможен телефон во сопственикот и waala, го наплаќате вашето на

Побрзо колку што станува : Супер брз држач за магнетски телефонски телефони компатибилен со i Phone 12, 13, 14 и

Супер силни чаши за вшмукување со супер лепливи гел влошки безбедно се придржуваат кон таблите или пове

Премиум за квалитет на автомобили Одговара на сите паметни телефони со или без случај (вклучително и сл�

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Сите држачи за лизгање и монтирање се добро конструирани и дизајнирани за сила и грубост на патиштата...

Mount Mount Mount Mounts Mount 360 степени ви овозможува брзо да се прилагодите на оптималниот агол во 360 степени...

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

[3 во 1, за сите автомобили] Монтирањето на телефонот RX001 за автомобил може да се користи на таблата, шофер�

? [Компактен] Boxwave Car Mount компатибилен со Honor 5x Минимумот е само тоамини! Овој лесен и дискретен дизајн спак

Лесно се прицврстува на ретровизорот, се менува од пејзаж во портрет со едноставен пресврт Лесно се при�

{Севоеден сопственик на картички за телефон} крајниот мултифункционален магнетски телефонски ракав сп�

Идеален агол на гледање : Телефонот монтиран за автомобил со ротација од 360 °, што може да ве прилагоди те

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

100% висок квалитет и сосема нови Бренд : Puluz Sport Gear Изработена е пластика Компатибилност за Go Pro Hero 4, Go Pro Hero

Материјал : оксидација на алуминиумска легура Носилуентен држач за мобилни телефони (светлечки)...

[Magsafe компатибилен] : дизајниран да совршено одговара на вашиот i Phone 12 Pro Max со вградени, самоусогласувачк�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Засилен дизајн отпорен на пад за да се спречи оштетување на падот Цврст компјутерски плоча + мека силико

Компатибилност : Секој паметен телефон или уред до 3,35 "(85мм) широк Компатибилност : секој паметен телефон

✅ 【Белешка】 : Секој уред дури и i Phone 14 / 13 / 12 мора да ја користи вклучената метална плоча ✅ 【【Држач за с�

Тоа ви помага лесно да фотографирате и да снимате видеа во прегледот на прво лице 【Стабилна и цврста】 :

Лесен за инсталирање, не се потребни алатки Тоа е цврсто и лесен без дополнителни загради или клипови, и

Scroll