Ново
18 парчиња/Поставете Природна Подлога За Пилинг За Лице Луфа Сунѓер Четка За Лице-Отстранувач На Шминка-Чистач За Туширање-Отстранете Ја Мртвата Кожа-Спа Бања За Ма?

18 парчиња/Поставете Природна Подлога За Пилинг За Лице Луфа Сунѓер Четка За Лице-Отстранувач На Шминка-Чистач За Туширање-Отстранете

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

100% луфа. Увезени. Се шири кога е влажно.Мека и природна. Природна Ексфолијација-Останува цврста, природната луфа нежно ексфолира и се применува за капење. Производи изработени од висококвалитетен сунѓер за луфа,чист природен, pollution-free.it можеби е одлично средство за чистење на вашето лице.Обновливи Извори,може да се деградира природно, да ја заштити животната средина и да ја спаси земјата.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : Нашиот пакет вклучува 8 шарени туш чистач за тело мека мрежа бања сунѓери кои се користа

100% Природен Чистач За Грб Луфа, нетоксичен, пријателски за кожата, мек без хемиски состав Ново искуство �

Природен ПРОИЗВОД ОД ЛУФА : овој комплет содржи два сунѓери за чистење луфа, бидејќи Триењето на кожата �

Еден 2 пакет НА S&T INC Сунѓери за лице со дијаметар од 3,25" Влошките за лице со двојна текстура може да се кор

Нежно ги ексфолира мртвите клетки, отвора запушени пори и ја чисти кожата од нечистотии...

Луксузна бања и туш сунѓерска мрежа издувам со нежна моќ за пилинг и чистење на телото отстранете ги мрт

* XXL 90g големина обезбедува одлична ексфолијација : Нашите сунѓери за капење беа дизајнирани активно да ј

[СОПСТВЕНА БАЊА ДОМА] Отстранете ги мртвите клетки од кожата и дајте и на вашата кожа мазна и чиста текст

Scroll