Ново
Американски меѓународен ABS1200 ABS лист 12 x 12 x 1/8

Американски меѓународен ABS1200 ABS лист 12 x 12 x 1/8

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Американски меѓународен ABS1200 ABS лист 12 "x 12" x 1/8 ". Американски меѓународен ABS1200 ABS лист 12" x 12 "x 1/8". Опис : ABS1200 : Текстурален предниот и мазниот заден дизајн прилагодени адаптери за звучници и други додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Челикот за алат о1 има подобра обработка од челикот за алат А2 и мора да се стврдне во масло Ги исполнува �

Облик : лист; Материјал : ПВЦ тип 1; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 16 "; толеранција

Работи одлично за широк спектар на дијагноза, вклучувајќи : фрактури, артритис, повреди на тетива, повре�

Материјал : 99% чист бакар Дебелина : 0,2мм Димензии на панелот : 100 x 1000мм (WXL) Вклучен пакет : ролна бакарен ли

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства за обработка...

Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

Облик : лист; Материјал : Поликарбонат; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; толеран�

Повеќекратна големина : приближно.200x300x0.8mm, 200x300x1mm, 200x300x1.5mm, 200x300x2mm, 200x300x2.5mm, 200x300x3mm, 200x300x4mm, 200x300x5mm Добри мех�

Ширина : 10мм, 20мм, 30мм, 40мм, 50мм Карактеристики : Подобра спроводливост, еластичност и пластичност ,, висок

Има добра машинска обработка Материјал : месинг лист, боја : злато Висок квалитет Мазна површина, ниска с

Зачувајте ги овие пластични плочи за да направите своја уредна бела табла! Ако сте личност која сака сам

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

Карактеристики на материјалот : Тенка плоча од фолија е изработена Од месинг Н62, отпорност на топлина и �

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 32 "; т�

табла за бакарна фолија со височина, мазна површина, ниска содржина на кислород, добра спроводливост...

[Спецификации на предметите] Материјал : најлон 6 / 6, боја : надвор од бело, јасност : непроирна, дебелина : 1

Елегантен шоу кулер Дизајнот со висок врат обезбедува вграден, прилагоден изглед Затворачите на Тбрава

Големина : 100x200mm, боја : зелена, дебелина : 12мм Стандарден или нестандарден : стандард Облик : рамен заптив�

Отпорен на влијание HDPE апсорбира шок, пластичната табла нема да пукне или чип, декоративни и да се корис

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Scroll