Ново
Youngjoy кожа тешка од 19 инчи со рачка од бука дрво

Youngjoy кожа тешка од 19 инчи со рачка од бука дрво

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 147.04

Тешка должност : Оваа кожа и дрвена е изградена за да трае, многу поефикасна од ефтината пламен пластика. Квалитет рачно изработено со употреба : Направено е од густа и флексибилна кожа за шлаканица на главата и издржлива рачка од дрво од бука, цврста и издржлива. Големини : Секој доаѓа со шлаканица (10,5 x 13 cm/ 4,1 x 5,1 инчи) и рачка долга 15,4 инчи, а вкупната должина е 19 инчи, доволно долго до иако на далечина. Одличен дизајн : се дизајнирани со флексибилна вратило и глава што ви овозможуваат да добиете многу моќност од замав, Swats Extraly Hand ви овозможува да ги добиете дури и ако се високи. Добар помошник за дома : Добро како одличен подарок за домаќинство, исто така одличен подарок за вашиот дом и семејство, користете го околу вашиот дом, канцеларија, работилница. Тешка должност : Оваа кожа и дрвена е изградена за да трае, многу поефикасна од ефтината пламен пластика. Квалитет рачно изработено со употреба : Направено е од густа и флексибилна кожа за шлаканица на главата и издржлива рачка од дрво од бука, цврста и издржлива. Големини : Секој доаѓа со шлаканица (10,5 x 13 cm/ 4,1 x 5,1 инчи) и рачка долга 15,4 инчи, а вкупната должина е 19 инчи, доволно долго до иако на далечина. Одличен дизајн : се дизајнирани со флексибилна вратило и глава што ви овозможуваат да добиете многу моќност од замав, Swats Extraly Hand ви овозможува да ги добиете дури и ако се високи. Добар помошник за дома : Добро како одличен подарок за домаќинство, исто така одличен подарок за вашиот дом и семејство, користете го околу вашиот дом, канцеларија, работилница.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll