Ново
6-во-1 лак за лепак за лепак за нокти за акрилни нокти, лепак за нокти со нокти од 2 парчиња 15мл за лажни нокти продолжување на ноктите, основниот палто на ноктите Заја?

6-во-1 лак за лепак за лепак за нокти за акрилни нокти, лепак за нокти со нокти од 2 парчиња 15мл за лажни нокти продолжување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 86.08

Овој лепило за врвови на ноктите со апликатор за фино прецизно четка, едноставна работа, обврзници за нокти брзо и остануваат долготрајни. Чувајте на ладно место и избегнувајте директна сончева светлина и топлина.【Комплет за лепак за лепак од 6-во-1 гел】 : Комплет за лепак на ноктите на Quaferen вклучува лепак за акрилни нокти од 2 парчиња 15мл. Силен практичен професионален лепак за гел за нокти е совршен за DIY нокти уметност дома и употреба на салони!. Лепак за нокти за акрилни нокти може да се користи како лепило за нокти за акрилни нокти за да се залепи на ноктите или ноктите со нокти, како основен палто за гел за нокти, како гел за само-изречување, како гел за зајакнување на ноктите, како лепак за продолжување на ноктите за лажни нокти за лажни нокти за лажен нокти совети. 【Комплет за лепак за лепак од 6-во-1 гел】 : Комплет за лепак на ноктите на Quaferen вклучува лепак за акрилни нокти од 2 парчиња 15мл. Треба да се излечи под UV/LED светло за 60-90-ти. Исечете ги советите за ноктите ако е потребно. За разлика од традиционалните брзи суви нокти, ова 6 во 1 гел лекува лепак за нокти нема да се исуши сама по себе. Лесно за нанесување и брзо сушење. Треба да се излечи под UV/LED светло за 60-90-ти. 【Здрави состојки со стандарди на MSDS】 : Во споредба со традиционалниот лепак за нокти, нашиот гел за лепак за нокти е направен со нова формула, што го прави безбеден и има низок мирис, не-иритирачки, нема штета на вашите нокти или кожа, обезбедувајќи ви удобна и пријатно искуство со нокти. 【Лесен за употреба како лепак за нокти за да се придржуваат советите за нокти во креветот за нокти; како зајакнувач на нокти да ги задржи ноктите силни и заштитени. Лесно за нанесување и брзо сушење. Како да користите : 1. Едно шише, но повеќенаменска. Повеќе не паѓаат, повеќе не се појавуваат, отпорни се отпорни, долготрајни 3-4 недели. Совршен за салон маникир со печат на нокти, лажни нокти, лепак на/стап на ноктите. Притиснете ги советите за ноктите сè додека нема меурчиња и лекувајте околу 5 -ти. Силен практичен професионален лепак за гел за нокти е совршен за DIY нокти уметност дома и употреба на салони!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лепак за техничар за нокти Големина : 3 големи шишиња, екстра голем капацитет 10мл / 10g Забелешка : Лепак за

Притиснете на комплетот за нокти Вклучено : Бетикора Краток печат на лепак за нокти на ноктите вклучени

Scroll