Ново
Девојки девојки за девојчиња Гимнастички леопард леопард со шорцеви поставува танцувачки јога балетски облеки

Девојки девојки за девојчиња Гимнастички леопард леопард со шорцеви поставува танцувачки јога балетски облеки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

90% полиестер, 10% спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Детски девојки асиметрични раменици без ракави леопард печати леотард момчиња. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, мазен, истегнат, суво брзо и удобно за носење. Леопард печатење, асиметричен дизајн на рамото ги прави девојките мода и уникатни во толпата. Погоден за гимнастички, јога, модерен танц, балетски танц, конкуренција, перформанси, тренингот, итн. - Препорачана големина - | - рамо до препоните - | градите - | - леотард половината - | - должина на шорцеви - | - половината од шорцеви - | - колк - - 4 | - 4 години | 17.5 "/44.5cm | 20"/51cm | 18 "/46cm -| - 7 "/18.5cm - | 18,5"/48cm | - 21.5 "/55cm - 6 |- 6 години | - 19 "/48.5cm - | 22"/ 56cm | - 19,5 "/50cm | - 7.5"/20cm - | 20,5 "/52cm |- -23.5 "/60см - 8 | - 8 години | - 20,5"/ 52cm - | 24 "/61cm | 21"/54cm - | 8 "/21cm | - 22 "/56cm - | - 25,5"/65cm - 10 - | 10 години- - | 22 "/56cm | 26"/66cm | - 22.5 "/58cm|-8.5"/22cm23.5"/60cm|27.5"/70cm - 12 - -| 12 години | 23,5 "/59.5cm | 28" /71cm|-24"/62cm-9"/23.5cm25"/64cm - | - 29,5 "/75cm - 14 - | 14 години | -25 "/63.5cm - | - 29,5"/76cm - | 26 "/66cm - | 9,5" /24.5cm | 26,5 "/68cm | - 31,5"/80cm - 16 - | 16 години - - | 26,5 "/67.5cm | - 31,5"/81cm - | - 27.5 "/70cm | 10 "/26cm - | - 28"/72cm - | - 33,5 "/85cm.

За стоката

Слична стока во категоријата

И преку искуството за создавање, зајакнување и градење бизнис што не само што го одржуваше нашето семеј�

Леотард : 93% памук, 7% ликра спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Супер мек допир Изб�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 72% полиестер, 28% спандекс Направено

полиестер / спандекс Повлечете го затворањето Не бели U јака со малку дизајн на грб; лажијте го грбот и в

82% полиестер, 18% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Ткаенина : 82% полиестер и 18% спандекс; Удобно, и

80% полиестер, 20% бронзинг крпа Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека

90% памук, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Мек памук за да се заштити ко�

80% полиестер, 20% спандекс Детски девојки асиметрични ракави сјајни метални ткаенини во боја, крпеница, к�

50% полиестер, 50% бронзинг крпа Направено од висококвалитетна полиестер и бронзинг крпа, пријателска за к

82%најлон 18%спандекс Печатените леотарди на виножитото и еднорогот имаат живописна боја и лакјазол на гр

82% полиестер, 18% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Ткаенина : 82% полиестер и 18% спандекс; Удобно, и

Ако вашата девојка е просечна за нејзината возраст, ве молиме следете ги препорачаните векови; Ако таа е

Полиестер, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Само миење на рацете Ткаенина : 82% полиестер и 18% спанде

Полиестер, памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : Полиестер, памук...

90% памук, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Симпатична дизајн : Вашиот омилен �

82% полиестер, 18% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Ткаенина : 82% полиестер и 18% спандекс; Удобно, и

100% полиестер Увезени Материјал : 85% полиестер со 15% спандекс; мека и пријателска за кожата, ткаенина за ди

92% памук, 8% спандекс Увезени Затворање на вратоврска Дизајн : Крис вкрстени ленти и испуштено дизајнира

Само миење на рацете Таа го најде својот глас, управуваше со својот начин на размислување и знае дека мо�

90% памук, 10% спандекс Детски девојки чиста мрежа крпеница леотард шпагети ленти со каросерија...

90% полиестер, 10% спандекс Детските девојки печатиле леотар за танц Табела со големина значи опсег на воз�

90% полиестер, 10% спандекс.进口 Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : Полиестер+спанде�

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Вечера симпатична балетска фустан од камизола леотард со

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% најлон, 20% чипка Леотард со кратк

Scroll