Ново
3 пакувања силиконски ленти компатибилни со Fitbit Versa 3/ Fitbit Sense, Soft Sport Spickband Strap Заменски опсег за Fitbit Sense & Versa 3 SmartWatch Women Men

3 пакувања силиконски ленти компатибилни со Fitbit Versa 3/ Fitbit Sense, Soft Sport Spickband Strap Заменски опсег за Fitbit

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

Затворање на тока. Компатибилни уреди : Компатибилен со Fitbit Sense/ Fitbit Versa3. Погоден за жени и мажи, големина на зглобот околу 5,5 инчи-8,7 инчи. Можете да ја прилагодите должината на опсегот слободно како ваша потреба. Меки и удобни : Теите Спортските опсези се изработени од траен и мек силикон, без иритација на кожата. Навистина е лесен и удобно за носење. Совршено за спорт на отворено како трчање, пешачење, возење велосипед, качување, итн. Лесно за инсталирање : Постои врска помеѓу часовникот и групата. Конекторот е едноставен за инсталирање и отстранување. Само лизгајте го во часовникот и супер е погодно да го замените вашиот часовник со различни ленти. Беспрекорно вклопување : Овој бенд за замена на силиконот добро одговара на вашиот часовник, без грижа за паѓање. Уникатниот дизајн на бравата на заклучувањето го одржува вашиот Fitbit Versa 3/ Fitbit Sense Watch безбедно. Избор на мода : Постојат многу различни бои за Fitbit Versa 3 & Sense Watch Bands. Можете да изберете која било група во боја што ви се допаѓа. Оваа лента за рачни рачки на Fitbit Sense исто така би бил совршен како подарок за роденден, забави, Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. Затворање на тока. Компатибилни уреди : Компатибилен со Fitbit Sense/ Fitbit Versa3. Погоден за жени и мажи, големина на зглобот околу 5,5 инчи-8,7 инчи. Можете да ја прилагодите должината на опсегот слободно како ваша потреба. Меки и удобни : Теите Спортските опсези се изработени од траен и мек силикон, без иритација на кожата. Навистина е лесен и удобно за носење. Совршено за спорт на отворено како трчање, пешачење, возење велосипед, качување, итн. Лесно за инсталирање : Постои врска помеѓу часовникот и групата. Конекторот е едноставен за инсталирање и отстранување. Само лизгајте го во часовникот и супер е погодно да го замените вашиот часовник со различни ленти. Беспрекорно вклопување : Овој бенд за замена на силиконот добро одговара на вашиот часовник, без грижа за паѓање. Уникатниот дизајн на бравата на заклучувањето го одржува вашиот Fitbit Versa 3/ Fitbit Sense Watch безбедно. Избор на мода : Постојат многу различни бои за Fitbit Versa 3 & Sense Watch Bands. Можете да изберете која било група во боја што ви се допаѓа. Оваа лента за рачни рачки на Fitbit Sense исто така би бил совршен како подарок за роденден, забави, Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. Различни бои помагаат во персонализирање на вашиот часовник Fitbit и го потенцираат вашиот вкус. Бендот има класична боја и форма што е совршен додаток за вашиот часовник да одговара на вашата облека во секојдневниот живот. Компатибилен за Fitbit Versa 3/ Fitbit Sense Smartwatch. Овој спортски бенд не е погоден само за трчање, кампување, активности на отворено, туку и за купување, патување, работа, забава и други прилики. Топло известување : . Уредот за часовници не е вклучен. Ве молиме, измерете ја големината на зглобот точно пред купувањето. Пакет вклучува : . 3 x Заменски опсег.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие класични бои можат да ве одведат од работа до вежбање, од ден во ноќ и пошироко Текстурата со аголна

Затворање на тока 【Широка компатибилност】 20мм Ширина за замена на опсегот е компатибилен со Coros Pace 2, Coro

Scroll