Ново
Санфенли Додатоци За Ноќта На Вештерките Роза Цвет Круна Лента За Коса Клип Додатоци За Коса Везени Светки Ткаенина Рачен Вентилатор За Преклопување Привремена На

Санфенли Додатоци За Ноќта На Вештерките Роза Цвет Круна Лента За Коса Клип Додатоци За Коса Везени Светки Ткаенина Рачен Вентилатор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 190.24

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. 9 парчиња привремена тетоважа. 1 парче роза лента за глава круна. 2 парчиња клипови за коса од цвет од роза. 1 парче везени светки ткаенина преклопен вентилатор. ?Комплет Накит за ноќта на вештерките : ќе добиете 1 парче розова лента за глава круна + 2 парчиња клипови за коса од цвет од роза +1 парче везени светки ткаенина преклопен вентилатор +9 парчиња привремени тетоважи во пакетот, овие украси за забави или празници се полни со атмосфера и можат да се споделат со семејството и пријателите за да донесат поголема радост на вашиот забавен настан. ?Додатоци За Коса Од роза : лента за глава од роза и клип за коса од црвена роза изработени од ткаенина, еластични ленти и метален игла материјал, убава форма на роза со слоевити цврсти ливчиња за да изгледаат како вистински рози, убави и убави, совршени за девојчиња, тинејџери и жени; покрај лентите за глава има дизајн На Фиба што може да се прицврсти на која било положба на косата, помагајќи ви брзо да постигнете гламурозна фризура. ?Вентилатор За Преклопување Ткаенина од светки : вентилаторот За преклопување е изработен од материјал од ткаенина со везена шема на светки, метален У-прстен И шупливи врежани пластични летви, што е силно и издржливо; ретро дизајнот на моделот на паун изгледа елегантно и убаво и лесно може да се користи како додаток за облека за многу прилики и Пренослива алатка за ладење за топло лето. ?Привремена Налепница За Лице : Овие шарени комплети за привремена тетоважа со цело лице се изработени од еколошки материјали, безбедни и водоотпорни, погодни за сите возрасти, може да се нанесат насекаде на лицето и телото, за разлика од другите Денови На Мртвите маски, нашите привремени лажни налепници за тетовирање изгледаат многу реално и совршен додаток на секој Ден Од Мртвите (Диа Де Лос Муертос) декорација На костими За Ноќта на Вештерките. ?Додадете Повеќе Шарм : комбинацијата на глава од роза, вентилатор за светки и тетоважа на лице може да ве направи лесни за носење во многу прилики, како Што се Ноќта на Вештерките, косплеј, ретро облекување, забава со фенси фустан, сценски перформанси, свадба, црква и многу други прилики, Ве Прават во центарот на вниманието и издвоите. Санфенли е модерен бренд на кој се фокусира обезбедете трендовски накит и најдобро искуство на клиентите. Нашата цел е секогаш онаа : обезбедете прифатлив моден накит за да ги израдувате нашите клиенти. Кои Предмети Се Вклучени Во Нарачката?. Боја : Црвена/ Темно Црвена/ Црна. топло потсетување : . Бидејќи долгорочниот процес на транспорт е затворен, ако го добиете доброто со мирис, ве молиме оставете го прво да проветри.

За стоката

Слична стока во категоријата

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 ПАРЧИЊА Од Најпознатите Модни Пу Кожни Широки Ленти За Жени што е широк 4 см од основ

Големина : 15*25 см / 5,9*9,84 инчи, може да се протега до 30 см / 11,81 инчи, убаво растегливо, не прави белег на чел�

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : овие ленти за шминка се со должина од 25 инчи со ширина од 3,4 инчи, прилагодливи удобна

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●Нашиот Сет За Ленти За Силиконски Перики Вклучува : 1 x Силиконски Перика �

Комплет за миење бањи : има 2 Лакови За Коса И 4 микрофибер нараквици , можете да ги носите овие манжетни з�

Прекрасен подарок за сите девојки Девојките сите сакаат симпатични предмети за убавина Овие спа ленти

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава...

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

100% памук Увезени Материјал : Памук Дише, лесен, издржлив, отстранлив од влага, отпорен на ветер, заштита о

Со 16 модерни и шик бои во пакетот, ќе можете да ги спарите овие со речиси се и да ги комплетирате вашите м�

Пакет од 2 2 различни бои, 1 парчиња по боја Секој венец се состои од 11 цвеќиња, 4см(1,57 инчи) во дијаметар Ел�

СОВРШЕН ДИЗАЈН и МОДЕРЕН : Прифатете го стилот на потпис На Ушите На Глувците со Оваа Лента за Глава На Г�

Овој производ е шармантна лента за глава Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подоб�

Нови Изданија Секој Ден плус големина гаќи со висок струк плус големина гаќи за жени 4х5х целосна покрие�

Црни бои : 10 парчиња свилен дураг во црна боја, погодни и за жени и за мажи, лесно се совпаѓаат со вашите р�

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Свадбената лента за коса е рачно изработена од пенливи кристали, цврста лента за глава од легура високо�

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Бебешки туш Роденденска забава Фотографија Дипл�

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, довол

Scroll