Ново
Кимухи Жени Елегантен 2 Ред Целосен Кристал Долга Реси Кристална Лента За Глава Девојки Сјајни Ленти За Коса Модни Додатоци За Коса Подароци За Накит

Кимухи Жени Елегантен 2 Ред Целосен Кристал Долга Реси Кристална Лента За Глава Девојки Сјајни Ленти За Коса Модни Додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 95.84

Материјал : изработен од висококвалитетна легура и чист вештачки кристал лесен за чистење,додека го ставате носењето на главата на сонце,дава прекрасен шарен одраз. Кристалната лента за глава со 2 реда дизајн на реси со синџири од кристал прави да изгледате како да носите долга обетка со ресни. Tassel headchain е слободна големина за повеќето жени и девојки, тоа ќе ве направи поубави и шармантни. Лесен и нелизгачки : нашата лента за коса има соодветна големина, доволно цврста за да дозволи лентата за коса да остане цврсто на главата, не е лесно да се лизне, оваа лента за глава е исто така мала тежина за носење и носење. Широки прилики : оваа сјајна облека за глава може да биде извонреден додаток за коса за да учествувате на забава, забава за танцување, да одите на шопинг или да излегувате, да гледате филм или да присуствувате на некои гозби како емисии, роденден, церемонија за возрасни и така натаму, ви овозможува лесно да креирате разни фризури. Материјал : изработен од висококвалитетна легура и чист вештачки кристал лесен за чистење,додека го ставате носењето на главата на сонце,дава прекрасен шарен одраз.Широки прилики : оваа сјајна облека за глава може да биде извонреден додаток за коса за да учествувате на забава, забава за танцување, да одите на шопинг или да излегувате, да гледате филм или да присуствувате на некои гозби како емисии, роденден, церемонија за возрасни и така натаму, ви овозможува лесно да креирате разни фризури.

За стоката

Слична стока во категоријата

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

туника блузи за жени да носат со хеланки долги маици за жени да носат со хеланки направени во сад туника

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 ПАРЧИЊА Од Најпознатите Модни Пу Кожни Широки Ленти За Жени што е широк 4 см од основ

Неопходен додаток за жени : овие обрачи за коса доаѓаат со дизајн со двоен ред, класичен и стилски, нежен

Нови Изданија Секој Ден плус големина гаќи со висок струк плус големина гаќи за жени 4х5х целосна покрие�

Кожа [Уникатен Дизајн] уникатниот дизајн на обликот на лентите за коса од пеперутка е погоден за создава

МатеријалЖенските круни се инкрустирани со специјални материјали од различни големини, женски шамии М�

Обложена со кристали, секоја дијадема е дизајнирана и произведена од нас самите! Леледостоен : оваа свад

Големина : 15*25 см / 5,9*9,84 инчи, може да се протега до 30 см / 11,81 инчи, убаво растегливо, не прави белег на чел�

полиестер Увезени 1.Полиестерски Материјал, Лесен и удобен, супер мек, ја апсорбира потта, ја одржува фор

Широка Растеглива Лента За Коса Со удобна ткаенина,Растеглива, костуми за повеќето луѓе Бохо Шарените Л

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

Со 16 модерни и шик бои во пакетот, ќе можете да ги спарите овие со речиси се и да ги комплетирате вашите м�

Удобен Материјал За Носење : еластичните ленти за глава се изработени од полиестер, кој е многу растегли

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Новородени Ленти За Глава За Завиткување На Глава�

Овој производ е шармантна лента за глава Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подоб�

Рачно Изработени Со Љубовсекој од нашите лакови се направени од материјали со врвен квалитет Овие најл�

●ТОЛКУ МЕК НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ● материјалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски лен�

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава Обр

€_Мек Материјал Q оваа лента за глава за шминка е главно изработена од ткаенина од сунѓер и кадифена тка

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●Нашиот Сет За Ленти За Силиконски Перики Вклучува : 1 x Силиконски Перика �

Девојки Црна Чипка Шупливи Лента За Глава Големина На Бендот : 15,75 Инчи Материјал : Чипка,Боја : Црна...

Scroll