Ново
Спа Лента За Коса За Миење Лице, Ленти За Коса Со Пеперутки, Симпатична Лента За Коса За Шминка, Лента За Коса За Нега На Кожа, Спа Лента За Глава На Лицето,Лента За Ко?

Спа Лента За Коса За Миење Лице, Ленти За Коса Со Пеперутки, Симпатична Лента За Коса За Шминка, Лента За Коса За Нега На Кожа,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 118.24

Прекрасен подарок за сите девојки Девојките сите сакаат симпатични предмети за убавина. Овие спа ленти за миење на лицето се одличен избор за подароци за Роденден, Ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова година итн. SHxxyljh 2 Пакет Пеперутка Ленти За Коса за Шминка се направени од мек задебелен корален кадифе кој обезбедува толку многу удобност и обезбедува дишење при нивното облекување. Quackage® : комплетот вклучува 2 прекрасни ленти за пеперутки од мека ткаенина.И постојат 2 бои на ленти за глава,црна и светло-кафеава. `+Мек материјал : материјалот е смешно мек и удобен што не го боли задниот дел од ушите или не ја оштетува вашата коса. ●Спа Ленти За Глава● : за одржување на косата надвор од лицето при нанесување шминка козметика или миење лице.Сладок додаток за коса за употреба во бањата или дружење во креветот.Добра еластичност, лесна за носење. ●Мултифункционален● : држи дела и за тресне, кратка коса,тенка коса и долга коса.Погоден за вас кога правите спа-фацијали, спорт,јога,трчање,забава,матурска, миење лице и туширање. €Reubual® : обвивките за Глава може да се перат,да се обновуваат за помалку отпад. Shxxyljh Спа Лентата за Глава не само што може да биде убава и симпатична дневна декорација на косата за да ве направи поспецијални, туку и да биде помошник за шминка или чистење на лицето за да ја држите косата подалеку од лицето кога носите шминка или го чистите лицето. Покрај тоа, лентите за коса од пеперутка можат да бидат и симпатична спортска лента за потење за жени. Совети За Затоплување : . Ве молиме, не ги повлекувајте Лентите за Коса од Пеперутка премногу далеку од вашата линија на коса за да обезбедите нелизгање. Ако го повлечете премногу наназад на главата, лентата за глава лесно ќе се лизне. Материјал : Мек задебелен корален кадифе. Боја : Црна / Розова / Сина / Бела / Кафеава / Виолетова / Сива / Црвена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава Обр

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : декорација Во Облик На Цвет на лентата за глава, со светла боја, без избледување, ген�

МатеријалЖенските круни се инкрустирани со специјални материјали од различни големини, женски шамии...

Задоволете Ги Вашите Потреби За Декорација : пакетот доаѓа со 10 парчиња сребрени дијадеми за жени, довол

100% памук Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Совршено да се користи

Големина : прибл 15 х 13 см / 5,9 х 5,1 инчи; боја : зелена Материјал : изработен од легура и кристали, цврст, издр

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

❀ Овој кристал ја остава свадбената лента за глава изработена со блескави кристали, сите поединечно ра�

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

Памук Боја случаен избор Материјал : Памук Димензии : приближно 20,57см / 8,072,76 инчи, еластичност, една голем

Обем на главата : 14,6 "; должина : 7.28"; Ширина : 2,95 " Супер слатки и прекрасни детски глави, стилот на лак за за

Сатен Премиумachени производи и услуги го создадовме овој пакет вредности за да се осигураме дека ќе ги �

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Кожа [Уникатен Дизајн] уникатниот дизајн на обликот на лентите за коса од пеперутка е погоден за создава

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

Scroll