Ново
ПУРФУН Мажи Жени Велосипедизам Бандана Шамија Стилски Модел Дише Памучна Глава

ПУРФУН Мажи Жени Велосипедизам Бандана Шамија Стилски Модел Дише Памучна Глава

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

100% памук. Увезени. Материјал : Памук. Дише, лесен, издржлив, отстранлив од влага, отпорен на ветер, заштита од сонце, анти-УВ, прилагодлив, мек и удобен за носење. Една големина одговара на повеќето мажи и жени со задните ремени за вратоврска. Машина за перење за лесно чистење. Материјалот што дише убаво ја апсорбира потта и брзо се суши, ја спречува потта да се спушти во очите и ве одржува ладни во топлите денови. Лесно се вклопува под, бејзбол капа. Може да се користи како капа, оваа бандана е одлична за губење на косата, за прикривање на косата или за заштита на главата. Совршен за секојдневна употреба, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, мотоциклизам, велосипедизам, фудбал, танц и секоја друга ситуација.

За стоката

Слична стока во категоријата

100 проценти Сосема нов и квалитетен Производите што ги продаваме се во согласност со она што го опишувам

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : декорација Во Облик На Цвет на лентата за глава, со светла боја, без избледување, ген�

Мека и мека : лентата за шминка е изработена од висококвалитетно корално руно, кое е меко и удобно на доп�

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

Материјал : изработен од висококвалитетна легура и чист вештачки кристал лесен за чистење,додека го ста

Удобен Материјал За Носење : еластичните ленти за глава се изработени од полиестер, кој е многу растегли

полиестер Увезени ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Знаме Мапа На Саксонија Унисекс Атлетската Лента За Гл�

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Бебешки туш Роденденска забава Фотографија...

Црни бои : 10 парчиња свилен дураг во црна боја, погодни и за жени и за мажи, лесно се совпаѓаат со вашите р�

Божиќ снег снегулка лента За глава Вклучува : Две сјај снегулки, сина sequin лак додатоци лента за глава Обр

Големина : 15*25 см / 5,9*9,84 инчи, може да се протега до 30 см / 11,81 инчи, убаво растегливо, не прави белег на чел�

Висококвалитетни, Меки, Слатки, Модерни,Одговара На Девојки, момчиња Памучни Ленти За Коса...

Нови Изданија Секој Ден плус големина гаќи со висок струк плус големина гаќи за жени 4х5х целосна покрие�

Нашите ленти за глава доаѓаат во ширина од 2" или 4" и имаат ткаенина што ја отстранува влагата и не се лиз�

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Новородени Ленти За Глава За Завиткување На Глава�

Комплет за миење бањи : има 2 Лакови За Коса И 4 микрофибер нараквици , можете да ги носите овие манжетни з�

Со 16 модерни и шик бои во пакетот, ќе можете да ги спарите овие со речиси се и да ги комплетирате вашите м�

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 ПАРЧИЊА Од Најпознатите Модни Пу Кожни Широки Ленти За Жени што е широк 4 см од основ

полиестер Увезени 1.Полиестерски Материјал, Лесен и удобен, супер мек, ја апсорбира потта, ја одржува фор

МатеријалЖенските круни се инкрустирани со специјални материјали од различни големини, женски шамии...

Неопходен додаток за жени : овие обрачи за коса доаѓаат со дизајн со двоен ред, класичен и стилски, нежен

Обем на главата : 14,6 "; должина : 7.28"; Ширина : 2,95 " Супер слатки и прекрасни детски глави, стилот на лак за за

€és стилски Дизајн ●Едноставен, Но Моден дизајн што може да се совпадне со разни алишта за да одговараа�

Scroll