Ново
Ситер Ѕвезди И Месечината Чорапи За Жени Модни Чорапи Од Тул чорапи Со Сјај Кратки Чорапи За Подарок На Божиќ

Ситер Ѕвезди И Месечината Чорапи За Жени Модни Чорапи Од Тул чорапи Со Сјај Кратки Чорапи За Подарок На Божиќ

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

€és стилски Дизајн ●Едноставен, Но Моден дизајн што може да се совпадне со разни алишта за да одговараат на различни стилови во различни прилики !. П. с. добар Квалитет. силниот Тул го отежнува кршењето и паѓањето на порибувањето !. ● ● Општа големина ●обем На устата На чорапот : неиспружен : 31,4 см, испружен до максимум : 56,52, должина на чорапот : 47 см., Може да биде погоден за повеќето жени и девојки !. ● ● Картички за подароци_ Совршен Подарок За себе,жени,девојки,тинејџери,ќерка,девојка,сопруга,пријатели сами На Ноќта на Вештерките,Божиќ,Велигден итн!. `+ , Откријте Повеќе Чорапи, Пребарувајте Или Кликнете на синиот Ситер за да сурфате на целата листа на каталози за дополнителни одлични Чорапи и Накит !. ✿ЗА НАС✿ ♥ Ние Нудиме Убави Елегантен и Шарм додатоци за Убави Елегантен и Шарм Невестата ♥ ✿ШЛАГ НА ТОРТА НА ВАШИОТ ИЗГЛЕД НА СВАДБА✿ ♬Нашата галантерија е многу убава кои можете да ги красат да венчаница ,исто така, погодна за некои прилики и стил,без разлика дали тоа е Партија,Матурска,Церемонија,снимање, тие може да помогне мода,слатки,едноставно,единствена,Кул,Класичен, Секојдневен стил♬ ♬совршен подарок за невестата,најдобар Булчински туш подарок сет,исто така подарок за жена, девојка, ќерки, девојки, тинејџер, пријатели на Денот на Вљубените, Дипломирањето, birthday (Роденден), Божиќ, Велигден, Годишнина итн ,Класичен и елегантен дизајн ветува убава и удобно носење и жени од сите возрасти можат да уживаат во нив секој ден♬ ✿НАШАТА ИСКРЕНОСТ✿ Овие додатоци се внимателно рачно направена од страна на нашите работници, со убаво обликувани и добар квалитет,Ние се надеваме да ви даде посебни свадба стил многу,па ние дизајн и да се направи тоа многу внимателно.! RETURN ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ 1 1.Производите со проблеми поврзани со квалитетот може да се вратат за враќање или размена со контактирање со нас во рок од 3 дена од приемот на вашите артикли. 2. Секој производ што е користен не се квалификува за враќање или размена. 3. Сите вратени предмети мора да бидат во сосема нова состојба, неискористени и со оригинална етикета. 4.Контактирајте не : секое прашање, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. ✿ОДРЖУВАЊЕ 1 1.Ве молиме обидете се да не дозволите додаток со вода, алкален алкохол и други каустични течности. 2.Ве молиме, погрижете се да го соблечете додатокот пред спиење навечер, ве молиме ставете додаток во затворено пакување. Нашата визија е обезбедување прекрасни додатоци за секоја невеста ! СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ТИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна О

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

€_Мек Материјал Q оваа лента за глава за шминка е главно изработена од ткаенина од сунѓер и кадифена тка

Мека и мека : лентата за шминка е изработена од висококвалитетно корално руно, кое е меко и удобно на доп�

полиестер Увезени ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Знаме Мапа На Саксонија Унисекс Атлетската Лента За Гл�

Обем на главата : 14,6 "; должина : 7.28"; Ширина : 2,95 " Супер слатки и прекрасни детски глави, стилот на лак за за

Памук Боја случаен избор Материјал : Памук Димензии : приближно 20,57см / 8,072,76 инчи, еластичност, една голем

Широка Растеглива Лента За Коса Со удобна ткаенина,Растеглива, костуми за повеќето луѓе Бохо Шарените Л

100% памук Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Совршено да се користи

Рачно Изработени Со Љубовсекој од нашите лакови се направени од материјали со врвен квалитет Овие најл�

Црни бои : 10 парчиња свилен дураг во црна боја, погодни и за жени и за мажи, лесно се совпаѓаат со вашите р�

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

Материјал : шифон,кристал,бисери,сатенска лента Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелин

Детски Ленти За Глава За Девојчиња Коса Мало Девојче Ленти За Глава Со Лакови Лента За Глава Декор Бебе �

Завиткајте ја лентата за глава : ќе добиете 3 парчиња црни завиткани ленти за глава, количината е доволна

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

Комплет за миење бањи : има 2 Лакови За Коса И 4 микрофибер нараквици , можете да ги носите овие манжетни з�

Уникатен дизајн : Организаторот на лентата за глава на Arouy е нов вид организатор на глава, специјално диз

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Големинаоколу 7*15см(2,7*5,9 инчи), тежина 30гр; Мала тежина, погодна за секојдневна употреба ●Материјалмека �

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Лента за Глава На невестаталентата за глава на невестата е направена од легура,издржлива и не е лесна за

СОВРШЕН ДИЗАЈН и МОДЕРЕН : Прифатете го стилот на потпис На Ушите На Глувците со Оваа Лента за Глава На Г�

●ТОЛКУ МЕК НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ● материјалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски лен�

Стиловите на хофар се засноваат на едноставност и квалитет Личната зрелост и интелигенција се надреден

Елегантен Дизајн : оваа кралица тиара е многу привлечна Обложени со прекрасни кристали, во голема мера з

Scroll