Ново
н / Обрач За Коса Со Лента За Коса во корејски Стил Тесна Страна Двојно Карирани Додатоци За Коса Од Кристал Матурска Забава

н / Обрач За Коса Со Лента За Коса во корејски Стил Тесна Страна Двојно Карирани Додатоци За Коса Од Кристал Матурска Забава

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1792.00

Овој производ е шармантна лента за глава. Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подобруваат темпераментот на божицата. Лентите за глава не само што прават да изгледате добро, туку и ја држат фризурата и стабилно ја држат косата. Многу мека и растеглива, лентата за глава е совршена за спорт, јога, трчање, планинарење, забави, танчери, матурска или едноставно секојдневие. Таа е погодна за девојки и жени и е удобна за носење. Овој производ е шармантна лента за глава.Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подобруваат темпераментот на божицата.Лентите за глава не само што прават да изгледате добро, туку и ја држат фризурата и стабилно ја држат косата.Многу мека и растеглива, лентата за глава е совршена за спорт, јога, трчање, планинарење, забави, танчери, матурска или само секојдневно life.It погоден е за девојки и жени и е удобен за носење.Опишете : Име : Материјал За Обрач За Коса : ткаенина, кристал боја : како што е прикажанопопуларни елементи : ретро, тродимензионална декорација.Пакет : 1* Обрач За Коса (со исклучок На сите предмети за прикажување)Известување : 1. Поради различните леќи на фотоапаратот и различните светлосни средини, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.2. Ве молиме дозволете разлика во големината од 1-2 см според рачното мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој синџир на главата со 3 слој на кристали и 6 кристали капка вода Боја на синџирот на главата : златна...

Висок квалитет : овие свадбени кристали ленти за глава се изработени од квалитетни вештачки бисери,легу

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Бебе Девојка Глава Бенд Лакови За Бебе Девојки 612 М

Постелнина Лакови За Коса Ленти За Бебиња Ленти За Бебиња Ленти За Бебиња Девојки Ленти За Глава Со Лако

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

МОЌЕН ПРЕДВОДЕН ФАР! Нашите Ленти ЗА Изведба НА ЛЕР ЗА Трчање се совршен додаток за вашите рани утрински

МатеријалЖенските круни се инкрустирани со специјални материјали од различни големини, женски шамии...

♕Убави Уши За Мачки Ленти За Косаушите на мачките се покриени со сјајни светки од различни бои...

Материјали : црни монистра, јасни монистра, црна жица за накит, чешел за коса Боја : Со црни монистра, црна

Одлична алтернатива на традиционалните капи и лесен начин да додадете шик допир во вашата облека...

ЈП роза цвет Достапни се многу бои и стилови Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи ко�

Нежната лента за глава е изработена од кристал и завиткана во мека крпа и ткаенина Симпатична и модна ле

Различни бои доволно за секојдневна употреба.Една големина одговара на повеќето жени и девојки,големин

Нашите ленти за глава доаѓаат во ширина од 2" или 4" и имаат ткаенина што ја отстранува влагата и не се лиз�

Мека и мека : лентата за шминка е изработена од висококвалитетно корално руно, кое е меко и удобно на доп�

100% памук Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Совршено да се користи

Дизајн на јазол : лентата за глава за жени е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен,

Scroll